107.7403

ЛИГА ШАМПИОНА Лудило у Копенхагену, падају голови као крушке!

08.11.2023. 21:36 22:11

Ове вечери на програму је преосталих шест утакмица четвртог кола Лиге шампиона.

Прво полувреме завршено је на свим мечевима. Иако је кренуло споро, у другој половини се захуктало. Посебно је узбудљиво на мечу Копенхаген- Манчестер јунајтед. Овај меч прекинут је у 15. минуту, када је један навијач утрчао на терен, носећи заставу Палестине. Манчестер је водио, али је Копенхаген успедо да изједначи у последњим минутима првог полувремена.

У прва два меча ове вечери састали су се Реал Сосијдад - Бенфика и Наполи - Унион Берлин.

Салцбург - Интер 0:0

У овом колу највише проблема, потенцијално, могао би да има Манчестер јунајтед који на "Паркену" гостује Копенхагену. У истој групи, Бајерн би требало да има лакши посао против Галатасараја у Минхену, док би Интер у Салцбургу могао да овери пласман у нокаут фазу.

За љубитеље фудбала у Србији занимљив би могао да буде дуел између Арсенала и Севиље због Немање Гудеља. У првом сусрету ова два тима, "тобџије" су славиле са 2:1, а једини гол за Шпанце дао је управо Гудељ.