Подручна лига Сомбор: Без поготка у дербију

17.08.2021. 10:26 10:27
Извор: Dnevnik.rs

Полет - Борац 0:0

КАРАВУКОВО: Игралиште  „Златомир Стефановић - Злаја”, гледалаца 150, судија: Шево (Челарево). Жути картони: Стошић, Миленковић (Полет), а Жегарац, Радаковић, Мијатовић, Стокић (Борац). Црвени картон: Никић (Полет) у 84. минуту.

ПОЛЕТ: Крстић, Алексић (Малиновић), Милуновић, Станисављевић (Стојиљковић), С. Станковић, Стошић (Миловановић), Миленковић, Нововић, Огњеновић, Никић, Јовчић (Р. Станковић).

БОРАЦ: Марковић, Ивић, Чутурило (Иванић), Зелић, А. Покрајац, Илић (Стокић), Жегарац, Ћук, Радаковић, Обрадовић, Даутовић (Чанковић).

На општинском дербију у Каравуку оба тима су желела победу, али на крају је утакмица завршена без погодака. У првих 45. минута виђено је доста прилика на обе стране. На почетку другог дела игре нагло је опао темпо у игри оба тима, тако да малобројни посетиоци нису видели ни један погодак на овом сусрету.

Пред сам крај утакмице у 84. минуту најстарији фудбалер на терену Душко Никић добио други жути, аутоматски црвени картон тако да је морао пре времена да напусти стадион у Каравукову.

С. Јовин

Наша звезда - Липар 4:1 (1:0)

СИЛБАШ: Игралиште Наше звезде, гледалаца 300,судија: Ј. Десница (Апатин), стрелци:Писарев у 8. у 55. и 59. и П. Владисав у 74 за Нашу звезду, а Живко у 76. минуту за Липар, жути картони: М. Владисав(Наша звезда), а Мијић, Поповић, Несторовић (Липар).

НАША ЗВЕЗДА: Ђурковић, Валентик, Инђић, Вукосав, Бабић, П. Владисав (Лукић), Грња (Мајсторовић), Балиновић (Туцић), Писарев, Плавански (Чубрило), М. Владисав (Кепчија).

ЛИПАР: С. Зракић, Ђукић, Мијић, Басарић, Марчетић, Лалић, Шеган (Живко), Поповић, Новаков, Несторовић(Тутић), В. Зракић(Ковач).

Новајлија је одиграо одличан меч и остварио убедљиву победу у окршају са повратником у Подручну фудбалску лигу Сомбор.

Јунак утакмице је нападач Силбашана Александар Писарев,који забележио свој први хет - трик у вишем рангу такмичења.

Ђ. Шт.

Будућност (М) - Раднички (С) 6:0 (3:0)

МЛАДЕНОВО: Игралиште удућности, гледалаца:300, судија: М. Леђанац (Кула), стрелци: Зелко у 6, Лончаревић у 28. и у 33. Митровић у 60. Чешљевић у 85. и Гојић у 86. минуту.

БУДУЋНОСТ (М): Бојанић, Прошић (Митровић), У. Копања (Гојић), Радичић, Л. Копања, Дувњак, Чешљевић, Кученић, Зелко (Ковачевић), Лончаревић (Бошњак), Јурчевић (Марио Гајдобрански)

РАДНИЧКИ(С): Толић, Додић, Туркић, Микац, Вукадиновић, Денић, Вукелић (Бујак), Лујић (Рокнић), Вадић, Смилановски, Радуловић.

Изузетно маштовито, креативно и комбинаторно играли су фудбалери младеновљанске Будућности на отварању нове сезоне.

Ђ. Шт.

Резултати

Будућност (М) - Раднички (С) 6:0, Братство - ЖАК 4:2, Наша звезда - Липар 4:1, Кордун - Војводина 2:2, Будућност (П) - Црвенка 5:2, Будућност (Г) - Раднички 1:3, Полет - Борац (БГ) 0:0, Русин - Борац 2:1.