Subotička liga: Demonjić dvostruki strelac

27.03.2018. 12:11 12:13

​​​​​​​Proleter - Radnički (B) 2:2 (0:0)

NJEGOŠEVO: Stadion Proletera, gledalaca 100, sudija: Ilić (Kucura). Strelci: Demonjić u 46. i 82. za Proleter, a Šoper u 60. i Lukić u 70. minutu za Radnički. Žuti kartoni: Panović, Ćolić i B. Matković (Proleter), a Babić (Radnički).

PROLETER: S. Matković 7, Bakić 6, Petković 7, Čolić 7, Kurin 7, Cvetićanin 8, B. Matković 6, Grbić 7 (Bukvić), Malić 7 (Curnović), Demonjić 8, Panović 6 (Resanović 6).

RADNIČKI: Ivanišević 7, Stanar 7, Lazić 7, Lebović 7, Šoper 8, Lukić 8, Babić 7, Marinković 7, Petković 7 (Rajić), Janjić 8, Mihajlović 7.

Samo što je počelo drugo poluvreme Borislav Demonjić je postigao pogodak. Posle kontra napada gosti su preko Borisa Šopera izjednačili rezultat. U 70. minutu Lukić je bio precizan sa 15 metara. Osam minuta pred kraja susreta Demonjić je obezbdio bod svojoj ekipi.

S. Stojiljković

Vinogradar - Njegoš 2:1 (0:0)

PALIĆ: Stadion “Janko Pejanović”, gledalaca 80, sudija: Jolić (Čoka). Strelci: Zavišić u 60. i Gavrić u 73. za Vinogradar, a Saulić u 57. minutu za Njegoš.

VINOGRADAR: Zarić, B. Kujunyić 7, Paunović 8, K. Kujunyić 7, Haško 7, Glogovac 8, Kaposta 8, Popović 7 (Vojnić 6), Zavišić 7 (Todorović 6), Davidov 8, Gavrić 7 (Nagel 7).

NJEGOŠ: Kaluđerović 6, Major 6, Radovanović 6, Vince 6 (Pejović 6), Kosović 7, Balać 7, Perazić 6, Saulić 7, Miljenović 6, Bojović 7 (Javorina 6), Žmukić 7.

Vinogradar - Njegoš 2:1, Panonija - Jadran 1:1, Senta - Bajša  igra se u sredu, Obilić - Iskra 2:1, Subotica - Horgoš 0:3, Proleter (RS) - Napredak 2:0, Proleter (NJ) - Radnički (B) 2:2, Vrbas - Sutjeska  igra se u sredu

1. Iskra             18     14     1      3      62:21        43

2. Bajša             17     12     2      3      51:18        38

3. Obilić          18     12     2      4      41:28        38

4. Vrbas             17     9      5      3      27:11        32

5. Jadran            18     9      4      5      42:32        31

6. Vinogradar    17     9      3      5      35:25        30

7. Senta              17     7      4      6      35:26        25

8. Prol. (NJ)      18     7      4      7      28:26        25