Градска лига Сремска Митровица (Други разред): Полетели полетарци

23.05.2018. 08:56 08:58
Извор: Dnevnik.rs

​​​​​​​Полетарац - Змај 5:1 (3:1)

ЛАЋАРАК: Игралиште Полетарца, гледалаца 50, судија Релић (Мартинци). Стрелци: З. Петровић у 17. и 85, Додиг у 37, Г. Владисављевић у 43. и Поповић у 83. за Полетарац, а Ђукић у 5. Минуту (из пенала) за Змај. Жути картони: Игњатић, Крнетић, Ђ. Владисављевић, Кузминац (Полетарац), М. Бугарски, Ђукић (Змај).

ПОЛЕТАРАЦ: Ј. Петровић 8, Б. Илић8, Власивљевић 8 (Костадиновић 8), Додиг 8, И. Илић 8, Кузминац 8 (Миланковић 8), Крнетић 8, Игњатић 8, Г. Владисављевић 8, З. Петровић 8, Ђ. Владисављевић 8 (Поповић 8).

ЗМАЈ:  Мијајловић 6, Ђурић 6, Анчић 6 (Стојковић 6), Богдановић 6, Gayurić 6, Ј. Бугарски 6, Н. Вученовић 6, М. Бугарски 7, Ђукић 6, М. Вученовић 6.

Летили су полетарци по терену и згромили су фаворизоване госте, а на крају су у Ноћај испраћени петардом.

И. Илић

Трговачки - Срем (СМ) 4:1 (1:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Радничког, гледалаца 100, судија Трећаковић (Сремска Митровица). Стрелци: Дрча у 12, 47, 68. и 90. за Трговачки, а Ивић у 67. минуту за Срем. Жути картони: Ерак, Лазић (Трговачки).

ТРГОВАЧКИ: Манојловић, Лазић, Чубра, Лазић, Ерак (Шајић), Станић, Ђетковић, Крстић, Малешевић, Павловић (М. Јовић), Шарић (Самчевић), Дрча.

СРЕМ: Никшић, Чоњагић, Лазић, Гаћеша, Мађаровски, Чорак, Давидовић, Грбић (Лужајић), Шивољицки, Ивић, Николић.

С овом победом трговци су засигурно освојили прво место. Играли су бољи фудбал од свог ривала у току целе утакмице.

С. Војновић

Борац (Р) - Сремац 4:4 (3:2)

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Игралиште Будућности, гледалаца 50, судија Цвјетић (Чалма). Стрелци: Перишић у 18, Митровић у 22. и 25. и А. Јанковић у 80. за Борац, а Ђукнић у 27. и 30, Благојевић у 61. и Н. Даничић у 68. минуту за Сремац.

БОРАЦ: Самчевић, А. Јанковић, Вукојевић, Д. Јанковић, Милутин Владисављевић, И. Станић, Марко Владисављевић, Ђокић, Перишић, Митровић, Савић.

СРЕМАЦ: Јанчић, Петровић, Мијатовић, С. Николић, Бранислав Даничић, Вулетић (Благојевић), Ђукнић, Н. Даничић, Ђ. Николић, Бунчић, Бојан Даничић (Моцоња).

Веома интересантна утакмица. А, фаворизовани гости, на крају су се морали борити и за бод.

Д. Станић

РАДЕНКОВИЋ: Борац - Сремац 4:4, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - Срем (СМ) 4:1, ЛАЋАРАК: Полетарац  – Змај 5:1.

1. Трговачки            9      6      2      1      35:5  20

2. Змај                     9      5      1      3      17:18        16

3. Полетарац         10     5      0      5      24:27        15

4. Срем (СМ) (-1)   9      5      0      4      22:16        14

5. Сремац              9      3      3      3      13:16        12

6. Борац (Р)          8      0      2      6      11:29        2

Градска лига Сремска Митровица (Други разред): Одлучио Зоран Петровић

09.05.2018. 11:58 11:59