Opštinska liga Bačka Palanka: Revija golova u Novoj Gajdobri

16.09.2020. 10:24 10:26

Soko - Borac 6:1 (2:0)

NOVA GAJDOBRA: Igralište Sokola, sudija Dražić (Bačka Palanka). Strelci: Trivunović u 38, Tasovac u 41. i 52, S. Adamović u 50. i Kvržić u 67. i 71. za Soko, Miljević u 76. minutu za Borac. Žuti kartoni: S. Adamović, Dragović (Soko), N. Arbutović (Borac). Crveni karton: Lučić (Soko).

SOKO: Crnčević, S. Adamović, Dragović, Stojanović, Đurić, Tasovac, Komad, Lučić (Ratković), Trivunović (Matković). M. Adamović (Rodić), Borković (Borić).

BORAC: Petković, O. Međedović, N. Arbutović, Miljević, Groznica, Šikman, Šmitran, Trebovac, Pokrajac (Bockov), Radanov (M. Arbutović, Miškulev), N. Međedović.

Bila je to igra sa puno akcija, posebno su se isticali domaćini, koji su postigli šest golova.

R. Anđelić

Neštin - Naša zvezda 0:2 (0:2)

NEŠTIN: Igralište Neština, sudija Bosnić (Bačka Palanka). Strelac: Zec u 12. i 29. minutu. Žuti kartoni: Pudelka, Božin (Neštin), Spasić, Pilipović, Zec, Dukić (Naša zvezda).

NEŠTIN: V. Ćulibrk (Savić), Pudelka, S. Ćulibrk, Fabri (Vukmirović), Moravac, Sič, M. Valentik, Vasilić (Vujović), Božin (Šmidt), Gnjatović, S. Valentik.

NAŠA ZVEZDA: Dukić, M. Vladislav, P. Vladislav, Majstorović, Inđić (Kepčija), Spasić, Laćarak, Pilipović, Zec, Pisarev (Jovicki, Torić), Starletović (Babić).

Gosti su igrali odlično, stvarali prilike, a konačan rezultat je mogao biti još ubedljiviji.

N. Vasilić

Bačka (D) - Bački Hajduk 3:0 (0:0)

DESPOTOVO: Igralište Bačke, sudija Dević (Bačka Palanka). Strelci: Malacko u 48. i Sekuruš u 67. i 73. minutu. Žuti kartoni: Zelen, Danilov (Bačka). Crveni karton: Marković (Bačka).

BAČKA: Vučenović, Budić (Lakić), Marković, Zelen, Đaković, Milić, Danilov, Kapetanov, Sekeruš, Malacko, Šimun (Lukić, Gajić).

BAČKI HAJDUK: Njenjić, M. Janović, Hadžić, Petrović, Bojić, I. Janović, Nikolić, O. Živanović (D. Radić, D. Živanović), Badivuk, Drinić (V. Radić), T. Nikolić (J. Nikolić, Segedi).

Marko Sekeruš bio je najbolji pojedinac susreta, uz to i dvostruki strelac. Gosti su izdržali prvi deo, ali u nastavku im je ponestalo snage.

G. Ćulibrk

SELENČA: Krivanj - Orlovi 2:0, DESPOTOVO: Bačka - Bački Hajduk 3:0, NOVA GAJDOBRA: Soko - Borac 6:1, BAČKA PALANKA Bačka 1945. -Mladost 2:3, NEŠTIN: Neštin - Nova zvezda 0:2, KARAĐORĐEVO: Proleter -Slavija 4:1.

1. Bačka (D)       3      3      0      0      13:2  9

2. N. zvezda       3      2      1      0      9:6    7

3. Neštin  3      2      0      1      10:4  6

4. Soko      3      2      0      1      11:6  6

5. B. Hajduk       3      2      0      1      5:3    6

6. Krivanj 3      2      0      1      6:5    6

7. Bačka (BP).    3      1      1      1      11:6  4

8. Orlovi  3      1      0      2      5:5    3