SREMSKA LIGA Sreća prati Železničar

25.09.2018. 09:20 09:30

Borac (K) - Železničar 1:2 (1:1)
Igrači Borca, imali su priliku, da pobede iskusni sastav gostiju, iz Inđije. Poveli su izvanrednim golom B. Samardžića. Bio je to lob udarac s 20 metara.

Iako, je V. Matić, nespretno, matirao svog golmana Stanišića, Klenčani, su potom promašili dva čista zicera. Pjevac  i D. Samardžić nisu pogodili gostujuću mrežu sa nekoliko metara. I u nastavku domaćini su bili bolji rival, ali, sreća je bila na strani gostiju.U jednoj brzoj kontri Marjanović je bio neumoljiv. Golman Stanišić, je sve učinio da spase svoju mrežu, ali lopta je, ipak završila iza njegovih leđa.

KLENAK: Stadion Borca,  gledalaca 150, sudija Čekičević (Morović).Strelci: B. Samardžić u 9. za Borac, a V. Matić u 19. (autogol) i Marjanović u 80. minutu za Železničar. Žuti kartoni: Popović, Stojković (Borac), Lukić, Jerković (Železničar).

BORAC: Stanišić 7, Popović 7 (Božić), Vukosavljević 7, B. Samardžić 7, B. Jović 7, V. Matić 6, D. Samardžić 7, Pjevac 7, Stojković 7, Vujaklija 7, Ninković 7 (Radišić 6).

ŽELEZNIČAR: Milinović 8, Katarić 7, Marjanović 8, Krivokuća 7, Jerković 6, Kostić 7, Jurišić 6, Lukić 7 (Stanojević), Rakar 8, Mrđa 7 (Janjuz), Kekić 7 (Bugarin).

Z. Perić

Napredak (P) - Partizan 1:4 (0:2)

PARTIZAN: Stajčić 7, Ž. Radović 7, D. Petrović 7, Jovanović 7, Pavlović 7, Aleksić 7, Pajić 9, V. Petrović 9, G. Radović 7 (Mirković), Đurović 7 (Matijević), Mlađenović 7 (M. Radović). Jednostavno, ni, čvrsti, domaćini,  nisu mogli parirati,jakim Vitojevčanima. A, istakli, su se strelci, ponajviše Pajić, trostruki strelac, i kapiten V. Petrović, koji je bio motor svih akcija gostiju.

POPINCI: Stadion Napretka, gledalaca 100, sudija Relić (Martinci).Strelci: Skopljak u 49. za Napredak, Pajić u 9, 42.i 71.i V. Petrović u 71.  minutu za Partizan.

NAPREDAK: Bošković 6, Šveljo 6, Puvalić 6, Ivković 7, Janković 7, Miličević 6, Šarec 7 (Marjanović 6), Dimitrijević 6, M. Jovanović 7, Skopljak 7 (Lemajić), Vračev 6 (Kokanović).

LJ. Opačić

Ljukovo - Donji Petrovci 1:0 (0:0)

Ljukovčani su opet, pokazali, da su maheri za komšijske derbije. Kao i protiv Putinčana opet su slavili i protiv Donjih Petrovaca sa 1:0, uz odličnu igru u polju i uz odlično suđenje.

LJUKOVO: Stadion Ljukova, gledalaca 130, sudija R. Petrović (Sremska Mitrovica). Strelac: Stojanović u 60. minutu. Žuti kartoni: Knežević (Ljukovo), Šaša (Donji Petrovci).

LJUKOVO: Mijatović 8, Kovačević 7, Knežević 7 (Tripković), Ljubinković 8, Ubović 7, Stojanović 8, Karać 7, Bjeljac 7 (Vučenović), Čučković 7 (Poštić), Šestović 7.

DONJI PETROVCI: Bašić 8, Putica 6 (Diklić), Vukajlović 7, Oljača 7 (Damjanović), Mrkajić 7, Čvorkov 7, Krkobabić 7 (Stojanović), Nedimović 6 (Devrnja), Šaša 6, Buzaš 6.

N. Trkulja

Sloboda - PSK Putinci 3:1 (1:1)

Bio je to bio zanimljiv i dopadljiv meč. Dobra fudbalska predstava u kojoj su domaći fudbaleri, u potpunosti zadovoljili svoje verne navijače.A, mogli su da povedu već u prvom minutu. Ali, šut Ninića sa bele tačke, bio je traljav, pa je golman Milošević uhvatio živu loptu. U nastavku igre, nakon dva minuta, odbrana gostiju je pogrešila, nije izbila loptu, Jež je to iskoristio i preciznim šutem savlado Miloševića.

Gosti su, samo, poravnali rezultat, i to je bilo sve od njih.Odličlnu igru domaćina Dragojević je krunisao sa dva lepa gola posle brzih akcija.

M. Aleksić

DONJI TOVARNIK: Stadion Slobode, gledalaca 200, sudija Graovac (Ruma).Strelci: Jež u 3.i Dragojević u 56.i 90. za Slobodu, a Kolunyija u 35. minutu za PSK Putince.Žuti kartoni: Dragojević, Jorgić, Radošević (Sloboda), Vasiljević, Zekanović (PSK Putinci).Crveni kartoni: Kresojević (Sloboda), Jovanov (PSK Putinci).

