104.8191

Градска лига НС: Изненађење у Сусеку

16.10.2018. 11:38 11:39
Извор: Dnevnik.rs

Што нису успели домаћи играчи да реализују своје шансе успела је искусна екипа Ветерника.

Сусек - Ветерник 1:2 (0:1)

СУСЕК: Игралиште Сусека, гледалаца 150, судија: Николић (Нови Сад), стрелци: Месарош у 61. за Сусек, а Ћалија у 28. и 86. минуту за Ветерник. Жути картони: Михајловић (Сусек), Малиновић, Огњановић (Ветерник).

СУСЕК: Симић 7, Шовљански 7, Михајловић 7, Старчевић 7, Марковић 6, Шодић 7, Месарош 6, Војновић 6, Пргоњић 6, Миладиновић 6 (Мићетић 6), Поднар 6.

ВЕТЕРНИК: Глигоријевић 7, Турало 7, Огњановић 8, Сукара 7, Ћалија 8, Ушћумлић 8, Стошљевић 6 (Вуковић 6), Малиновић 6 (Ђери 6), Николић 7, Мркић 7, Ћулибрк 7.

Стрелци Сусека нису били на висини, поготово голгетер екипе Месарош када је у 80. минуту промашио зицер. Само неколико минута касније двоструки стрелац Ветерника искусни Ћалија искористио је грешку домаћина па Ветерничани носе кући сва три бода.

Б. Старчевић

Ченеј - Тител 2:0 (0:0)

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, гледалаца 100, судија: Бошњак (Нови Сад), стрелци: Стојковић у 50. Милић у 90. минуту (из пенала). Жути картони: Вилотијевић, Божић (Ченеј).

ЧЕНЕЈ: Костић, Чурчић, Ковачевић (Салонски), Проле, Вилотијевић (Божић), Лукић, Стојковић (Мојсиловић), Милошев, Драгин, Милић, Јаћимовски.

ТИТЕЛ: Мајор, Куклић (Михајловић), Вуков, Фодор, Паунић, Вучић, Николић, Караташевски, Кула, Хуцки, Стојановић.

Након првог дела и обостране отворене игре у наставку су Ченејци били конкретнији. Повели су голом Стојковића који је испратио центаршут Пролеа. Све дилеме решио је голом из оправдано досуђеног казненог ударца Милић, а prеthodio је прекршај Михајловића над Драгином.

М. По.

Бачка - Железничар 2:1 (2:1)

БЕГЕЧ: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија: Накомчић (Руменка), стрелци: Сиришки у 12. Леђанац у 43. за Бачку, а Никшић у 7. минуту за Железничар. Жути картони: Лињачки, Глишић (Бачка), Митровић (Железничар).

БАЧКА: Јаношев, Мајсторовић, Пвлов, Гавранић, Танцик, Инђић, Пашћан (Слепчев), Глишић (Латиновић), Леђанац (Нинков), Лињачки, Сиришки.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Барачанин, Берић (Јовчић), Поповић (Радић), Никшић, Бајић, Ћетковић, Баљинца, Лаловић, Милутиновић, Ђорђијевски (Митровић), Радић.

Врло брзо су Бегечани преболели пораз у прошлом колу и поново су кренули у победничком ритму. Ни рано вођство гостију који су повели голом Бакира Никшића нису омели домаћина да до полувремена головима Ђорђа Сиришког и Николе Леђанца преокрену резултат. У наставку су домаћи покушавали да овере победу, а гости барем да остану непоражени, али се резултат није мењао.

М. По.

Јединство - Футог 1:1 (1:0)

ГОСПОЂИНЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија: Кампић (Нови Сад), стрелци: Пињо у 14. за Јединство, а Ардалић у 67. минуту за Футог. Жути картони: Голић, Пињо, Вишекруна (Јединство), Ардалић (Футог).

ЈЕДИНСТВО: Тепић, Зорић, Кезија, Ђорђевић, Ковачевић, Пињо, Голић, Вучић, Бубњевић, Вишекруна, Зечевић (Радојевић).

ФУТОГ: Савковић, Брнбота, Тополић (Мих. Бероња), Мир. Бероња (Барачанин), Ардалић, Вуканац, Косић, Швоња, Тепић (Шобот), Косић, Сирар.

У Госпођинцима подела плена на равне части. Домаћи су успели голом Милоша Пиња да поведу. У наставку су Футожани кренули на све или ништа, што им се исплатило. Гол за поделу плена постигао је Борис Ардалић.

М. По.

Јединство - Футог 1:1, Сусек - Ветерник 1:2, Бачка - Железничар 2:1, Обилић - Виноградар 0:0, Ченеј - Тител 2:0, Хајдук - Борац 2:0, Москва - Центар 3:0. Слободан је био Динамо.