108.1434

Суботичка лига: Демоњић двоструки стрелац

27.03.2018. 12:11 12:13

​​​​​​​Пролетер - Раднички (Б) 2:2 (0:0)

ЊЕГОШЕВО: Стадион Пролетера, гледалаца 100, судија: Илић (Куцура). Стрелци: Демоњић у 46. и 82. за Пролетер, а Шопер у 60. и Лукић у 70. минуту за Раднички. Жути картони: Пановић, Ћолић и Б. Матковић (Пролетер), а Бабић (Раднички).

ПРОЛЕТЕР: С. Матковић 7, Бакић 6, Петковић 7, Чолић 7, Курин 7, Цветићанин 8, Б. Матковић 6, Грбић 7 (Буквић), Малић 7 (Цурновић), Демоњић 8, Пановић 6 (Ресановић 6).

РАДНИЧКИ: Иванишевић 7, Станар 7, Лазић 7, Лебовић 7, Шопер 8, Лукић 8, Бабић 7, Маринковић 7, Петковић 7 (Рајић), Јањић 8, Михајловић 7.

Само што је почело друго полувреме Борислав Демоњић је постигао погодак. После контра напада гости су преко Бориса Шопера изједначили резултат. У 70. минуту Лукић је био прецизан са 15 метара. Осам минута пред краја сусрета Демоњић је обезбдио бод својој екипи.

С. Стојиљковић

Виноградар - Његош 2:1 (0:0)

ПАЛИЋ: Стадион “Јанко Пејановић”, гледалаца 80, судија: Јолић (Чока). Стрелци: Завишић у 60. и Гаврић у 73. за Виноградар, а Саулић у 57. минуту за Његош.

ВИНОГРАДАР: Зарић, Б. Kujunyić 7, Пауновић 8, К. Kujunyić 7, Хашко 7, Глоговац 8, Капоста 8, Поповић 7 (Војнић 6), Завишић 7 (Тодоровић 6), Давидов 8, Гаврић 7 (Нагел 7).

ЊЕГОШ: Калуђеровић 6, Мајор 6, Радовановић 6, Винце 6 (Пејовић 6), Косовић 7, Балаћ 7, Перазић 6, Саулић 7, Миљеновић 6, Бојовић 7 (Јаворина 6), Жмукић 7.

Виноградар - Његош 2:1, Панонија - Јадран 1:1, Сента - Бајша  игра се у среду, Обилић - Искра 2:1, Суботица - Хоргош 0:3, Пролетер (РС) - Напредак 2:0, Пролетер (Њ) - Раднички (Б) 2:2, Врбас - Сутјеска  игра се у среду

1. Искра             18     14     1      3      62:21        43

2. Бајша             17     12     2      3      51:18        38

3. Обилић          18     12     2      4      41:28        38

4. Врбас             17     9      5      3      27:11        32

5. Јадран            18     9      4      5      42:32        31

6. Виноградар    17     9      3      5      35:25        30

7. Сента              17     7      4      6      35:26        25

8. Прол. (Њ)      18     7      4      7      28:26        25