108.4794

СРЕМСКА ЛИГА Срећа прати Железничар

25.09.2018. 09:20 09:30

Борац (К) - Железничар 1:2 (1:1)
Играчи Борца, имали су прилику, да победе искусни састав гостију, из Инђије. Повели су изванредним голом Б. Самарџића. Био је то лоб ударац с 20 метара.

Иако, је В. Матић, неспретно, матирао свог голмана Станишића, Кленчани, су потом промашили два чиста зицера. Пјевац  и Д. Самарџић нису погодили гостујућу мрежу са неколико метара. И у наставку домаћини су били бољи ривал, али, срећа је била на страни гостију.У једној брзој контри Марјановић је био неумољив. Голман Станишић, је све учинио да спасе своју мрежу, али лопта је, ипак завршила иза његових леђа.

КЛЕНАК: Стадион Борца,  гледалаца 150, судија Чекичевић (Моровић).Стрелци: Б. Самарџић у 9. за Борац, а В. Матић у 19. (аутогол) и Марјановић у 80. минуту за Железничар. Жути картони: Поповић, Стојковић (Борац), Лукић, Јерковић (Железничар).

БОРАЦ: Станишић 7, Поповић 7 (Божић), Вукосављевић 7, Б. Самарџић 7, Б. Јовић 7, В. Матић 6, Д. Самарџић 7, Пјевац 7, Стојковић 7, Вујаклија 7, Нинковић 7 (Радишић 6).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Милиновић 8, Катарић 7, Марјановић 8, Кривокућа 7, Јерковић 6, Костић 7, Јуришић 6, Лукић 7 (Станојевић), Ракар 8, Мрђа 7 (Јањуз), Кекић 7 (Бугарин).

З. Перић

Напредак (П) - Партизан 1:4 (0:2)

ПАРТИЗАН: Стајчић 7, Ж. Радовић 7, Д. Петровић 7, Јовановић 7, Павловић 7, Алексић 7, Пајић 9, В. Петровић 9, Г. Радовић 7 (Мирковић), Ђуровић 7 (Матијевић), Млађеновић 7 (М. Радовић). Једноставно, ни, чврсти, домаћини,  нису могли парирати,јаким Витојевчанима. А, истакли, су се стрелци, понајвише Пајић, троструки стрелац, и капитен В. Петровић, који је био мотор свих акција гостију.

ПОПИНЦИ: Стадион Напретка, гледалаца 100, судија Релић (Мартинци).Стрелци: Скопљак у 49. за Напредак, Пајић у 9, 42.и 71.и В. Петровић у 71.  минуту за Партизан.

НАПРЕДАК: Бошковић 6, Швељо 6, Пувалић 6, Ивковић 7, Јанковић 7, Миличевић 6, Шарец 7 (Марјановић 6), Димитријевић 6, М. Јовановић 7, Скопљак 7 (Лемајић), Врачев 6 (Кокановић).

Љ. Опачић

Љуково - Доњи Петровци 1:0 (0:0)

Љуковчани су опет, показали, да су махери за комшијске дербије. Као и против Путинчана опет су славили и против Доњих Петроваца са 1:0, уз одличну игру у пољу и уз одлично суђење.

ЉУКОВО: Стадион Љукова, гледалаца 130, судија Р. Петровић (Сремска Митровица). Стрелац: Стојановић у 60. минуту. Жути картони: Кнежевић (Љуково), Шаша (Доњи Петровци).

ЉУКОВО: Мијатовић 8, Ковачевић 7, Кнежевић 7 (Трипковић), Љубинковић 8, Убовић 7, Стојановић 8, Караћ 7, Бјељац 7 (Вученовић), Чучковић 7 (Поштић), Шестовић 7.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Башић 8, Путица 6 (Диклић), Вукајловић 7, Ољача 7 (Дамјановић), Мркајић 7, Чворков 7, Кркобабић 7 (Стојановић), Недимовић 6 (Деврња), Шаша 6, Бузаш 6.

Н. Тркуља

Слобода - ПСК Путинци 3:1 (1:1)

Био је то био занимљив и допадљив меч. Добра фудбалска представа у којој су домаћи фудбалери, у потпуности задовољили своје верне навијаче.А, могли су да поведу већ у првом минуту. Али, шут Нинића са беле тачке, био је траљав, па је голман Милошевић ухватио живу лопту. У наставку игре, након два минута, одбрана гостију је погрешила, није избила лопту, Јеж је то искористио и прецизним шутем савладо Милошевића.

Гости су, само, поравнали резултат, и то је било све од њих.Одличлну игру домаћина Драгојевић је крунисао са два лепа гола после брзих акција.

М. Алексић

ДОЊИ ТОВАРНИК: Стадион Слободе, гледалаца 200, судија Граовац (Рума).Стрелци: Јеж у 3.и Драгојевић у 56.и 90. за Слободу, а Kolunyija у 35. минуту за ПСК Путинце.Жути картони: Драгојевић, Јоргић, Радошевић (Слобода), Васиљевић, Зекановић (ПСК Путинци).Црвени картони: Кресојевић (Слобода), Јованов (ПСК Путинци).

СЛОБОДА: Радосављевић 7, Јоргић 7, Рагастовац 7, В. Нинић 7, Ђуричић 8, Кордолуп 7 (М. Мајсторовић 7), Кнежевић 7, Трбовић 8 (Ашћерић 7), Кресојевић 7, Јеж 7 (Радошевић7), Драгојевић 8.

