Gradska liga Sremska Mitrovica (Drugi razred): Odlučio Zoran Petrović

09.05.2018. 11:58 11:59
Izvor: Dnevnik.rs

​​​​​​​Poletarac - Sremac 3:1 (1:1)

LAĆARAK: Igralište Poletarca, gledalaca 50, sudija Cvjetić (Čalma). Strelci: G. Vladisavljević u 20. i Z. Petrović u 66. i 85. za Poletarac, a G. Daničić u 5. minutu za Sremac. Žuti kartoni: B. Ilić, J. Petrović (Poletarac), S. Nikolić, N. Daničić (Sremac).

POLETARAC: J. Petrović 8, B. Ilić 8, Dodig 8, Vasiljević 8, I. Ilić 8, Kuzminac 8, Popović 8, Ignjatić 8,  G. Vladisavljević 8, Z. Petrović 9 (Milinković 8), Đ. Vladisavljević 8.

SREMAC: Jančić 7, Tešić 7, Grujić 7, N. Daničić, Vuletić 7, Đ. Nikolić 7, S. Nikolić 7, Branislav Daničić 7, G. Daničić 7, Đuknić 7, Mijatović 7 (Blagojević 7).

Sevalo je i na terenu i na nebu u duelu dva kvalitetna rivala. Nerešiva enigma za gostujuću odbranu bio Zoran Petrović dvostruki strelac i najbolji pojedinac na utakmici.

I. Ilić

Zmaj - Srem (SM) 3:4 (0:1)

NOĆAJ: Stadion u Noćaju, gledalaca 100, sudija Bošković (Salaš Noćajski). Strelci: Đukić u 74. i 78.i Čupić u 82. za Zmaj, a Ivić u 45, 55, 67. i 75. minutu za Srem. Žuti kartoni: Bogdanović (Zmaj), Grbić (Srem). Crveni karton: O. Jovanović (Srem).

ZMAJ: Mijajlović 7, Ančić 7, Bogdanović 6, Gayurić 7,  Arnautović 7, Milorad Bugarski 5, Đurić 6, Čupić 7, Marko Bugarski 7 (M. Vučenović 7), Đukić 7 (Parmaković 7), I. Bugarski 7 (Stojković 7).

SREM: Nikšić 7, Čonjagić 7, Mađarovski 6, Kuzminac 7, Čorak 7, Pajić 7, Grbić 7, Nikolić 7, Ivić 9,  Šivoljicki 7 (Lužajić 6), O. Jovanović 6.

U fer igri gosti su slavili, ali se na kraju susreta ispostavilo da su neki igrački nastupali pod lažnim imenima, pa će utakmicu najverovatnije izgubiti službenim rezultatom.

S. Klisura

Borac (R) - Trgovački 0:8 (0:1)

RADENKOVIĆ: Igralište Borca, gledalaca 50, sudija Relić (Martinci). Strelci: Malešević u 44, 74. i 80, B. Jović u 47, Samčević u 54, Drča u 71. i 78. i Čubra u 86. (iz penala).

BORAC: Samčević 6, Vićentić 6, I. Stanić 6, Savić 7,  Milutin Vladisavljević 7, Mitrović 6, Ž. Vladisavljević 6, M. Belić 6, Janković 7, D. Belić 6, Vukojević 6.

TRGOVAČKI: Manojlović 7, Čubra 7, Lazić 7 (Bjelić), Samčević 7 (Šajić 7), Stanić 7, Đetković 7, Pavlović 7,  Malešević 8, Krstić 7, Šarić 7, Drča 7.

Kao po pravilu domaćini svakom favoritu pariraju jedno poluvreme, dok mogu da trče. Čim počnu da šetaju po terenu gosti koriste to i dolaze do ubedljive pobede.

D. Stanić

RADENKOVIĆ: Borac - Trgovački 0:8, LAĆARAK: Poletarac - Sremac 3:1, NOĆAJ: Zmaj - Srem (SM) 3:4.

1. Srem (SM)      6      4      0      2      15:9  12

2. Trgovački       7      4      2      1      28:3  14

3. Sremac          7      3      2      2      8:9    11

4. Zmaj                7      4      1      2      13:13        13

5. Poletarac     7      3      0      4      16:19        9

6. Borac (R)       7      0      1      6      7:25  1

Gradska liga Sremska Mitrovica (II razred): Nikšić odbranio penal

11.10.2017. 10:55 10:56