Područna liga Sombor: Bez pogotka u derbiju

17.08.2021. 10:26 10:27
Izvor: Dnevnik.rs

Polet - Borac 0:0

KARAVUKOVO: Igralište  „Zlatomir Stefanović - Zlaja”, gledalaca 150, sudija: Ševo (Čelarevo). Žuti kartoni: Stošić, Milenković (Polet), a Žegarac, Radaković, Mijatović, Stokić (Borac). Crveni karton: Nikić (Polet) u 84. minutu.

POLET: Krstić, Aleksić (Malinović), Milunović, Stanisavljević (Stojiljković), S. Stanković, Stošić (Milovanović), Milenković, Novović, Ognjenović, Nikić, Jovčić (R. Stanković).

BORAC: Marković, Ivić, Čuturilo (Ivanić), Zelić, A. Pokrajac, Ilić (Stokić), Žegarac, Ćuk, Radaković, Obradović, Dautović (Čanković).

Na opštinskom derbiju u Karavuku oba tima su želela pobedu, ali na kraju je utakmica završena bez pogodaka. U prvih 45. minuta viđeno je dosta prilika na obe strane. Na početku drugog dela igre naglo je opao tempo u igri oba tima, tako da malobrojni posetioci nisu videli ni jedan pogodak na ovom susretu.

Pred sam kraj utakmice u 84. minutu najstariji fudbaler na terenu Duško Nikić dobio drugi žuti, automatski crveni karton tako da je morao pre vremena da napusti stadion u Karavukovu.

S. Jovin

Naša zvezda - Lipar 4:1 (1:0)

SILBAŠ: Igralište Naše zvezde, gledalaca 300,sudija: J. Desnica (Apatin), strelci:Pisarev u 8. u 55. i 59. i P. Vladisav u 74 za Našu zvezdu, a Živko u 76. minutu za Lipar, žuti kartoni: M. Vladisav(Naša zvezda), a Mijić, Popović, Nestorović (Lipar).

NAŠA ZVEZDA: Đurković, Valentik, Inđić, Vukosav, Babić, P. Vladisav (Lukić), Grnja (Majstorović), Balinović (Tucić), Pisarev, Plavanski (Čubrilo), M. Vladisav (Kepčija).

LIPAR: S. Zrakić, Đukić, Mijić, Basarić, Marčetić, Lalić, Šegan (Živko), Popović, Novakov, Nestorović(Tutić), V. Zrakić(Kovač).

Novajlija je odigrao odličan meč i ostvario ubedljivu pobedu u okršaju sa povratnikom u Područnu fudbalsku ligu Sombor.

Junak utakmice je napadač Silbašana Aleksandar Pisarev,koji zabeležio svoj prvi het - trik u višem rangu takmičenja.

Đ. Št.

Budućnost (M) - Radnički (S) 6:0 (3:0)

MLADENOVO: Igralište udućnosti, gledalaca:300, sudija: M. Leđanac (Kula), strelci: Zelko u 6, Lončarević u 28. i u 33. Mitrović u 60. Češljević u 85. i Gojić u 86. minutu.

BUDUĆNOST (M): Bojanić, Prošić (Mitrović), U. Kopanja (Gojić), Radičić, L. Kopanja, Duvnjak, Češljević, Kučenić, Zelko (Kovačević), Lončarević (Bošnjak), Jurčević (Mario Gajdobranski)

RADNIČKI(S): Tolić, Dodić, Turkić, Mikac, Vukadinović, Denić, Vukelić (Bujak), Lujić (Roknić), Vadić, Smilanovski, Radulović.

Izuzetno maštovito, kreativno i kombinatorno igrali su fudbaleri mladenovljanske Budućnosti na otvaranju nove sezone.

Đ. Št.

Rezultati

Budućnost (M) - Radnički (S) 6:0, Bratstvo - ŽAK 4:2, Naša zvezda - Lipar 4:1, Kordun - Vojvodina 2:2, Budućnost (P) - Crvenka 5:2, Budućnost (G) - Radnički 1:3, Polet - Borac (BG) 0:0, Rusin - Borac 2:1.