20°C
20.09.2024.
117.058
105.2585

УСПЕСИ СЕ НИЖУ Млада српска боксерка Сара Ћирковић у финалу ЕП, боксери освојили четири бронзе

17.11.2023. 20:53 20:58
Извор: Youtube Screenshot / SportalRS

БУДВА: Млада српска боксерка Сара Ћирковић, актуелна шампионка света, пласирала се у финале Европског првенства за млађе сениоре (до 22 године) које се одржава у Будви.

Ћирковић је у полуфиналу категорије до 54 кг савладала Иркињу Робин Кели. Србија је освојила још четири бронзе у мушкој конкуренцији, пошто су вечерас четворица младих боксера заустављени у полуфиналу.

У категорији до 51 кг Омер Аметовић изгубио је од Рудолфа Гарбојана из Јерменије, у категорији до 67 кг Семиз Аличић поражен је од Словенца Нејца Петрића, у категорији до 71 кг Јована Николића зауставио је Молдавац Василије Себотари, док је у категорији до 75 кг Алмир Мемић изгубио меч борити против представника Турске Султана Османлија.

СРПСКА БОКСЕРКА НИНА РАДОВАНОВИЋ ОСВОЈИЛА ПРОФЕСИОНАЛНУ ВБЦ ТИТУЛУ Наша „амазонка“ бриљирала

09.11.2023. 11:43 11:49