Superliga Srbije: Mladost - Vojvodina (1:1)

21.02.2021. 12:55 15:20
Izvor: J. Grlić

U Lučanima kraj utakmice Mladost-Vojvodina, Novosađani poveli u 19. minutu golom Vukadinovića, Mladost izjednačila u 63. minutu iz penala

94` Kraj meča

90` Sudija produžio utakmicu za četiri minuta

89` Finiš meča, i dalje obe ekipe rastrčane, ali je igra isprekidana

78` Utakmica ulazi u dinamičnu završnicu - ekipe su borbene i ambiciozne, remi akterima očigledno nije opcija koju žele

70` Borba se rasplamsala posle izjednačenja Mladosti, obe ekipe žele pobedu

63` Mladost izjenačila na 1:1 u 63. minutu iz penala

57`I u drugom poluvremenu ponavlja se obrazac iz prvog,  Vojvodina kontroliše igru, Mladost ima ambiciju da izjednači, borbena utakmica

46` Počelo drugo poluvreme

45` Završeno prvo poluvreme

35` Novosađani i dalje dominiraju terenom

32` Vojvodina kontroliše igru u Lučanima, bolji je akter, zasluženo vodi

19` Vojvodina vodi sa 1:0 u Lučanima gol je dao Miljan Vukadinović, trenutno najbolji igrač "stare dame"

15` Mreže miruju, dinamična i borbena utakmica

12` U Lučanima za sada bez pravih prilika, klasičan superligaški duel u kojem prvi deo meča uvek protiče u igri na sredini terena

SASTAVI

MLADOST: Maksim Milović, Lazar Jovanović, Saša Jovanović, Nemanja Kos, Nemanja Mićević, Režis Baha, Miloš Ožegović, Miloš Cvetković, Petar Jovanović, Milan Bojović, Miloš Šatara

VOJVODINA: Nikola Simić, Mladen Devetak, Siniša Saničanin, Dejan Zukić, Nikola Andrić, Nikola Drinčić, Veljko Simić, Momčilo Mrkaić, Slavko Bralić, Aranđel Stojković, Miljan Vukadinović