PODRUČNA LIGA PANČEVO Kačarevci razočarali

11.10.2023. 10:25 10:27
Izvor: pixabay.com

Jedinstvo Stević - Glogonj 1:4 (0:1)

KAČAREVO: Igralište Jedinstvo Stevića, gledalaca 80, sudija: Dobnjak (Pančevo), strelci: Cvetković u 55. za Jedinstvo Stević, a Savkov u 43. i 83. Bodlović u 80. i Ivić u 87. minutu za Glogonj.

JEDINSTVO STEVIĆ: Trbojević 6, Angelovski 6, Rajković 6, V. Živaljević 6, I. Pešovski 6, Damjanov 6, Okuka 6 (Ignjatović 6), S. Pešovski 6, Cvetković 6, Marinković 6, Kljajić 6 (Šaša 6).

GLOGONJ: Krsmanović 7, Zalokar 7, Hornung 7, Radišević 7 (Bojković 7), Savkov 7,5, Milutinović 7 (Stanisavljević 7), Krstić 7, Bodlović 7 (Simonović 7), Amerijan 7 (Ilić 7), M. Živaljević 7 (Koluvija), Ivić 7.

Domaćini su još jednom razočarali navijače i ostali bez bodova. Gosti iz Glogonja poveli su golom Dejana Savkova i prvo poluvreme rešili u svoju korist.

Posle deset minuta igre u nastavku mladi Cvtković savladao je Krsmanovića i izjednačio. Dobra igra gostujućeg tima krunisana je sa tri gola, Bodlović je doneo prednost, a Savkov i Ivić potvrdili su pobedu Glogonjaca.

Radnički (B) - Unirea 1:1 (1:1)

BARANDA: Igralište Radničkog, gledalaca 70, sudija: M. Janković (Banatski Brestovac), strelci: Milić u 12. za Radnički, a Magda u 5. minutu za Unireu. Crveni kartoni: Radojev (Radnički), Đokić (Unirea).

RADNIČKI: V. Babin 7, Dodić 7,5, Rajšić 6,5 (Todorović, Tornjanski), Petrov 6,5 Dmiović 7, Dobrić 7, Cukić 7, Radojev 5, Rakić 6,5, Milić 7. D. Babin 6,5.

UNIREA: Antonić 7,5, Đeković (Stejić 6,5), Štrbac 7, Đorđev 7, Romanov 6,5, Ćuk 6,5, Magda 7, Bjegović 7, Sekulić 6,5, Basnić 6,5 (Đokić 5), Đurić 7 (Milićev).

Gosti su poveli posle lepe akcije. Magda je udarcem glavom plasirao loptu u mrežu. Milić je, malo kasnije, izjednačio, a do odmora strelci obe ekipe zatajili su pred golmanima.

Posle slobodnog udarca za goste došlo je do sukoba dvojice igrača pa su teren napustili Radojev i Đokić.

Budućnost (BB) - Dolina 2:3 (0:0)

BANATSKI BRESTOVAC: Igralište Budućnosti, gledalaca 100, sudija: D. Laka (Seleuš), strelci: Vranić u 51. Jovanović u 78. za Budućnost, a Kelečević u 74. i 85. Bančov u 77. minutu za Dolinu.

BUDUĆNOST: Milutinović 6,5, Popović 6 (Kosorić 6), Stanišić 6,5, N. Stanojković 6 (Venjac 6), Ma. Stanojković 6,5, Ramović 6,5, N. Brajović 6,5, Vranić 7 (Dinić), Jovanović 7, Guran 6 (Mi. Stanojković 6), Uskoković 6,5.

DOLINA: Katanić 7, Vlajin 6,5, Kolak 7, Toma 7, Ljauko 6 (Borojević 6,5), Kelečević 7,5, Jovanov 7 (Jovnaš 6,5), Kovač 6,5, Popović 7 (Bančov 7), Cerović 6 (Stojimirov 6,5), Trnovski 6,5 (Stojkov 6,5).

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, a posle odmora golom Vranića domaćin je poveo. Za samo tri minuta gosti su golovima Kelečevića i Bančova preokrenuli, da bi minut kasnije Jovanović izjednačio - 2:2. Pet minuta pre kraja utakmice Marko Kelečević je doneo pobedu.

Pripremio: B. Stojkovski

Budućnost (BB) - Dolina 2:3, Dolovo - Sloga (P) 6:2, Hajdučica - Potporanj 1:1, Jedinstvo Stević - Glogonj 1:4, Vulturul - Budućnost (A) 2:1, Radnički (B) - Unirea 1:1, Spartak - Sloga (BNS) 3:0, Ševac - Crvena zvezda 1:0.

1. Dolina  8      6      1      1      19:7  19

2. Dolovo  8      6      1      1      25:15        19

3. Glogonj  8      5      0      3      25:13        15

4. Vulturul       8      4      2      2      14:13        14

5. Spartak 8      4      1      3      21:11        13

6. Potporanj      8      4      1      3      20:19        13

7. C. zvezda       8      4      0      4      13:11        12

8. Sloga (P)      8      4      0      4      17:22        12