OL Bačka Palanka: Maglićani silni u nastavku

07.09.2022. 11:32 11:33
Izvor: pixabay.com

Gosti su iznenadili, poveli, pa lako primili izjednačujući gol.

Maglić - Bački hajduk 5:2 (1:1)

MAGLIĆ:  Igralište Maglića, gledalaca 100, sudija Radovanović (Bačka Palanka). Strelci: Kuzmanović u 37. i 49, N. Stjepanović u 78. i 84. i Stamenković u 90. za Maglić, a D. N ikolić u 28. i 75.  minutu za Bački hajduk.

MAGLIĆ: Gajić, Dmitrović, Tucić, O. Stjepanović, N. Stjepanović, Preradović, Kuzmanović, Stamenković, Milanović, Erbez, Jokić.

BAČKI HAJDUK: Jagodić, M. Janović (Đuranović), Emić (D. Nikolić), Štrbac (Vladislav), I. Janović, Marjanov (Čuport), Drinić (Mališić), Batinica, Išiković, T. Nikolić.

Sve do 49. minuta bili su skoro ravnoravan rival, onda su domaćini krenuli žešće i plod takve igre je ubedljivo slavlje.

N. Stojisavljević

Slavija (P) - Krivanj  5:1 (1:0)

PIVNICE: Igralište Slavije, gledalaca 120, sudija Stanišić (Bačka Palanka). Strelci: Kirti u 33.i 51. (iz penala), Belehradski u 54. (iz penala), Đurić u 64. i Kuhta u 74. za Slaviju, a Pavlov u 64. minutu (iz penala) za Krivanj. Žuti kartoni: Benka, Trifunović, Kirti, Belehradski (Slavija), Haška (Krivanj). Crveni kartoni: Gajić, A. Streharski (Krivanj).

SLAVIJA: David Šuster, Nikolić, Benka (Vinković), Vujičić, Zaskalicki, Trifunović (Marko Grnja), Kuhta, Petrović, Đurić (Zabunov), Kirti (Belehradski), Belanji (Milan Grnja).

KRIVANJ: Nađ, Aleksić, A. Streharski, Haška, Karačonji, Pavlov, Spasić, M. Streharski, Aleksi, Gajić, Kočonda.

Igrači Slavije su mogli slaviti i ubedljivije. Na kraju su slavili sa samo četiri gola razlike. Kirti je imao prilike da postigne još koji gol, a i Kuhta nije zaostajao.

R. Brnja

Neštin - Mladost (MB) 1:2 (1:0)

NEŠTIN: Igralište Neština, gledalaca 100, sudija Fekete (Bačka Balanka). Strelci: Sič u 24. za Neštin, a Trusina u 47. i N. Đukić u 63. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Valentik (Neštin), S. Đukić, Štrbac, Zagorčić (Mladost).

NEŠTIN: V. Ćulibrk, Valentik, Radović, Sič, Pudelka, S. Ćulibrk, Vukmirović, Gnjatović, Uvaček ((L. Božin), Matić (Ahmetović), Moravac (Tomić).

MLADOST: Dobre, S. Đukić, Nemet, N. Đukić, Dimitrić, Štrbac, Zagorčić, Doroški, Trusina (Kovačević), Modrinić (Škorić), Agbaba.

U Neštinu je viđen dinamičan fudbal. Slavio je tim, koji je iskoristio sve svoje šanse, za razliku od domaćina, koji je propustio sijaset baš dobroh prilika.

N. Vasilić

Bačka (D) - Vojvodina (T) 2:3 (1:3)

DESPOTOVO: Igralište Bačke, gledalaca 150, sudija Malić (Bačka Palanka). Strelci: Lukić u 5. i Bajac u 85. za Bačku, a D. Ranisavljev u 14, D. Nikolić u 20. i LJ. Jovanov u 24. minutu za Vojvodinu. Žuti kartoni: Vukosav, Santrač (Bačka), T. Nikolić, D. Nikolić, S. Jovanov, Bašić (Vojvodina). Crveni karton: Lakić (Bačka).

BAČKA: Dukić, Šimun, Lakić, Vukosav, Maletin (J. Budić), Gašić, Lukić (Grujić),  Kapetanov (Cimbaljević), Leškov, Bajac, Santrač.

VOJVODINA: Vasa Bugarski, M. Jovanov, M. Ranisavljev (Cvijić), Vučić (Bašić), Milovanov, V. Jovanov, LJ. Jovanov (S. Jovanov), D. Nikolić (Veselin Bugaraski), T. Nikolić, L. Bugarski (Subić), D. Ranisavljev.

Slavili su gosti, koji su bili samo dobri u prvom poluvremenu.

D. Krunić

Labudnjača - Slavija (B) 5:0 (2:0)

VAJSKA: Igralište Labudnjače, više od 150, sudija Dražić (Bačka Palanka). Strelci: Petković u 13. (iz penala), Dragan Petrtović u 25, Lukić u 35. i 52. i Zorić u 71. minutu.

LABUDNJAČA: Ikoč, Gradina (Stefanović), Petković, Zorić, D. Stanković, Vuletić, Lukić, Dragan Petrović, Dejan Petrović, Lutrov (Jovanić), Mrđanov (Perić).

SLAVIJA: Novaković, Lazarević, Radojčić, Kutina, Skejo, Sekulić, Zec, D. Jovanović, B. Jovanović (L. Horvat), Z. Jovanović (Dokić), B. Horvat.

Igrači Labudnjače, mogli su slaviti i dvocifrenim, rezultatom. A, za to su krivi, neprecizni strelci.

D. Jovanić

Stari grad - Borac (V) 1:0 (1:0)

BAČKA PALANKA: Igralište Starog grada, gledalaca 120, sudija Radovanović (Bačka Palanka). Strelac: Škorić u 44. minutu. Žuti kartoni: N. Arbutović, Petković, Jelenić, Groznica (Borac).

STARI GRAD: Morc, Ribarski (Marković), Novakov (N. Đurišić), Bjeloš, Škorić (Uzurov), Pavlović, Pajkanović, V. Đurišić (Komosor), Balinović, Čubrilo, Turi.

BORAC: Dejan Šmitran, Pokrajac, N. Arbutović (Jelenić), Miljević, Lukač, Petković, Groznica, Komad, M. Arbutović (Miklušev), Fabri, O. Međedović.

Bila, je to zanimljiva utakmica. Bilo je prilika na obe strane, a samo je Škorić, uspeo da pogodi nezaštićeni deo mreže gostiju.

U nastavku, gosti su pokušavali da makar poravnaju rezultat, ali su ostali samo na pokušajima.

L. Kizić

Rezultati:

DESPOTOVO: Bačka - Vojvodina (T) 2:3, NEŠTIN: Neštin - Mladost (MB) 1:2, BAČKA PALANKA: Stari grad - Borac (V) 1:0,  Labudnjača - Slavija (B) 5:0, PIVNICE: Slavija - Krivanj 5:1, MAGLIĆ: Maglić - Bački hajduk 5:2. Slobodan je bio Kulpin