Superliga Srbije: Metalac-Vojvodina (3:3)

06.11.2020. 17:43 19:51

U Gornjem Milanovcu u 14. kolu Superlige Srbije završen meč Metalac-Vojvodina, u 17. minutu Mrkaić doveo Vojvodinu u vođstvo, u 33. minutu Katanić izjednačio,Čović u 72. minutu doveo Vojvodinu opet u vođstvo, Đuričin dao gol za Vojvodinu u 78. minutu , Arambašić u 85. minutu dao gol za Metalac, u 92. minutu Grbović izjednačio

94` Sudija odsvirao kraj utakmice

92` Brza akcija Metalca i Grbović izjednačuje na 3:3

91`Sudija produžio utakmicu za tri minuta

89` Đuričin dobio žuti karton zbog faula

86` U Vojvodini ušli Mladenović i Maksimović

85` Arambašić smanjio na 2:3, šutirao Antonijević iz Metalca, lopta došla do Arambašića koji je iz blizine iskoristio šansu

78` Đuričin dao gol, Vojvodina vodi sa 3:1, sada je Čović asistirao glavom a Đuričin se vešto ušunjao iza leđa odbrane Metalca i smireno pogodio

72`Čović pogodio za 2:1 za Vojvodinu, Gemović podigao loptu do Mrkaića, ovaj spušta do Čovića, koji precizno pogađa

72` Igra se vrlo dinamično, ali u ovom delu utakmice nema pravih šansi

69` U Vojvodini Đuričin menja Vukadinovića

62`U Metalcu ušao Milisavljević, izašao Maksimović, u Vojvodini Saničanina menja Gemović

59`Prilika za Čovića, šut glavom, golman Metalca Puletić je lako odbranio mekan šut

58` Drinčić dobio žuti karton

56` Mrkaić iz Vojvodine dobio žuti karton, pao je u kaznenom prostoru, kontakta je bilo, ali nedovoljnog po mišljenju sudije, pa je Mrkaićev pad sankcionisao

51` Lep niz dodavanja igrača Vojvodine, mreža se zatresla, ali je pogodak poništen zbog ofsajda

48`Lep šut Drinčića iz slobodnog udarca sa 30 metara, lopta prolazi pored gola

47`Katanić šutirao sa leve strane kaznenog prostora Vojvodine, lopta leti daleko od gola

46` Počelo drugo poluvreme, u Vojvodini Đorđević ušao umesto Zukića

45` Kraj prvog poluvremena, vrlo dinamičnog, punog žustrine, igralo se otvoreno

42` Vukadinović posle pasa Devetka uleteo u kazneni prostor Metalca, ali je njegov šut izblokiran

33` Katanić dao gol za Metalac, 1:1,prethodila brza akcija Metalca po desnoj strani, posle centaršuta po zemlji Katanić vrlo snažno šutirao, lopta je kačila ruku golmana vojvodine Vukliša i odbila se u mrežu

30` Opasan napad Metalca, Katanić sa desne strane iz kaznenog prostora šutirao u bliži ugao Vukliševog gola, ovaj brani , potom je Stojković iz Vojvodine oprobao šut  lopta ide pored gola Metalca

27` Prilika za Metalac, brza akcija i ulazak Vlalukina u kazneni prostor, njegov šut izblokirao je Bralić

17`Metalac imao prvu šansu - posle kornera dobro skočio Vranjanin i šutnuo preko gola Vojvodine, odmah potom dobra akcija Novosađana pogodio Mrkaić 1:0 za Vojvodinu. Mrkaić efektno dao gol iz okreta posle asistencije sa desne strane, pravi fudbalski potez

14` Igra se vrlo disciplinovano, obe ekipe dosta trče, verovtno je  to razlog što još nije bilo pravih šansi

10` Utakmica teče u solidnom ritmu, ali za sada još nije bilo opasnih akcija

5` U uvodu utakmice obe ekipe najavile otvorenu igru

METALAC: Dušan Puletić, Ljubiša Pecelj, Igor Maksimović, Miloš Vranjanin, Aleksandar Vasiljević, Aleksandar Katanić, Marko Zoćević, Ivan Rogač, Milan Jokić, Jovan Vlalukin, Prestiž Mbongu

VOJVODINA: Goran Vukliš, Mladen Devetak,Siniša Saničanin, Nemanja Čović, Dejan Zukić, Nikola Andrić, Nikola Drinčić, Momčilo Mrkaić, Slavko Bralić, Aranđel Stojković, Miljan Vukadinović