117.0614
108.3501

МО лига Срем – Запад: Лидер сигуран у дербију

07.04.2022. 11:38 11:39

Кукујевчани су се поштено борили, али на крају су убедљицво поражени. Искусни домаћини лако су стигли до победе.

Хајдук (В) - Обилић 4:0 (3:0)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 150, судија Познан (Рума). Стрелци: Ветеха у 20. и 32, Петаковић у 23. и Грујичић у 72. минуту. Жути картон: Петровић (Хајдук).

ХАЈДУК: Митровић 8, Б. Ковачевић 8 (Стојаковић 8), Бакајлић 8 (Хрчек 8), Петаковић 8, Марјановић 8, Ветеха 8, Јурошевић 8, Петровић 8, Томшчић 8, Кљајић 8 (Грујичић 8), Перић 8.

ОБИЛИЋ: Медаковић 7, Шућак 7, Медић 7, Девић 7, Болић 7, Дронић 7 (Басташић 7), Р. Микић (Миланковић 7), М. Зец 7, А. Зец 7, М. Петровић 7, А. Петровић 7.

Ветеха је први гол постигао из слободног ударца са око 22 метра, а други из шута с 16 метара.

С. Томашевић

БСК - Фрушка гора 5:0 (1:0)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 100, судија Цвијетић (Чалма).Стрелци: Лазић у 44. и 54, Босанчић у 69, Ж. Ћирић у 73. и Т. Племић у 83. минуту. Жути картони: Д. Лакетић, Галетић, Милетић, Т. Племић (БСК), Каранфиловић, Остојић (Фрушка гора).

БСК: Коплић 7, Т. Племић 7, Б. ћирић 7, Галетић 7, Милетић 7, Д. Племић 7 (Лазић 7), Босанчић 7, Цвијетић 7, Зељковић 7 (Новаковић 7), Ж. Ћирић 7 (Миланковић 7), Д. Лакетић 7.

ФРУШКА ГОРА: Мандић 5, Перић 5, Лазаревић 5, Каранфиловић 5, Самарџија 5 (Бежановић 6), Михајловић 6, Остојић 6, Рокса 6, Докмановић 6, Ђапић 6, Љубинковић 6 (Лазаревић).

Гости допутовали са намером да што мање приме голова. И то им је у неку руку и успело, јер су се домаћи стрелци поштено испромашивали.

М. Илић

Бикић - Змај 1:0 (1:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, гледалаца 150, судија Борођи (Сремска Митровица).Стрелац: М. Мијатовић у 27. минуту. Жути картони: Козељац, Сарић, Ђурђевић (Бикић).

БИКИЋ: Козељац 7, Сарић 8, З. Смајић 7, Н. Смајић 8, Бибић 7, Недић 7, С. Мијатовић 7 (Папуга), Благојевић 7 (Радмановац 7), М. Мијатовић 8 (Шумаруна 7), Добрић 7 (Јовичилић 8), Ђурђевић 7 (Мирчетић 7).

ЗМАЈ: Марјановић 8, Синђић 7, Зацкалицки 7, Петрић 7, Радовановић 7, Митровић 7, Трифковић 8, Ђукић 7, Савић 7, Поповић 7 (Сретеновић), Бугарски 7.

У првом полувремену домаћин је био много бољи ривал. Гостујућа мрежа се затресла само једном. Био је то фантастични шут М. Мијатовића са 20 метара. Лопта је завршила у самим рашљама. У наставку игре, водила се права борба по целом терену.

Б. Басрак

ЛСК - Бачинци 1:0 (0:0)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а, гледалаца 150, судија Радовац (Добринци). Стрелац:  Лацковић у 80. минуту. Жути картони: Босанчић, Недић, Дринић (ЛСК).

ЛСК: Овшек 7, Недић 7, Савић 7, Дринић 7, Лацковић 7, Босанчић 7, Петковић 7 (Зарић), Милановић 7, Сладојевић 7, Шуман 7, Рибић 7.

