ОЛ Бачка Паланка: Маглићани силни у наставку

07.09.2022. 11:32 11:33
Извор: pixabay.com

Гости су изненадили, повели, па лако примили изједначујући гол.

Маглић - Бачки хајдук 5:2 (1:1)

МАГЛИЋ:  Игралиште Маглића, гледалаца 100, судија Радовановић (Бачка Паланка). Стрелци: Кузмановић у 37. и 49, Н. Стјепановић у 78. и 84. и Стаменковић у 90. за Маглић, а Д. Н иколић у 28. и 75.  минуту за Бачки хајдук.

МАГЛИЋ: Гајић, Дмитровић, Туцић, О. Стјепановић, Н. Стјепановић, Прерадовић, Кузмановић, Стаменковић, Милановић, Ербез, Јокић.

БАЧКИ ХАЈДУК: Јагодић, М. Јановић (Ђурановић), Емић (Д. Николић), Штрбац (Владислав), И. Јановић, Марјанов (Чупорт), Дринић (Малишић), Батиница, Ишиковић, Т. Николић.

Све до 49. минута били су скоро равнораван ривал, онда су домаћини кренули жешће и плод такве игре је убедљиво славље.

Н. Стојисављевић

Славија (П) - Кривањ  5:1 (1:0)

ПИВНИЦЕ: Игралиште Славије, гледалаца 120, судија Станишић (Бачка Паланка). Стрелци: Кирти у 33.и 51. (из пенала), Белехрадски у 54. (из пенала), Ђурић у 64. и Кухта у 74. за Славију, а Павлов у 64. минуту (из пенала) за Кривањ. Жути картони: Бенка, Трифуновић, Кирти, Белехрадски (Славија), Хашка (Кривањ). Црвени картони: Гајић, А. Стрехарски (Кривањ).

СЛАВИЈА: Давид Шустер, Николић, Бенка (Винковић), Вујичић, Заскалицки, Трифуновић (Марко Грња), Кухта, Петровић, Ђурић (Забунов), Кирти (Белехрадски), Белањи (Милан Грња).

КРИВАЊ: Нађ, Алексић, А. Стрехарски, Хашка, Карачоњи, Павлов, Спасић, М. Стрехарски, Алекси, Гајић, Кочонда.

Играчи Славије су могли славити и убедљивије. На крају су славили са само четири гола разлике. Кирти је имао прилике да постигне још који гол, а и Кухта није заостајао.

Р. Брња

Нештин - Младост (МБ) 1:2 (1:0)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, гледалаца 100, судија Фекете (Бачка Баланка). Стрелци: Сич у 24. за Нештин, а Трусина у 47. и Н. Ђукић у 63. минуту за Младост. Жути картони: Валентик (Нештин), С. Ђукић, Штрбац, Загорчић (Младост).

НЕШТИН: В. Ћулибрк, Валентик, Радовић, Сич, Пуделка, С. Ћулибрк, Вукмировић, Гњатовић, Увачек ((Л. Божин), Матић (Ахметовић), Моравац (Томић).

МЛАДОСТ: Добре, С. Ђукић, Немет, Н. Ђукић, Димитрић, Штрбац, Загорчић, Дорошки, Трусина (Ковачевић), Модринић (Шкорић), Агбаба.

У Нештину је виђен динамичан фудбал. Славио је тим, који је искористио све своје шансе, за разлику од домаћина, који је пропустио сијасет баш доброх прилика.

Н. Василић

Бачка (Д) - Војводина (Т) 2:3 (1:3)

ДЕСПОТОВО: Игралиште Бачке, гледалаца 150, судија Малић (Бачка Паланка). Стрелци: Лукић у 5. и Бајац у 85. за Бачку, а Д. Ранисављев у 14, Д. Николић у 20. и Љ. Јованов у 24. минуту за Војводину. Жути картони: Вукосав, Сантрач (Бачка), Т. Николић, Д. Николић, С. Јованов, Башић (Војводина). Црвени картон: Лакић (Бачка).

БАЧКА: Дукић, Шимун, Лакић, Вукосав, Малетин (Ј. Будић), Гашић, Лукић (Грујић),  Капетанов (Цимбаљевић), Лешков, Бајац, Сантрач.

ВОЈВОДИНА: Васа Бугарски, М. Јованов, М. Ранисављев (Цвијић), Вучић (Башић), Милованов, В. Јованов, Љ. Јованов (С. Јованов), Д. Николић (Веселин Бугараски), Т. Николић, Л. Бугарски (Субић), Д. Ранисављев.

Славили су гости, који су били само добри у првом полувремену.

Д. Крунић

Лабудњача - Славија (Б) 5:0 (2:0)

ВАЈСКА: Игралиште Лабудњаче, више од 150, судија Дражић (Бачка Паланка). Стрелци: Петковић у 13. (из пенала), Драган Петртовић у 25, Лукић у 35. и 52. и Зорић у 71. минуту.

ЛАБУДЊАЧА: Икоч, Градина (Стефановић), Петковић, Зорић, Д. Станковић, Вулетић, Лукић, Драган Петровић, Дејан Петровић, Лутров (Јованић), Мрђанов (Перић).

СЛАВИЈА: Новаковић, Лазаревић, Радојчић, Кутина, Скејо, Секулић, Зец, Д. Јовановић, Б. Јовановић (Л. Хорват), З. Јовановић (Докић), Б. Хорват.

Играчи Лабудњаче, могли су славити и двоцифреним, резултатом. А, за то су криви, непрецизни стрелци.

Д. Јованић

Стари град - Борац (В) 1:0 (1:0)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Старог града, гледалаца 120, судија Радовановић (Бачка Паланка). Стрелац: Шкорић у 44. минуту. Жути картони: Н. Арбутовић, Петковић, Јеленић, Грозница (Борац).

СТАРИ ГРАД: Морц, Рибарски (Марковић), Новаков (Н. Ђуришић), Бјелош, Шкорић (Узуров), Павловић, Пајкановић, В. Ђуришић (Комосор), Балиновић, Чубрило, Тури.

БОРАЦ: Дејан Шмитран, Покрајац, Н. Арбутовић (Јеленић), Миљевић, Лукач, Петковић, Грозница, Комад, М. Арбутовић (Миклушев), Фабри, О. Међедовић.

Била, је то занимљива утакмица. Било је прилика на обе стране, а само је Шкорић, успео да погоди незаштићени део мреже гостију.

У наставку, гости су покушавали да макар поравнају резултат, али су остали само на покушајима.

Л. Кизић

Резултати:

ДЕСПОТОВО: Бачка - Војводина (Т) 2:3, НЕШТИН: Нештин - Младост (МБ) 1:2, БАЧКА ПАЛАНКА: Стари град - Борац (В) 1:0,  Лабудњача - Славија (Б) 5:0, ПИВНИЦЕ: Славија - Кривањ 5:1, МАГЛИЋ: Маглић - Бачки хајдук 5:2. Слободан је био Кулпин