OL Šid: Revija golova u Berkasovu

29.05.2019. 12:57 12:59

U Berkasovu se igrao dobar fudbal. Iskusni igrači Sremca lako su postizali golove.

Sremac - Borac (I) 12:2 (6:1)

BERKASOVO: Igralištze Sremca, gledalaca 50, sudija Nikolina Stanivuković (Erdevik).Strelci: Levaja u 3, 7, 9. i 41, Mijatović u 14. i 25, Marčetić u 50, 58. i 70, Budimir u 56, Ostojić u 78. i Subić u 89. za Sremac, a Stojšić u 32. i 88. minutu za Borac. Žuti karton: Levaja (Sremac).

SREMAC: Gledić 7 (Ugrenović 7), Vidović 7, Vranov 8, Ostojić 8, Levaja 8, Marčetić 8, Mijatović 8 (Janković 7), Vlaisavljević 8 (Subić 7), Šolaja 7, Miličić 8 (Budimir 7), Eror 7 (Nenadović 7).

BORAC: M. Đurić 5, Nikolić 6, I. Filipović 6, D. Filipović 6, Pejić 6, Stojšić 7, Sarapa 6 (Šarkanović 6), Panić 6 (Medić), Sarap 6, Trivić 6, Stepanović 6.

D. S.

Graničar (J) - OFK Bačinci 4:1 (1:1)

JAMENA: Igralište Graničara, gledalaca 150, sudija Sič (Berkasovo).Strelci: I. Jurošević u 9. i 68, Stojanović u 46. i Rikić u 79. za Graničar, a S. Ilić u 17. minutu za OFK Bačince. Žuti kartoni: Gojić, Boban Cvijanović (Graničar).

GRANIČAR: Bogdan Cvijanović 8, S. Đurić 8, D. Jović 8 (I. Đurić 7), Z. Jović 8 (Večić 7), Stević 8,  Rikić 8, Gojić 8 (D. Jurošević 7), Janković 8, Milovanović 9 (G. Timarac 7), Stojanović 9, I. Jurošević 9 (Boban Cvijanović 7).

OFK BAČINCI: Tubić 7, Dudić 7 (Nikola Perišić 6), Cetić 7, Lazarov 7, S. Ilić 7,  M. Ilić 7, Januzović 7, Kalinić 7 (Nenad Perišić 6) , Milinković 7, Radeka 7, Gačić 7.

Gosti su izjednačili, a potom je bilo sve bilo u znaku domaćina. Bbiljirao je Ivan Jurošević.

M. Danilović

Jedinstvo (M) - Erdevik 3:3 (2:2)

MOROVIĆ: Igralište Jedi nstva, gledalaca 70, sudija Stojecki (Šid).Strelci: Šibalić u 2, 12. i 61.za Jedinstvo, a Štrbac u 15, Pavlović u 33. i Cvetković u 69 minutu za Erdevik. Žuti kartoni: Lukić, Šibalić, Jović (Jedinstvo), Zablaćanski (Erdevik).

JEDINSTVO: Lukć, Adamec, Ivković, Arbić, Šibalić, M. Janjatović, Alimpijević, Jovanović, Nišević, Ž. Jović, S. Pejić.

ERDEVIK: Janković, Gerik, Vukadinović, Cvijanović, Vezirović, Pavlović, Štrbac, Pap (S. Šafarik), Anđelić (Toman), Zablaćanski, Cvetković.

Morovićani su bili sigurni u svoju pobedu .Poveli su brzo sa 2:0, ali gosti su posle toga bili  mnogo bolji rival, izjednačili su i mogli su čak i da povedu. Šibalić je u nastavku ponovo doveo domaćine u vođstvo  i  mogao je da se upiše još koji put u listu strelaca. Ipak, gosti su smogli snage i ponovo su poravnali rezultat.

R. Kukić

OFK Bingula - Sinđelić 1:2 (0:0)

BINGULA: Igralište OFK Bingule, gledalaca 50, sudija Gavrilović (Šid).Strelci: Farkaš u 90. za OFK Bingulu, a Vudarak u 51.i Marčetić u 71. minutu za Sinđelić. Crveni karton: Pajić (OFK Bingula).

OFK BINGULA: Volić 5, Rajić 6, Franciski 6, Džever 7, Kramar 7 (Stanković), Mikić 7, Farkaš 7, Pajić 6, Stambolija 7, B. Radičević 7 (Šućak 7), Samardžić 6.

SINĐELIĆ: Tomašević 8, V. Miletić 7, J. Damjanović 7, Savić 8, Drenovac 7, Vudrak 8, Todorović 7, Mraović 7, Marčetić 7, Šarac 7 (Stojanović 7), Španović 8 (Milijaš 7).

Farkaš je u poslednjim sekundama utakmice postigao izvanredan gol. Iz šuta sa oko 35 metara loptom je pogodio same rašlje.

S. Ćosić

Jedinstvo (LJ) - Omladinac (B) 2:1 (0.0)

LJUBA: Igralište Jedinstva, gledalaca 30, sudija Petrović (Šid).Strelci: Ž. Sremčić u 69. i Tadić u 76. za Jedinstvo, a Rukavina u 89. minutu za Omladinac. Žuti kartoni: Ž. Sremčić (Jedinstvo), Vlaisavljević (Omladinac).

JEDINSTVO: Mrkonjić 7, Dobrić 7, Teležar 7, Punoš 7, Ramić 7, D. Ruman 8, Ž. Sremčić 8, Tadić 8, P. Sremčić 8, Širadović 7, Čalić 7.

OMLADINAC: Pavlović 7, Mijatović 7, Smajić 7, Teslić 7, Simić 7, Sarić 7 (Erić), Rukavina 8,  Dujaković 7, Vlaisavljević 7, Farkaš 7, Lazić 7.

Dosta dobra utakmica u kojoj su domaćini bili  nešto bolji u drugom poluvremenu. Ž. Sremčić i Tadić su postigli izvanredne golove. Gosti iz Batrovaca, imali su nekolko prilika, u samom finišu, ali su realizovali samo jednu.

D. Šagotlić

Napredak - Jednota 1:0 (1:0)

VAŠICA: Igralište Napretka, gledalaca 200, sudija Avramović (Molovin). Strelac: Novaković u 23.  minutu. Žuti kartoni: Brekić, Stanojčić (Napredak). Crveni kartoni: V. Petrović (Napredak), Aleksić (Jednota).

NAPREDAK: D. Nedinić, Brekić (Veinović), Gavrilović, P. Petrović, Panić (Stanojčić), B. Mladenović, Novaković (Milekić), S. Đačanin,  Jastrebić (V. Petrović), A. Mladenović, Čavić.

JEDNOTA: Stojadinović, Farkaš, Trlajić, Šumaruna, Šipka, S.Hrček, Radonjić, Aleksić, Janković, Poluga, Kološnjaj, Rogulja, Milutinović, Ostojić, Dumitrović.

Mlađanim gostima iz Šida svaka čast za igru i zalaganja. Pred njima je lepa budućnost.

D. Jastrebić

VAŠICA: Napredak - Jednota 1:0, MOROVIĆ: Jedinstvo - Erdevik 3:3, LJUBA: Jedinstvo - Omladinac (B) 2:1, BERKASOVO: Sremac - Borac (I) 12:2, JAMENA: Graničar - OFK Bačinci 4:1, BINGULA: OFK Bingula - Sinđelić 1:2.