ПСК ПУТИНЦИ: Милошевић 7, Квочка 7, Кубуровић 7, Васиљевић 7 (Стоисављевић), Јованов 7, Зекановић 7, Адамловић 7 (Радић), Kolunyić 7, Катић 7, Ивковић 7, Савковић 7.

Будућност - Рудар 1:3 (1:1)

Врдничани, су били, бољи ривал. Већ у 3.минуту Марковић је искористио идеалну контру, и прецизним шутем, је матирао изненађеног голмана Јокића. Симовљевић је поравнао резултат, и скоро, да је то било све од домаћина. Достанић је постигао изванредан гол из шута с 18 метара, а Јовановић је само потврдио заслужену победу гостију.

М. Симић

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Стадион Будућности, гледалаца 150, судија Мијановић (Адашевци).Стрелци: Симовљевић у 7.за Будућност, Марковић у 3, Достанић у 65. и Јовановић у 82. минутру за Рудар. Жути картони: Радосављевић, Јефтић, Сремац, Ђукић, Маријановић (Будућност), Пудар, Јашовић (Рудар).

БУДУЋНОСТ: Јокић, Шарац, Кљајић, Радосављевић, Јефтић, Добо, Јанковић, Сремац, Симовљевић (Тодоровић), Ђукић (Зељковић), Г. Симеуновић ( Михаиловић ).

РУДАР: Пардовицки, Сантрач, Јашовић, Максимовић, Вишњовски, Марковић, Кузмановић (Петровић), Достанић, Б. Крстић, Јовановић, Пудар (Д. Крстић).

Јадран - Купиново 4:0 (1:0)

ГОЛУБИНЦИ: Игралиште Јадрана, гледалаца 50, судија Суџум (Инђија).Стрелци: А. Наглић у 14. и 60, Пекић у 59. и Ј. Којчиновић у 86. минуту. Жути картони: Будимчић, Мотика (Купиново).

ЈАДРАН: Секулић 7, Малетић 7, Булатовић 7, Ј. Којчиновић 8, М. Наглић 7, Милаковић 8, Пекић 8 (Н. Ковачевић), Марковић 7, Бранковић 7, Раденков 7, А. Наглић 8.

КУПИНОВО: Sayak 7, Марјановић 7, Гавриловић 6, Ђуричић 7, Милутиновић 6,Будимичић 7 (Балог), Мотика 7, Лукач 7, Васић 6, Бошковић 6 (Јовановић), Станојевић 6.

Н. Радановић

Словен - Граничар (А) 0:0

У веома слабој утакмици, испод нивоа Сремске лиге.А, гледаци су могли да виде промашени пенал за домаћине. Поповић је погодио  пречку. Гостујући нападачи су три пута били сами испред Дера, и сва три пута, Дер је одлично интервенисао, и тако са успехом сачувао своју мрежу.

М. Адамовић

РУМА: Стадион Словена, гледалаца 100, судија Ипач (Марадик).Жути картони: Михајловић, Вујевић (Словен), Суботић, Шуша (Граничар).Црвени картони: Кончар, Дејан Нединић (Граничар).

СЛОВЕН: Дер 7, Топић 5, Вујевић 5, Селаковић 5, Лукић 5, Батањски 5 (Антонић 6), Путник 5, Поповић 5, Станић 5 (Пузић), Михајловић 5, Адамовић 6.

ГРАНИЧАР: Драган Нединић 6, Андришка 6, Кулачанин 6, Скакавац 6, Ковачевић 6, Бојанић 6, Суботић 6 (Вурдеља 6), Дејан Нединић 5, Кнежевић 6 (М. Миљановић), Шуша 6 (Н . Миљановић), Кончар 5.

Борац (М) - Полет 0:2 (0:2)

МАРТИНЦИ: Стадион Борца, гледалаца 150, судија Радић (Ириг).Стрелац: Кнежевић у 28. и 45. минуту. Жути картони: Р. Малешевић, Бјелић (Борац), Драганић, Милић (Полет).

БОРАЦ: Зељковић 6, Шарчевић 6, Копрић 6, Малешевић 6, Жегарац 6,  Аврамовић 6, Н. Вулетић 6 (Грујичић 7), Смајловић 6, Вукадиновић 6, Ковачевић 6 (Коњевић 7), Шојић 6 (Бјелић).

ПОЛЕТ: Грковић 7, Милић 7, Пољак 7, Драганић 7, Бркић 7, Пејовић 7 (Срјемац), Кнежевић 9, Јајић 7,  Пештерац 9, Тодоровић 8, Комазец 7 (Калезић).

Играчи Полета су лако дошли до неочекиване победе.

З. Крстић

МАРТИНЦИ: Борац - Полет 0:2, ГОЛУБИНЦИ: Јадран - Купиново 4:0, САЛАШ НОЋАЈСКИ: Будућност - Рудар 1:3, КЛЕНАК: Борац - Железничар 1:2, ПОПИНЦИ: Напредак - Партизан 1:4, ЉУКОВО: Љуково - Доњи Петровци 1:0, РУМА: Словен - Граничар (А) 0:0, ДОЊИ ТОВАРНИК: Слобода -ПСК Путинци 3:1.