104.8191

Суперлига Србије: Младост - Војводина (1:1)

21.02.2021. 12:55 15:20
Извор: Ј. Грлић

У Лучанима крај утакмице Младост-Војводина, Новосађани повели у 19. минуту голом Вукадиновића, Младост изједначила у 63. минуту из пенала

94` Крај меча

90` Судија продужио утакмицу за четири минута

89` Финиш меча, и даље обе екипе растрчане, али је игра испрекидана

78` Утакмица улази у динамичну завршницу - екипе су борбене и амбициозне, реми актерима очигледно није опција коју желе

70` Борба се распламсала после изједначења Младости, обе екипе желе победу

63` Младост изјеначила на 1:1 у 63. минуту из пенала

57`И у другом полувремену понавља се образац из првог,  Војводина контролише игру, Младост има амбицију да изједначи, борбена утакмица

46` Почело друго полувреме

45` Завршено прво полувреме

35` Новосађани и даље доминирају тереном

32` Војводина контролише игру у Лучанима, бољи је актер, заслужено води

19` Војводина води са 1:0 у Лучанима гол је дао Миљан Вукадиновић, тренутно најбољи играч "старе даме"

15` Мреже мирују, динамична и борбена утакмица

12` У Лучанима за сада без правих прилика, класичан суперлигашки дуел у којем први део меча увек протиче у игри на средини терена

САСТАВИ

МЛАДОСТ: Максим Миловић, Лазар Јовановић, Саша Јовановић, Немања Кос, Немања Мићевић, Режис Баха, Милош Ожеговић, Милош Цветковић, Петар Јовановић, Милан Бојовић, Милош Шатара

ВОЈВОДИНА: Никола Симић, Младен Деветак, Синиша Саничанин, Дејан Зукић, Никола Андрић, Никола Дринчић, Вељко Симић, Момчило Мркаић, Славко Бралић, Аранђел Стојковић, Миљан Вукадиновић