ПОДРУЧНА ЛИГА ПАНЧЕВО Качаревци разочарали

11.10.2023. 10:25 10:27
Извор: pixabay.com

Јединство Стевић - Глогоњ 1:4 (0:1)

КАЧАРЕВО: Игралиште Јединство Стевића, гледалаца 80, судија: Добњак (Панчево), стрелци: Цветковић у 55. за Јединство Стевић, а Савков у 43. и 83. Бодловић у 80. и Ивић у 87. минуту за Глогоњ.

ЈЕДИНСТВО СТЕВИЋ: Трбојевић 6, Ангеловски 6, Рајковић 6, В. Живаљевић 6, И. Пешовски 6, Дамјанов 6, Окука 6 (Игњатовић 6), С. Пешовски 6, Цветковић 6, Маринковић 6, Кљајић 6 (Шаша 6).

ГЛОГОЊ: Крсмановић 7, Залокар 7, Хорнунг 7, Радишевић 7 (Бојковић 7), Савков 7,5, Милутиновић 7 (Станисављевић 7), Крстић 7, Бодловић 7 (Симоновић 7), Америјан 7 (Илић 7), М. Живаљевић 7 (Колувија), Ивић 7.

Домаћини су још једном разочарали навијаче и остали без бодова. Гости из Глогоња повели су голом Дејана Савкова и прво полувреме решили у своју корист.

После десет минута игре у наставку млади Цвтковић савладао је Крсмановића и изједначио. Добра игра гостујућег тима крунисана је са три гола, Бодловић је донео предност, а Савков и Ивић потврдили су победу Глогоњаца.

Раднички (Б) - Униреа 1:1 (1:1)

БАРАНДА: Игралиште Радничког, гледалаца 70, судија: М. Јанковић (Банатски Брестовац), стрелци: Милић у 12. за Раднички, а Магда у 5. минуту за Униреу. Црвени картони: Радојев (Раднички), Ђокић (Униреа).

РАДНИЧКИ: В. Бабин 7, Додић 7,5, Рајшић 6,5 (Тодоровић, Торњански), Петров 6,5 Дмиовић 7, Добрић 7, Цукић 7, Радојев 5, Ракић 6,5, Милић 7. Д. Бабин 6,5.

УНИРЕА: Антонић 7,5, Ђековић (Стејић 6,5), Штрбац 7, Ђорђев 7, Романов 6,5, Ћук 6,5, Магда 7, Бјеговић 7, Секулић 6,5, Баснић 6,5 (Ђокић 5), Ђурић 7 (Милићев).

Гости су повели после лепе акције. Магда је ударцем главом пласирао лопту у мрежу. Милић је, мало касније, изједначио, а до одмора стрелци обе екипе затајили су пред голманима.

После слободног ударца за госте дошло је до сукоба двојице играча па су терен напустили Радојев и Ђокић.

Будућност (BB) - Долина 2:3 (0:0)

БАНАТСКИ БРЕСТОВАЦ: Игралиште Будућности, гледалаца 100, судија: Д. Лака (Селеуш), стрелци: Вранић у 51. Јовановић у 78. за Будућност, а Келечевић у 74. и 85. Банчов у 77. минуту за Долину.

БУДУЋНОСТ: Милутиновић 6,5, Поповић 6 (Косорић 6), Станишић 6,5, Н. Станојковић 6 (Вењац 6), Ма. Станојковић 6,5, Рамовић 6,5, Н. Брајовић 6,5, Вранић 7 (Динић), Јовановић 7, Гуран 6 (Ми. Станојковић 6), Ускоковић 6,5.

ДОЛИНА: Катанић 7, Влајин 6,5, Колак 7, Тома 7, Љауко 6 (Боројевић 6,5), Келечевић 7,5, Јованов 7 (Јовнаш 6,5), Ковач 6,5, Поповић 7 (Банчов 7), Церовић 6 (Стојимиров 6,5), Трновски 6,5 (Стојков 6,5).

У првом полувремену мреже су мировале, а после одмора голом Вранића домаћин је повео. За само три минута гости су головима Келечевића и Банчова преокренули, да би минут касније Јовановић изједначио - 2:2. Пет минута пре краја утакмице Марко Келечевић је донео победу.

Припремио: Б. Стојковски

Будућност (BB) - Долина 2:3, Долово - Слога (П) 6:2, Хајдучица - Потпорањ 1:1, Јединство Стевић - Глогоњ 1:4, Вултурул - Будућност (А) 2:1, Раднички (Б) - Униреа 1:1, Спартак - Слога (БНС) 3:0, Шевац - Црвена звезда 1:0.

1. Долина  8      6      1      1      19:7  19

2. Долово  8      6      1      1      25:15        19

3. Глогоњ  8      5      0      3      25:13        15

4. Вултурул       8      4      2      2      14:13        14

5. Спартак 8      4      1      3      21:11        13

6. Потпорањ      8      4      1      3      20:19        13

7. Ц. звезда       8      4      0      4      13:11        12

8. Слога (П)      8      4      0      4      17:22        12