Opštinska liga Pećinci: Efektni golovi u Sibaču

03.04.2019. 12:29 12:31

​​​​​​​Sloven - OFK Brestač 1:4 (1:3)

SIBAČ: Igralište Slovena, gledalaca 50, sudija Despotović (Ogar). Strelci: M. Nebrigić u 20. za Sloven, a M. Kovačević u 10. i 37. i Stevanović u 44. i 77. minutu za OFK Brestač.

SLOVEN: Kardaš 8, Beljin 6, Pejić 6, Pajić 7, Vukin 7, Gmizić 6, M. Nebrigić 8 (N. Nebrigić 6), Tojaga 6, Nenadov 7, Grujić 6, Smiljanić 7.

OFK BRESTAČ: Lozančić -, V. Kovačević 7, Jokić 7, Marković 6, Stojkovski 8, Inajetović 6,  Stevanović 8, Milekić 7, Bošković 7, J. Jovičić 7 (M. Jovičić 7), M. Kovačević 9 (Cvetković 7).

Mogli su favorizovani gosti da ostvare i ubedljiviju pobedu. Ali, gostujući strelci su mnogo puta bili za malo neprecizni. Bilo je zadovoljstvo videti zaista efektne golove koje su postigli M. Kovačević i Stevanović.

D. Bracanović

Srem - Sremac 2:0 (0:0)

SREMSKI MIHALJEVCI: Igralište Srema, gledalaca 100, sudija Lazić (Ašanja). Strelci: Andrić u 82.i Nakić u 86. minutu. Žuti kartoni: M. Ludajić, V. Kresojević, B. Ludajić (Sremac).

SREM: D. Bantić 7, Turudić 8, Ranisavljević 8, S. Ranković 7, Pulić 8, Bajlović 8 (Andrić 9),  A. Ranković 8, S. Matić 7, Nakić 8, F. Matić 7, Bošković 7.

SREMAC: Palikuća 6, Danilović 7, Nedeljković 7, Jurišić 7, M. Ludajić 7 (B. Ludajić 6), Ilić 6, Mijatović 7, V. Kresojević 7, Milić 7, Bačevac 7, B. Kresojević 6.

Zaslužena pobeda domaćina, koji je mogao slaviti i ubedljivije. Inače igrao se odličan fudbal za ovaj rang takmičenja. Gosti igrali na kontre, a domaćini su tek ulaskom u igru Andrića, koji je prosto razbio odbranu gostiju dobili na kvalitetu. I plod takve igre je i dva gola.

Ž. Jovanović

Kameni - Hajduk (Š) 3:0 (2:0)

AŠANJA: Igralište Kamenog, gledalaca 60, sudija Jovanović (Popinci). Strelci: Filipović u 10, P. Marković u 38. i B. Stančić u 65. minutu.  Žuti kartoni: Nikolić, Filipović (Kameni), Masal (Hajduk).

KAMENI: Cvejić 8, A. Stančić 8, Labuhar 8, Balaban 8, Nikolić 8, Babić 8, B. Stančić 8, A. Jovanović 8, P. Marković 9 (Plavić), Filipović 9 (Popović), M. Jovanović 7 (Šakić).

HAJDUK: Vuletić 6, Vojkić 6, Lemajić 6, Masal 6, Karić 6, Tošković 6 (Jovanović), Aračić 6, Živanović 6, Vukašinović 6, Dinčić 6, Čugalj 7.

Domaćini su imali priliku da slave i ubedljivijim rezultatom, ali postigli su tri veoma efektna gola posle tečnih akcija.

M. Filipović

SUBOTIŠTE: Vitez - Lovac 3:0 (gosti nisu došli), AŠANJA: Kameni -Hajduk (Š) 3:0, SREMSKI MIHALJEVCI: Srem - Sremac 2:0, SIBAČ: Sloven -OFK Bestač 1:4.Mladost iz Prhova je bila slobodna.

1. Brestač        9      7      1      1      34:11        22

2. Sremac        9      7      1      1      23:7  22

3. Srem            9      7      1      1      25:10        22

4. Kameni         9      5      0      4      21:23        15

5. Lovac            9      3      1      5      21:16        10

6. Mladost (P)   9      2      2      4      20:21        8

7. Hajduk (Š)     9      2      0      9      10:26        6

8. Vitez            9      2      0      7      9:41  6