117.0199
107.9121

Суперлига Србије: Металац-Војводина (3:3)

06.11.2020. 17:43 19:51

У Горњем Милановцу у 14. колу Суперлиге Србије завршен меч Металац-Војводина, у 17. минуту Мркаић довео Војводину у вођство, у 33. минуту Катанић изједначио,Човић у 72. минуту довео Војводину опет у вођство, Ђуричин дао гол за Војводину у 78. минуту , Арамбашић у 85. минуту дао гол за Металац, у 92. минуту Грбовић изједначио

94` Судија одсвирао крај утакмице

92` Брза акција Металца и Грбовић изједначује на 3:3

91`Судија продужио утакмицу за три минута

89` Ђуричин добио жути картон због фаула

86` У Војводини ушли Младеновић и Максимовић

85` Арамбашић смањио на 2:3, шутирао Антонијевић из Металца, лопта дошла до Арамбашића који је из близине искористио шансу

78` Ђуричин дао гол, Војводина води са 3:1, сада је Човић асистирао главом а Ђуричин се вешто ушуњао иза леђа одбране Металца и смирено погодио

72`Човић погодио за 2:1 за Војводину, Гемовић подигао лопту до Мркаића, овај спушта до Човића, који прецизно погађа

72` Игра се врло динамично, али у овом делу утакмице нема правих шанси

69` У Војводини Ђуричин мења Вукадиновића

62`У Металцу ушао Милисављевић, изашао Максимовић, у Војводини Саничанина мења Гемовић

59`Прилика за Човића, шут главом, голман Металца Пулетић је лако одбранио мекан шут

58` Дринчић добио жути картон

56` Мркаић из Војводине добио жути картон, пао је у казненом простору, контакта је било, али недовољног по мишљењу судије, па је Мркаићев пад санкционисао

51` Леп низ додавања играча Војводине, мрежа се затресла, али је погодак поништен због офсајда

48`Леп шут Дринчића из слободног ударца са 30 метара, лопта пролази поред гола

47`Катанић шутирао са леве стране казненог простора Војводине, лопта лети далеко од гола

46` Почело друго полувреме, у Војводини Ђорђевић ушао уместо Зукића

45` Крај првог полувремена, врло динамичног, пуног жустрине, играло се отворено

42` Вукадиновић после паса Деветка улетео у казнени простор Металца, али је његов шут изблокиран

33` Катанић дао гол за Металац, 1:1,prеthodila брза акција Металца по десној страни, после центаршута по земљи Катанић врло снажно шутирао, лопта је качила руку голмана војводине Вуклиша и одбила се у мрежу

30` Опасан напад Металца, Катанић са десне стране из казненог простора шутирао у ближи угао Вуклишевог гола, овај брани , потом је Стојковић из Војводине опробао шут  лопта иде поред гола Металца

27` Прилика за Металац, брза акција и улазак Влалукина у казнени простор, његов шут изблокирао је Бралић

17`Металац имао прву шансу - после корнера добро скочио Врањанин и шутнуо преко гола Војводине, одмах потом добра акција Новосађана погодио Мркаић 1:0 за Војводину. Мркаић ефектно дао гол из окрета после асистенције са десне стране, прави фудбалски потез

14` Игра се врло дисциплиновано, обе екипе доста трче, веровтно је  то разлог што још није било правих шанси

10` Утакмица тече у солидном ритму, али за сада још није било опасних акција

5` У уводу утакмице обе екипе најавиле отворену игру

МЕТАЛАЦ: Душан Пулетић, Љубиша Пецељ, Игор Максимовић, Милош Врањанин, Александар Васиљевић, Александар Катанић, Марко Зоћевић, Иван Рогач, Милан Јокић, Јован Влалукин, Престиж Мбонгу

ВОЈВОДИНА: Горан Вуклиш, Младен Деветак,Синиша Саничанин, Немања Човић, Дејан Зукић, Никола Андрић, Никола Дринчић, Момчило Мркаић, Славко Бралић, Аранђел Стојковић, Миљан Вукадиновић