SLOBODA: Radosavljević 7, Jorgić 7, Ragastovac 7, V. Ninić 7, Đuričić 8, Kordolup 7 (M. Majstorović 7), Knežević 7, Trbović 8 (Ašćerić 7), Kresojević 7, Jež 7 (Radošević7), Dragojević 8.

PSK PUTINCI: Milošević 7, Kvočka 7, Kuburović 7, Vasiljević 7 (Stoisavljević), Jovanov 7, Zekanović 7, Adamlović 7 (Radić), Kolunyić 7, Katić 7, Ivković 7, Savković 7.

Budućnost - Rudar 1:3 (1:1)

Vrdničani, su bili, bolji rival. Već u 3.minutu Marković je iskoristio idealnu kontru, i preciznim šutem, je matirao iznenađenog golmana Jokića. Simovljević je poravnao rezultat, i skoro, da je to bilo sve od domaćina. Dostanić je postigao izvanredan gol iz šuta s 18 metara, a Jovanović je samo potvrdio zasluženu pobedu gostiju.

M. Simić

SALAŠ NOĆAJSKI: Stadion Budućnosti, gledalaca 150, sudija Mijanović (Adaševci).Strelci: Simovljević u 7.za Budućnost, Marković u 3, Dostanić u 65. i Jovanović u 82. minutru za Rudar. Žuti kartoni: Radosavljević, Jeftić, Sremac, Đukić, Marijanović (Budućnost), Pudar, Jašović (Rudar).

BUDUĆNOST: Jokić, Šarac, Kljajić, Radosavljević, Jeftić, Dobo, Janković, Sremac, Simovljević (Todorović), Đukić (Zeljković), G. Simeunović ( Mihailović ).

RUDAR: Pardovicki, Santrač, Jašović, Maksimović, Višnjovski, Marković, Kuzmanović (Petrović), Dostanić, B. Krstić, Jovanović, Pudar (D. Krstić).

Jadran - Kupinovo 4:0 (1:0)

GOLUBINCI: Igralište Jadrana, gledalaca 50, sudija Sudžum (Inđija).Strelci: A. Naglić u 14. i 60, Pekić u 59. i J. Kojčinović u 86. minutu. Žuti kartoni: Budimčić, Motika (Kupinovo).

JADRAN: Sekulić 7, Maletić 7, Bulatović 7, J. Kojčinović 8, M. Naglić 7, Milaković 8, Pekić 8 (N. Kovačević), Marković 7, Branković 7, Radenkov 7, A. Naglić 8.

KUPINOVO: Sayak 7, Marjanović 7, Gavrilović 6, Đuričić 7, Milutinović 6,Budimičić 7 (Balog), Motika 7, Lukač 7, Vasić 6, Bošković 6 (Jovanović), Stanojević 6.

N. Radanović

Sloven - Graničar (A) 0:0

U veoma slaboj utakmici, ispod nivoa Sremske lige.A, gledaci su mogli da vide promašeni penal za domaćine. Popović je pogodio  prečku. Gostujući napadači su tri puta bili sami ispred Dera, i sva tri puta, Der je odlično intervenisao, i tako sa uspehom sačuvao svoju mrežu.

M. Adamović

RUMA: Stadion Slovena, gledalaca 100, sudija Ipač (Maradik).Žuti kartoni: Mihajlović, Vujević (Sloven), Subotić, Šuša (Graničar).Crveni kartoni: Končar, Dejan Nedinić (Graničar).

SLOVEN: Der 7, Topić 5, Vujević 5, Selaković 5, Lukić 5, Batanjski 5 (Antonić 6), Putnik 5, Popović 5, Stanić 5 (Puzić), Mihajlović 5, Adamović 6.

GRANIČAR: Dragan Nedinić 6, Andriška 6, Kulačanin 6, Skakavac 6, Kovačević 6, Bojanić 6, Subotić 6 (Vurdelja 6), Dejan Nedinić 5, Knežević 6 (M. Miljanović), Šuša 6 (N . Miljanović), Končar 5.

Borac (M) - Polet 0:2 (0:2)

MARTINCI: Stadion Borca, gledalaca 150, sudija Radić (Irig).Strelac: Knežević u 28. i 45. minutu. Žuti kartoni: R. Malešević, Bjelić (Borac), Draganić, Milić (Polet).

BORAC: Zeljković 6, Šarčević 6, Koprić 6, Malešević 6, Žegarac 6,  Avramović 6, N. Vuletić 6 (Grujičić 7), Smajlović 6, Vukadinović 6, Kovačević 6 (Konjević 7), Šojić 6 (Bjelić).

POLET: Grković 7, Milić 7, Poljak 7, Draganić 7, Brkić 7, Pejović 7 (Srjemac), Knežević 9, Jajić 7,  Pešterac 9, Todorović 8, Komazec 7 (Kalezić).

Igrači Poleta su lako došli do neočekivane pobede.

Z. Krstić

MARTINCI: Borac - Polet 0:2, GOLUBINCI: Jadran - Kupinovo 4:0, SALAŠ NOĆAJSKI: Budućnost - Rudar 1:3, KLENAK: Borac - Železničar 1:2, POPINCI: Napredak - Partizan 1:4, LJUKOVO: Ljukovo - Donji Petrovci 1:0, RUMA: Sloven - Graničar (A) 0:0, DONJI TOVARNIK: Sloboda -PSK Putinci 3:1.