ОЛ Шид: Ревија голова у Беркасову

29.05.2019. 12:57 12:59

У Беркасову се играо добар фудбал. Искусни играчи Сремца лако су постизали голове.

Сремац - Борац (И) 12:2 (6:1)

БЕРКАСОВО: Игралиштзе Сремца, гледалаца 50, судија Николина Станивуковић (Ердевик).Стрелци: Леваја у 3, 7, 9. и 41, Мијатовић у 14. и 25, Марчетић у 50, 58. и 70, Будимир у 56, Остојић у 78. и Субић у 89. за Сремац, а Стојшић у 32. и 88. минуту за Борац. Жути картон: Леваја (Сремац).

СРЕМАЦ: Гледић 7 (Угреновић 7), Видовић 7, Вранов 8, Остојић 8, Леваја 8, Марчетић 8, Мијатовић 8 (Јанковић 7), Влаисављевић 8 (Субић 7), Шолаја 7, Миличић 8 (Будимир 7), Ерор 7 (Ненадовић 7).

БОРАЦ: М. Ђурић 5, Николић 6, И. Филиповић 6, Д. Филиповић 6, Пејић 6, Стојшић 7, Сарапа 6 (Шаркановић 6), Панић 6 (Медић), Сарап 6, Тривић 6, Степановић 6.

Д. С.

Граничар (Ј) - ОФК Бачинци 4:1 (1:1)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Сич (Беркасово).Стрелци: И. Јурошевић у 9. и 68, Стојановић у 46. и Рикић у 79. за Граничар, а С. Илић у 17. минуту за ОФК Бачинце. Жути картони: Гојић, Бобан Цвијановић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Богдан Цвијановић 8, С. Ђурић 8, Д. Јовић 8 (И. Ђурић 7), З. Јовић 8 (Вечић 7), Стевић 8,  Рикић 8, Гојић 8 (Д. Јурошевић 7), Јанковић 8, Миловановић 9 (Г. Тимарац 7), Стојановић 9, И. Јурошевић 9 (Бобан Цвијановић 7).

ОФК БАЧИНЦИ: Тубић 7, Дудић 7 (Никола Перишић 6), Цетић 7, Лазаров 7, С. Илић 7,  М. Илић 7, Јанузовић 7, Калинић 7 (Ненад Перишић 6) , Милинковић 7, Радека 7, Гачић 7.

Гости су изједначили, а потом је било све било у знаку домаћина. Bbiljirao је Иван Јурошевић.

М. Даниловић

Јединство (М) - Ердевик 3:3 (2:2)

МОРОВИЋ: Игралиште Једи нства, гледалаца 70, судија Стојецки (Шид).Стрелци: Шибалић у 2, 12. и 61.за Јединство, а Штрбац у 15, Павловић у 33. и Цветковић у 69 минуту за Ердевик. Жути картони: Лукић, Шибалић, Јовић (Јединство), Заблаћански (Ердевик).

ЈЕДИНСТВО: Лукћ, Адамец, Ивковић, Арбић, Шибалић, М. Јањатовић, Алимпијевић, Јовановић, Нишевић, Ж. Јовић, С. Пејић.

ЕРДЕВИК: Јанковић, Герик, Вукадиновић, Цвијановић, Везировић, Павловић, Штрбац, Пап (С. Шафарик), Анђелић (Томан), Заблаћански, Цветковић.

Моровићани су били сигурни у своју победу .Повели су брзо са 2:0, али гости су после тога били  много бољи ривал, изједначили су и могли су чак и да поведу. Шибалић је у наставку поново довео домаћине у вођство  и  могао је да се упише још који пут у листу стрелаца. Ипак, гости су смогли снаге и поново су поравнали резултат.

Р. Кукић

ОФК Бингула - Синђелић 1:2 (0:0)

БИНГУЛА: Игралиште ОФК Бингуле, гледалаца 50, судија Гавриловић (Шид).Стрелци: Фаркаш у 90. за ОФК Бингулу, а Вударак у 51.и Марчетић у 71. минуту за Синђелић. Црвени картон: Пајић (ОФК Бингула).

ОФК БИНГУЛА: Волић 5, Рајић 6, Франциски 6, Џевер 7, Крамар 7 (Станковић), Микић 7, Фаркаш 7, Пајић 6, Стамболија 7, Б. Радичевић 7 (Шућак 7), Самарџић 6.

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић 8, В. Милетић 7, Ј. Дамјановић 7, Савић 8, Дреновац 7, Вудрак 8, Тодоровић 7, Мраовић 7, Марчетић 7, Шарац 7 (Стојановић 7), Шпановић 8 (Милијаш 7).

Фаркаш је у последњим секундама утакмице постигао изванредан гол. Из шута са око 35 метара лоптом је погодио саме рашље.

С. Ћосић

Јединство (Љ) - Омладинац (Б) 2:1 (0.0)

ЉУБА: Игралиште Јединства, гледалаца 30, судија Петровић (Шид).Стрелци: Ж. Сремчић у 69. и Тадић у 76. за Јединство, а Рукавина у 89. минуту за Омладинац. Жути картони: Ж. Сремчић (Јединство), Влаисављевић (Омладинац).

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић 7, Добрић 7, Тележар 7, Пунош 7, Рамић 7, Д. Руман 8, Ж. Сремчић 8, Тадић 8, П. Сремчић 8, Ширадовић 7, Чалић 7.

ОМЛАДИНАЦ: Павловић 7, Мијатовић 7, Смајић 7, Теслић 7, Симић 7, Сарић 7 (Ерић), Рукавина 8,  Дујаковић 7, Влаисављевић 7, Фаркаш 7, Лазић 7.

Доста добра утакмица у којој су домаћини били  нешто бољи у другом полувремену. Ж. Сремчић и Тадић су постигли изванредне голове. Гости из Батроваца, имали су неколко прилика, у самом финишу, али су реализовали само једну.

Д. Шаготлић

Напредак - Једнота 1:0 (1:0)

ВАШИЦА: Игралиште Напретка, гледалаца 200, судија Аврамовић (Моловин). Стрелац: Новаковић у 23.  минуту. Жути картони: Брекић, Станојчић (Напредак). Црвени картони: В. Петровић (Напредак), Алексић (Једнота).

НАПРЕДАК: Д. Нединић, Брекић (Веиновић), Гавриловић, П. Петровић, Панић (Станојчић), Б. Младеновић, Новаковић (Милекић), С. Ђачанин,  Јастребић (В. Петровић), А. Младеновић, Чавић.

ЈЕДНОТА: Стојадиновић, Фаркаш, Трлајић, Шумаруна, Шипка, С.Хрчек, Радоњић, Алексић, Јанковић, Полуга, Колошњај, Рогуља, Милутиновић, Остојић, Думитровић.

Млађаним гостима из Шида свака част за игру и залагања. Пред њима је лепа будућност.

Д. Јастребић

ВАШИЦА: Напредак - Једнота 1:0, МОРОВИЋ: Јединство - Ердевик 3:3, ЉУБА: Јединство - Омладинац (Б) 2:1, БЕРКАСОВО: Сремац - Борац (И) 12:2, ЈАМЕНА: Граничар - ОФК Бачинци 4:1, БИНГУЛА: ОФК Бингула - Синђелић 1:2.