105.7964

МФЛ Кикинда–Житиште: Расположени Новобечејци

12.10.2022. 17:51 17:52

Јединство – Омладинац 6:0 (4:0)

НОВИ БЕЧЕЈ: Стадион крај Тисе, гледалаца 100, судија: Мијатовић (Житиште), стрелци: Радовановић у 9, Божић у 11. Николић у 24. Виновић у 33. Еремић (из пенала) у 56. и Илић у 87. минуту. Жути картони: Еремић, Радовановић (Јединство), Мандић и Љ. Пудар (Омладинац).

ЈЕДИНСТВО: Влашкалин, Еремић, Радовановић, Виновић, Божић (Илић), Денис Салиховић (Мишковић), Николић (Стојанов), Драгиша Салиховић, Вребалов, Коледин (Веселић), Ковачев

ОМЛАДИНАЦ: Ђуричић, Зекировић, Мандић (Кнежевић), Рајлић, Михајловић (Новаковић), Немања Пудар (Бонкић), Надаждин (Љубиша Пудар), Џемаиловски, Новаковић, Даљевић, Ћировски (Влаховић).

Фудбалери новобечејског Јединства, нису имали тежи задатак у дуелу са оректном екипом Омладинца из Равног Тополовца. Почетну доминацију домаћи су крунисали голом већ у 9 минуту,а до полувремена Новобечејци су још три пута погодили мрежу Ђуричића..

Уљуљкани високим вођством домаћи су у другом полувремену „спустили гас“ па је било и мање прилика, али су ипак виђена још два гола.

С. Д.

Напредак - 1. октобар 2:1 (1:0)

БАНАТСКА ТОПОЛА: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија: М. Гајин (Кикинда). Стрелци: Шандор Секереш у 17. и 59. за Напредак, а Марко Вираг у 65. минуту за 1. октобар. Жути картони: Д. Ханђа, В. Јелача (Напредак), а Н. Шебешћан, М. Матић, М. Николин (1. Октобар).

НАПРЕДАК: Д. Батанчев 8, В. Вукмировић 7, Д. Ханђа 7, В. Јелача 7, К. Алар 7, Ш. Секереш 9, С. Васичин 7, Д. Вујин 7, М. Станковић 7 (Едвин Каналаш 7), С. Селаковић 7, Н. Ранков 7.

1. ОКТОБАР: Т. Кашлик 6, Марко. Матић 6, М. Банду 6 (Далибор Вираг 6), Данијел Вираг 6 (М. Ковач 6), И. Чилег 7, Н. Шебешћан 5 (Д. Марковић 6), Миленко Матић 5 (Игор Цирок 7), М. Вујиновић 6, М. Николин 6, Р. Чапо 7, Марко Вираг 8.

Фудбалери Напретка из Банатске Тополе су били много боље организованији од гостујуће екипе 1.октобра из Српског Итебеја и сасвим заслужено победили.

Пролетер - Подгрмеч 3:1 (0:1)

МЕЂА: Игралиште Пролетера, гледалаца 100, судија: Б. Чолак (Кикинда). Стрелци: Горан Живков у 49. 70. и Милош Становић у 84. за Пролетер, а Бојан Тривуновић у 12. минуту за Подгрмеч. Жути картони: Ж. Којић, М. Становић (Пролетер), а И. Инић (Подгрмеч).

ПРОЛЕТЕР: С. Станковић 8, Н. Попадић 7, П. Грујичић 7, Б. Радиновић 7, Ж. Којић 6 (О. Становић 7), А. Живков 7, С. Климовић 8, Д. Њергеш 7, Г. Живков 9 (З. Сарваш 7), Д. Мршић 8, М. Становић 8.

ПОДГРМЕЧ: З. Миљевић 6, С. Манојловић 5 (А. Ђурђевић 5), Д. Вукадин 5, Г. Симоновић 6, П. Спајић 5, Д. Мирчић 5 (П. Рајлић 7), И. Инић 6 (Д. Тривуновић 6), И. Ђурђевић 5, Б. Тривуновић 8, Н. Тополић 6, М. Бабић 5.

Екипа Пролетера из Међе уписала је прву победу у првенству. Повели су гости из Житишта у 12. минуту, када је Бојан Тривуновић затресао мрежу голмана Пролетера Срђана Станковића, који је силом прилика стајао између статива.

У наставку много боља игра домаћих играча, Горан Живков је два пута затресао мрежу.

Рохам - Тереквеш 0:1 (0:0)

НОВА ЦРЊА: Игралиште Рохама, гледалаца 100, судија: К. Ковач (Мокрин). Стрелац: Немања Раданов у 91. минуту. Жути картони: А. Ходи, А. Живковић (Рохам), а Н. Обрадовић (Тереквеш).

РОХАМ: Р. Шетет 7, А. Лајош 7, С. Фаркаш 7, А. Ходи 7 (Р. Будаи 7), А. Живковић 6, М. Ољача 5, И. Ујвари 5 (К. Шаму 6), В. Китановић 7, Д. Ољача 6, Ђ. Максимовић 7, Б. Хорват 7.

ТЕРЕКВЕШ: З. Тарана 8, Н. Рунић 6 (А. Костић 7), М. Николић 7, Р. Шарановић 8, Н. Обрадовић 7 (А. Обрадовић 7), С. Тривуновић 7, Љ. Тривуновић 8, Д. Тривуновић 7, А. Касаловић 7, М. Тривуновић 7, Н. Раданов 9.

Без првог голмана Марка Вукобрата Црњани су имали великих проблама. Млади Роланд Шетет је све до финиша меча одлично бранио. На другој страни у екипи Тереквеша из Хетина на голу је био ветеран Здравко Тарана који се овога пута бранио одлично.

Победник је решен у у надокнади у 91 минуту, када се у срцу шеснаестерца Рохама нашао нападач Тереквеша Немања Раданов и спровео лопту у мрежу.

Војводина - Борац (А) 4:4 (3:1)

БАШАИД: Игралиште Војводине, гледалаца 100, судија: Н. Радаковић (Банатско Карађорђево). Стрелци: Г. Грујић у 7. А. Сараволац у 29, Ј. Беложански у 35. и 74.за Војводину, а Драган Попов у 4. 55. и С. Зечевић у 56. и Душан Попов (аутогол) у 85. минуту за Борац. Жути картони: Б. Голић и тренер Тибор Ружа (Војводина), а Р. Аћамовић, Н. Цобор, М. Самолов, С. Барбул (Борац).

ВОЈВОДИНА: Д. Мартихов 8, Б. Винцан 7, А. Сараволац 8, Д. Попов 5, М. Стојков 6 (Д. Глушац 7), Р. Балог 8, Н. Панић 7, М. Марић 7, Ј. Беложански 9, Г. Грујић 8, Б. Голић 8.

БОРАЦ: А. Пухар 8, Аћамовић 7, Н. Цобор 7, М. Самолов 7, С. Зечевић 8, М. Иванчевић 7, Д. Гајинов 7, Драган Попов 8 (С. Ракић 7), Б. Тошков 8, С. Барбул 7, П. Штиковац 7 (Л. Владетић 8).

Киша голова виђена је у Башаиду,домаћи играчи Војводине су у првоме полувремену стекли велику вођство од 3:1, а у наставку гости су успели да изједначе резултат.