108.1722

Општинска лига Бачка Паланка: Ревија голова у Новој Гајдобри

16.09.2020. 10:24 10:26

Соко - Борац 6:1 (2:0)

НОВА ГАЈДОБРА: Игралиште Сокола, судија Дражић (Бачка Паланка). Стрелци: Тривуновић у 38, Тасовац у 41. и 52, С. Адамовић у 50. и Квржић у 67. и 71. за Соко, Миљевић у 76. минуту за Борац. Жути картони: С. Адамовић, Драговић (Соко), Н. Арбутовић (Борац). Црвени картон: Лучић (Соко).

СОКО: Црнчевић, С. Адамовић, Драговић, Стојановић, Ђурић, Тасовац, Комад, Лучић (Ратковић), Тривуновић (Матковић). М. Адамовић (Родић), Борковић (Борић).

БОРАЦ: Петковић, О. Међедовић, Н. Арбутовић, Миљевић, Грозница, Шикман, Шмитран, Требовац, Покрајац (Боцков), Раданов (М. Арбутовић, Мишкулев), Н. Међедовић.

Била је то игра са пуно акција, посебно су се истицали домаћини, који су постигли шест голова.

Р. Анђелић

Нештин - Наша звезда 0:2 (0:2)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, судија Боснић (Бачка Паланка). Стрелац: Зец у 12. и 29. минуту. Жути картони: Пуделка, Божин (Нештин), Спасић, Пилиповић, Зец, Дукић (Наша звезда).

НЕШТИН: В. Ћулибрк (Савић), Пуделка, С. Ћулибрк, Фабри (Вукмировић), Моравац, Сич, М. Валентик, Василић (Вујовић), Божин (Шмидт), Гњатовић, С. Валентик.

НАША ЗВЕЗДА: Дукић, М. Владислав, П. Владислав, Мајсторовић, Инђић (Кепчија), Спасић, Лаћарак, Пилиповић, Зец, Писарев (Јовицки, Торић), Старлетовић (Бабић).

Гости су играли одлично, стварали прилике, а коначан резултат је могао бити још убедљивији.

Н. Василић

Бачка (Д) - Бачки Хајдук 3:0 (0:0)

ДЕСПОТОВО: Игралиште Бачке, судија Девић (Бачка Паланка). Стрелци: Малацко у 48. и Секуруш у 67. и 73. минуту. Жути картони: Зелен, Данилов (Бачка). Црвени картон: Марковић (Бачка).

БАЧКА: Вученовић, Будић (Лакић), Марковић, Зелен, Ђаковић, Милић, Данилов, Капетанов, Секеруш, Малацко, Шимун (Лукић, Гајић).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, М. Јановић, Хаџић, Петровић, Бојић, И. Јановић, Николић, О. Живановић (Д. Радић, Д. Живановић), Бадивук, Дринић (В. Радић), Т. Николић (Ј. Николић, Сегеди).

Марко Секеруш био је најбољи појединац сусрета, уз то и двоструки стрелац. Гости су издржали први део, али у наставку им је понестало снаге.

Г. Ћулибрк

СЕЛЕНЧА: Кривањ - Орлови 2:0, ДЕСПОТОВО: Бачка - Бачки Хајдук 3:0, НОВА ГАЈДОБРА: Соко - Борац 6:1, БАЧКА ПАЛАНКА Бачка 1945. -Младост 2:3, НЕШТИН: Нештин - Нова звезда 0:2, КАРАЂОРЂЕВО: Пролетер -Славија 4:1.

1. Бачка (Д)       3      3      0      0      13:2  9

2. Н. звезда       3      2      1      0      9:6    7

3. Нештин  3      2      0      1      10:4  6

4. Соко      3      2      0      1      11:6  6

5. Б. Хајдук       3      2      0      1      5:3    6

6. Кривањ 3      2      0      1      6:5    6

7. Бачка (БП).    3      1      1      1      11:6  4

8. Орлови  3      1      0      2      5:5    3