LIGA ŠAMPIONA Ludilo u Kopenhagenu, padaju golovi kao kruške!

08.11.2023. 21:36 22:11

Ove večeri na programu je preostalih šest utakmica četvrtog kola Lige šampiona.

Prvo poluvreme završeno je na svim mečevima. Iako je krenulo sporo, u drugoj polovini se zahuktalo. Posebno je uzbudljivo na meču Kopenhagen- Mančester junajted. Ovaj meč prekinut je u 15. minutu, kada je jedan navijač utrčao na teren, noseći zastavu Palestine. Mančester je vodio, ali je Kopenhagen uspedo da izjednači u poslednjim minutima prvog poluvremena.

U prva dva meča ove večeri sastali su se Real Sosijdad - Benfika i Napoli - Union Berlin.

Salcburg - Inter 0:0

U ovom kolu najviše problema, potencijalno, mogao bi da ima Mančester junajted koji na "Parkenu" gostuje Kopenhagenu. U istoj grupi, Bajern bi trebalo da ima lakši posao protiv Galatasaraja u Minhenu, dok bi Inter u Salcburgu mogao da overi plasman u nokaut fazu.

Za ljubitelje fudbala u Srbiji zanimljiv bi mogao da bude duel između Arsenala i Sevilje zbog Nemanje Gudelja. U prvom susretu ova dva tima, "tobdžije" su slavile sa 2:1, a jedini gol za Špance dao je upravo Gudelj.