108.3501

Општинска лига Пећинци: Ефектни голови у Сибачу

03.04.2019. 12:29 12:31

​​​​​​​Словен - ОФК Брестач 1:4 (1:3)

СИБАЧ: Игралиште Словена, гледалаца 50, судија Деспотовић (Огар). Стрелци: М. Небригић у 20. за Словен, а М. Ковачевић у 10. и 37. и Стевановић у 44. и 77. минуту за ОФК Брестач.

СЛОВЕН: Кардаш 8, Бељин 6, Пејић 6, Пајић 7, Вукин 7, Гмизић 6, М. Небригић 8 (Н. Небригић 6), Тојага 6, Ненадов 7, Грујић 6, Смиљанић 7.

ОФК БРЕСТАЧ: Лозанчић -, В. Ковачевић 7, Јокић 7, Марковић 6, Стојковски 8, Инајетовић 6,  Стевановић 8, Милекић 7, Бошковић 7, Ј. Јовичић 7 (М. Јовичић 7), М. Ковачевић 9 (Цветковић 7).

Могли су фаворизовани гости да остваре и убедљивију победу. Али, гостујући стрелци су много пута били за мало непрецизни. Било је задовољство видети заиста ефектне голове које су постигли М. Ковачевић и Стевановић.

Д. Брацановић

Срем - Сремац 2:0 (0:0)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 100, судија Лазић (Ашања). Стрелци: Андрић у 82.и Накић у 86. минуту. Жути картони: М. Лудајић, В. Кресојевић, Б. Лудајић (Сремац).

СРЕМ: Д. Бантић 7, Турудић 8, Ранисављевић 8, С. Ранковић 7, Пулић 8, Бајловић 8 (Андрић 9),  А. Ранковић 8, С. Матић 7, Накић 8, Ф. Матић 7, Бошковић 7.

СРЕМАЦ: Паликућа 6, Даниловић 7, Недељковић 7, Јуришић 7, М. Лудајић 7 (Б. Лудајић 6), Илић 6, Мијатовић 7, В. Кресојевић 7, Милић 7, Бачевац 7, Б. Кресојевић 6.

Заслужена победа домаћина, који је могао славити и убедљивије. Иначе играо се одличан фудбал за овај ранг такмичења. Гости играли на контре, а домаћини су тек уласком у игру Андрића, који је просто разбио одбрану гостију добили на квалитету. И плод такве игре је и два гола.

Ж. Јовановић

Камени - Хајдук (Ш) 3:0 (2:0)

АШАЊА: Игралиште Каменог, гледалаца 60, судија Јовановић (Попинци). Стрелци: Филиповић у 10, П. Марковић у 38. и Б. Станчић у 65. минуту.  Жути картони: Николић, Филиповић (Камени), Масал (Хајдук).

КАМЕНИ: Цвејић 8, А. Станчић 8, Лабухар 8, Балабан 8, Николић 8, Бабић 8, Б. Станчић 8, А. Јовановић 8, П. Марковић 9 (Плавић), Филиповић 9 (Поповић), М. Јовановић 7 (Шакић).

ХАЈДУК: Вулетић 6, Војкић 6, Лемајић 6, Масал 6, Карић 6, Тошковић 6 (Јовановић), Арачић 6, Живановић 6, Вукашиновић 6, Динчић 6, Чугаљ 7.

Домаћини су имали прилику да славе и убедљивијим резултатом, али постигли су три веома ефектна гола после течних акција.

М. Филиповић

СУБОТИШТЕ: Витез - Ловац 3:0 (гости нису дошли), АШАЊА: Камени -Хајдук (Ш) 3:0, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - Сремац 2:0, СИБАЧ: Словен -ОФК Бестач 1:4.Младост из Прхова је била слободна.

1. Брестач        9      7      1      1      34:11        22

2. Сремац        9      7      1      1      23:7  22

3. Срем            9      7      1      1      25:10        22

4. Камени         9      5      0      4      21:23        15

5. Ловац            9      3      1      5      21:16        10

6. Младост (П)   9      2      2      4      20:21        8

7. Хајдук (Ш)     9      2      0      9      10:26        6

8. Витез            9      2      0      7      9:41  6