БАЧИНЦИ: Барјактаровић 7, Бојанић 7, Тубић 7, Бјелић 7, Радивојшић 7, Радека 7, Балашко 7 (Ален Софтић), Тео Софтић 7, Гачић 7, Калинић 8, Милинковић 7.

У првом полувремену гости су могли водитиу чак за три разлике. Срђан Гачић је промашио чисте зицере. И када су сви очекивали на крају да ће ривали освојити по бод, у финишу утакмице сналажљиви Лацковић је из прецизног шута донео Лаћарцима славље.

З. Лазаров

Граничар (А) - Зека Буљубаша 0:4 (0:0)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Јовановић (Рума).Стрелци: Крстић у 48, Беловуковић у 65, Пармаковић у 74. и Мијаиловић у 86. минуту. Жути картони: Малић, Андришка, Шибалић, Николић  (Граничар).

ГРАНИЧАР: Кукуљ 5, Шипка 6, Малић 6, Вурдеља 6 (Симић), Андришка 6, Миличић 6, Радмановић 6, Нешковић 6, Вујић 6 (Николић), Шибалић 6 (Опојевлић), Смиљанић 6 (Видић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Саватић 7, Беловуковић 7, Павловић 7 (Пармаковић 8), М. Беговић 7 (Мијаиловић 8), У. Беговић 7, Белић 7, Гргић 7 (Крстић 8), Ч. Миловановић 7, Скорупан 7 (Кукић 8), Милан Банчевић 7, Копуновић 7 (Д. Миловановић 8).

Домаћини су се поштено борили до последње секунде. Али, то није било довољно ни за бод. Када  је тренер гостију направио измене све се окренуло, гости из Равња постигли су четири гола.

П. Симић

Срем (СР) - Ердевик 1:2 (0:1)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 100, судија Мишкулин (Рума).Стрелци: Иносављевић у 52. за Срем, а Цветковић у 37. и 63. минуту за Ердевик. Жути картони: Небојша Вићентић (Срем), Ганић, Јелчић, Поважан (Ердевик).Црвени картон: Јелчић (Ердевик).

СРЕМ: Томашевић 7, Ненадовић 7, Иносављевић 7, Љ. Копрић 7, Марјановић 7, Јовић 7, Адамовић 7 (Небојша Вићентић 7), Никола Вићентић 7, Тривунић 7 (Станковић 7), Марко Зарић 7, Грубиша 7.

ЕРДЕВИК: Мергл 7, Томан 7, Вукадиновић 7, Ганић 7, Јелчић 6, Штрбац 7, Станивуковић 7, Пендо 7, Поважан 7, Радић 7 (Марчок 7), Цветковић 8 (Маодуш 7).

Играчи Ердевика јесу заслужено славили, али ривал из Сремске Раче пружио је снажан отпор бољем противнику и у неким тренуцима утакмице били су равноправни.

С. Голубовић

Граничар (К) - Јединство (Р) 0:0

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Митровић (Добринци). Жути картони: Стевић, Јовановић, Симић, Недимовић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Ерцег, Стевић, Врањковић, Дејан Печеница, Стефановић, Дарко Печеница, Јовановић (Митровић), Вукадиновић, Н. Симић, Ристић, Недимовић (Шојић).

ЈЕДИНСТВО: Цветковић, Милекшић (Бабић), Цветићанин, Самарџић, Јеж, Јовановић, Лошић, Војчанин (Адамовић), Илић, Крстић.

Гости су били надиграни у првом полувремену. Домаћи нападачи су имали неколико успешних напада. У наставку, развила се велика борба, и опет је домаћин био бољи, али без реализације.

Б. Цветичанин

Резултати:

ЛАЋАРАК: ЛСК - Бачинци 1:0, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Ердевик 1:2, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Обилић 4:0, БИКИЋ ДО: Бикић - Змај 1:0, БЕШЕНОВО: БСК -Фрушка гора 5:0, АДАШЕВЦИ: Граничар - Зека Буљубаша 0:4, КУЗМИН: Граничар -Јединство (Р) 0:0.