117.0531
108.1722

ОФЛ Ириг – Инђија – Стара Пазова: Јазачани стали у финишу

26.08.2021. 11:19 11:20

Јазачани, су имали резултат 2:2, које би да је тако остало, био и најправеднији.

Цар Урош - Војводина 2:4 (0:2)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, судија Белић (Ириг).Стрелци: Младеновић у 52. и 70. за Цар Урош, а Митић у 14. и 24, Таглиавиа у 80. и Н. Еркановић у 82. минуту за Војводину.

ЦАР УРОШ: Радошевић 7, Родић 7, Гостовић 7, Кнежевић 7, Врховац 8, Јуришић 8, Љ. Бојић 7, Тешић 7 (Утвић 7), Паповић 7 (Шмит 7), Младеновић 7, Познан 7.

ВОЈВОДИНА: Јовичић 7, Поткоњак 7, Војновић 7, Ристић 7, Таглиавиа 8, Шкорић 7, Николић 7 (Бјеливук 7), Митић 8, Н. Еркановић 8, Бјелић 6 (Савић), Стојановић 6 (Ј. Еркановић).

Онда су домаћини погрешили два пута у одбрани, а Таглиавиа и Н. Еркановић, су то на најлепши начин искористили, постигли голове и свом тиму донели победу.

Љ. Бојић

Борац (Ј) - 27. октобар 1:2 (1:0)

ЈАРКОВЦИ: Игралиште орца, гледалаца 100, судија Васић (Ириг). Стрелци: Недић у 13. за Борац, а Вуковић у 59. и И. Бирињи у 70. минуту за 27. октобар. Жути картони: Радуловић (Борац), Д. Радојчић, Марковић, Б. Бирињи (27.октобар).

БОРАЦ: Горановић, Димитријевић, Пиљевић (Тучић), Срјемац, Бомештар (Тркуља), Радуловић, Јовановић (Бобић), Вујичић, Недић, Наранџић, Купрешанин.

27. ОКТОБАР: Сабо (Павин), О. Радојчић (Михајлик), Тривуновић (С. Јухас), Георгијевић, В. Радојчић,  К. Бирињи, И. Бирињи, Марковић (Репаш, Б. Бирињи, Бузаш), Д. Радојчић, Божић, Вуковић (Јовић).

У доста занимљивој игри, фаворизовани гости су на крају славили. Домаћини су у првом полувремену били скоро равноправан ривал и чак су и водили. У наставку играо је само један тим, гостујући.

Ј. Јухас

Дунав - Слога (М) 4:2 (2:1)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава, гледалаца 100, судија Ђурић (Инђија). Стрелци: Бугарин у 19, и 45. и 72. (оба из пенала) и Минић у 89. за Дунав, а Кусић у 37. (из пенала) и Вокић у 47. минуту за Слогу. Жути картони: Бугарин (Дунав), Живанчевић, Кусић(Слога).

ДУНАВ: Тарбук, Попадић, Кованић, Станчић, Шуковић (Срјемац), Зељуг, Огар (Прелић), Вученовић, Минић, Бугарин, Јовановић.

СЛОГА: Перић, Савић (Милин), Крављача, Лончар (Котоленко), Кусић, Вокић, Лазаревић (Богуновић), Радошевић (Миленковић), Мујић, Новаковић.

Очекивана победа играча Дунава. Били су бољи ривал у току свих 90 минута игре.

Б. Вујаклија

Планинац - Слога (К) 3:3 (1:1)

РИВИЦА: Игралиште Планинца, судија Корћаш (Ириг). Стрелци: Басара у 45. и 80. и Степанов у 53. за Планинац, а Јовановић у 20. и Ј. Ђорђевић у 59. и 75. минуту за Слогу. Жути картони: Д. Ристановић (Планинац), Попадић (Слога).

ПЛАНИНАЦ:  Сабадош 7, Милановић 7, Д. Ристановић 7, Петровић 7 (Живанчевић 7), Жугић 7, Степанов 7, Басара 7, Поповић 7, Поповић 7 (Павићевић 7), Ћирић 7 (Аврамовић 7), Илић 7.

СЛОГА: Тарбук 7, Немања Ребић 7 (Небојша Ребић), Кокотовић 7, Ј. Ђорђевић 7, Јанковић 7, Кнежевић 7, Попадић 7 (Бурсаћ 7), Лабан 7, Божић 7, Јовановић 7 (Кизић), Мишановић 7.

Била је то веома занимљива утакмица. Виђено је безброј изванредних акција, лепих голова и промашаја. Само је два пута Николић излазио сам испред голмана гостију Тарбука и оба пута голман је изашао као победник.

И. Смиљанић

Резултати;

ЈАЗАК: Цар Урош - Војводина 2:4, ЈАРКОВЦИ: Борац - 27. октобар 1:2, РИВИЦА: Планинац - Слога (К) 3:3, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Слога (М) 4:2.