Gradska liga Sremska Mitrovica (Drugi razred): Poleteli poletarci

23.05.2018. 08:56 08:58
Izvor: Dnevnik.rs

​​​​​​​Poletarac - Zmaj 5:1 (3:1)

LAĆARAK: Igralište Poletarca, gledalaca 50, sudija Relić (Martinci). Strelci: Z. Petrović u 17. i 85, Dodig u 37, G. Vladisavljević u 43. i Popović u 83. za Poletarac, a Đukić u 5. Minutu (iz penala) za Zmaj. Žuti kartoni: Ignjatić, Krnetić, Đ. Vladisavljević, Kuzminac (Poletarac), M. Bugarski, Đukić (Zmaj).

POLETARAC: J. Petrović 8, B. Ilić8, Vlasivljević 8 (Kostadinović 8), Dodig 8, I. Ilić 8, Kuzminac 8 (Milanković 8), Krnetić 8, Ignjatić 8, G. Vladisavljević 8, Z. Petrović 8, Đ. Vladisavljević 8 (Popović 8).

ZMAJ:  Mijajlović 6, Đurić 6, Ančić 6 (Stojković 6), Bogdanović 6, Gayurić 6, J. Bugarski 6, N. Vučenović 6, M. Bugarski 7, Đukić 6, M. Vučenović 6.

Letili su poletarci po terenu i zgromili su favorizovane goste, a na kraju su u Noćaj ispraćeni petardom.

I. Ilić

Trgovački - Srem (SM) 4:1 (1:0)

SREMSKA MITROVICA: Igralište Radničkog, gledalaca 100, sudija Trećaković (Sremska Mitrovica). Strelci: Drča u 12, 47, 68. i 90. za Trgovački, a Ivić u 67. minutu za Srem. Žuti kartoni: Erak, Lazić (Trgovački).

TRGOVAČKI: Manojlović, Lazić, Čubra, Lazić, Erak (Šajić), Stanić, Đetković, Krstić, Malešević, Pavlović (M. Jović), Šarić (Samčević), Drča.

SREM: Nikšić, Čonjagić, Lazić, Gaćeša, Mađarovski, Čorak, Davidović, Grbić (Lužajić), Šivoljicki, Ivić, Nikolić.

S ovom pobedom trgovci su zasigurno osvojili prvo mesto. Igrali su bolji fudbal od svog rivala u toku cele utakmice.

S. Vojnović

Borac (R) - Sremac 4:4 (3:2)

SALAŠ NOĆAJSKI: Igralište Budućnosti, gledalaca 50, sudija Cvjetić (Čalma). Strelci: Perišić u 18, Mitrović u 22. i 25. i A. Janković u 80. za Borac, a Đuknić u 27. i 30, Blagojević u 61. i N. Daničić u 68. minutu za Sremac.

BORAC: Samčević, A. Janković, Vukojević, D. Janković, Milutin Vladisavljević, I. Stanić, Marko Vladisavljević, Đokić, Perišić, Mitrović, Savić.

SREMAC: Jančić, Petrović, Mijatović, S. Nikolić, Branislav Daničić, Vuletić (Blagojević), Đuknić, N. Daničić, Đ. Nikolić, Bunčić, Bojan Daničić (Moconja).

Veoma interesantna utakmica. A, favorizovani gosti, na kraju su se morali boriti i za bod.

D. Stanić

RADENKOVIĆ: Borac - Sremac 4:4, SREMSKA MITROVICA: Trgovački - Srem (SM) 4:1, LAĆARAK: Poletarac  – Zmaj 5:1.

1. Trgovački            9      6      2      1      35:5  20

2. Zmaj                     9      5      1      3      17:18        16

3. Poletarac         10     5      0      5      24:27        15

4. Srem (SM) (-1)   9      5      0      4      22:16        14

5. Sremac              9      3      3      3      13:16        12

6. Borac (R)          8      0      2      6      11:29        2

Gradska liga Sremska Mitrovica (Drugi razred): Odlučio Zoran Petrović

09.05.2018. 11:58 11:59