Градска лига Сремска Митровица (Други разред): Одлучио Зоран Петровић

09.05.2018. 11:58 11:59
Извор: Dnevnik.rs

​​​​​​​Полетарац - Сремац 3:1 (1:1)

ЛАЋАРАК: Игралиште Полетарца, гледалаца 50, судија Цвјетић (Чалма). Стрелци: Г. Владисављевић у 20. и З. Петровић у 66. и 85. за Полетарац, а Г. Даничић у 5. минуту за Сремац. Жути картони: Б. Илић, Ј. Петровић (Полетарац), С. Николић, Н. Даничић (Сремац).

ПОЛЕТАРАЦ: Ј. Петровић 8, Б. Илић 8, Додиг 8, Васиљевић 8, И. Илић 8, Кузминац 8, Поповић 8, Игњатић 8,  Г. Владисављевић 8, З. Петровић 9 (Милинковић 8), Ђ. Владисављевић 8.

СРЕМАЦ: Јанчић 7, Тешић 7, Грујић 7, Н. Даничић, Вулетић 7, Ђ. Николић 7, С. Николић 7, Бранислав Даничић 7, Г. Даничић 7, Ђукнић 7, Мијатовић 7 (Благојевић 7).

Севало је и на терену и на небу у дуелу два квалитетна ривала. Нерешива енигма за гостујућу одбрану био Зоран Петровић двоструки стрелац и најбољи појединац на утакмици.

И. Илић

Змај - Срем (СМ) 3:4 (0:1)

НОЋАЈ: Стадион у Ноћају, гледалаца 100, судија Бошковић (Салаш Ноћајски). Стрелци: Ђукић у 74. и 78.и Чупић у 82. за Змај, а Ивић у 45, 55, 67. и 75. минуту за Срем. Жути картони: Богдановић (Змај), Грбић (Срем). Црвени картон: О. Јовановић (Срем).

ЗМАЈ: Мијајловић 7, Анчић 7, Богдановић 6, Gayurić 7,  Арнаутовић 7, Милорад Бугарски 5, Ђурић 6, Чупић 7, Марко Бугарски 7 (М. Вученовић 7), Ђукић 7 (Пармаковић 7), И. Бугарски 7 (Стојковић 7).

СРЕМ: Никшић 7, Чоњагић 7, Мађаровски 6, Кузминац 7, Чорак 7, Пајић 7, Грбић 7, Николић 7, Ивић 9,  Шивољицки 7 (Лужајић 6), О. Јовановић 6.

У фер игри гости су славили, али се на крају сусрета испоставило да су неки играчки наступали под лажним именима, па ће утакмицу највероватније изгубити службеним резултатом.

С. Клисура

Борац (Р) - Трговачки 0:8 (0:1)

РАДЕНКОВИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија Релић (Мартинци). Стрелци: Малешевић у 44, 74. и 80, Б. Јовић у 47, Самчевић у 54, Дрча у 71. и 78. и Чубра у 86. (из пенала).

БОРАЦ: Самчевић 6, Вићентић 6, И. Станић 6, Савић 7,  Милутин Владисављевић 7, Митровић 6, Ж. Владисављевић 6, М. Белић 6, Јанковић 7, Д. Белић 6, Вукојевић 6.

ТРГОВАЧКИ: Манојловић 7, Чубра 7, Лазић 7 (Бјелић), Самчевић 7 (Шајић 7), Станић 7, Ђетковић 7, Павловић 7,  Малешевић 8, Крстић 7, Шарић 7, Дрча 7.

Као по правилу домаћини сваком фавориту парирају једно полувреме, док могу да трче. Чим почну да шетају по терену гости користе то и долазе до убедљиве победе.

Д. Станић

РАДЕНКОВИЋ: Борац - Трговачки 0:8, ЛАЋАРАК: Полетарац - Сремац 3:1, НОЋАЈ: Змај - Срем (СМ) 3:4.

1. Срем (СМ)      6      4      0      2      15:9  12

2. Трговачки       7      4      2      1      28:3  14

3. Сремац          7      3      2      2      8:9    11

4. Змај                7      4      1      2      13:13        13

5. Полетарац     7      3      0      4      16:19        9

6. Борац (Р)       7      0      1      6      7:25  1

Градска лига Сремска Митровица (II разред): Никшић одбранио пенал

11.10.2017. 10:55 10:56