104.8191

МО лига Срем: Радован Кесић решио дерби

21.03.2018. 13:16 13:18
Извор: Екипа Слоге из Чалме

Добра утакмица. Већ на почетку шок за домаће навијаче.Радован Кесић је матирао голмана Радошевића из слободног ударца с 20 метара.

Доњи Петровци - Полет 0:1 (0:1)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Стадион Доњих Петроваца, гледалаца 100, судија Павловић (Огар).Стрелац: Р. Кесић у 2. минуту. Жути картони: Шаша, Путица, Инајатовић, Чворков (Доњи Петровци), Пољак, Иваниш, Ћалић, Драганић, Тодоровић, Р. Кесић (Полет).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Радошевић 7, Путица 7, Чалић 7, Јоргић 7, Шаша 6, Сурдучки 7, Недимовић 7 (Момчиловић 7), Инајатовић 7 (Вуковић), Ковачевић 7 (Стојановић), Чворков 7, Љубинковић 7.

ПОЛЕТ: Ћалић 8, Поповић 7, Пољак 7, Драганић 8, Делибос 8, Ружичић 7, Иваниш 8, Р. Кесић 9, Јовић 8, Тодоровић 8 (Милић), Калезић 8 (Хаџић).

У другом полувремену могло је доћи до преокрета. Љубинковић и Ковачевић нису погодили гостујућу мрежу изблизине.Али, и гости су могли постићи гол, у финишу меча, али, голман Радошевић је спречио сигуран гол  смелом интервенцијом.

Г. Закић

Слога (Ч) - Младост (Б) 2:3 (0:1)

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, гледалаца 70, судија Бањанин (Моровић).Стрелци: Моцоња у 53. и Мајсторовић у 85. (из пенала) за Слогу, Марковић у 36, 55. (из пенала) и 80.за Младост.

СЛОГА: Зељковић, Плавшић, Антонић, М. Цвјетић, В. Кекић, Зец, С. Кекић, Богосављевић  (Н. Цјетић), Моцоња, Мајсторовић, М. Кекић (Миљеновић).

МЛАДОСТ: Делић, Путник, Обрадов, Јовановић, Вукин, Чикић, Стојиљковић, Савић, Марковић, Прљић (Вејић), Туфегџић (Видовић).

Још једна једна мајсторска игра Марковића. Лукави стрелац, је постигао сва три гола, за госте.На другој страни Чалманци, су поново изгубили, али су играли добро, само нису имали среће у завршним акцијама.

Г. Малешевић

Зека Буљубаша - Фрушкогорац 1:0 (1:0)

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 50, судија Селаковић (Лаћарак).Стрелац: Мартиновић у 9. минуту. Жути картони: Симић (Зека Буљубаша), Вукојевић (Фрушкогорац).Црвени картон: Мартиновић (Зека Буљубаша).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 9, Копуновић 9, Павловић 9, Белић 9, Ћосић 9, Јовановић 7, Николић 9, У. Беговић 9, Симић 9, Мартиновић 9, Станковић 9.

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 8, Младеновић 8, Ђукић 8, Драголуб Грабић 8, Вукојевић 8, М. Трнић 8,  Н. Трнић 8, Душан Грабић 8, Ж. Ђорић 8 (Вуковић), Радовић 8 (Гајић), Илић 8.

У Равњу, без изненађења.  Мартиновић је искористио идеалан центаршут.Нашао се сам на другој стативи и само ћушнуо лопту у незаштићени део мреже.

Ж. Релић

Хајдук (В) - Доњи Срем 2:2 (0:1)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште  Хајдука, гледалаца 100, судија Стојковић (Добринци).Стрелци: Стојиљковић у 53. (аутогол) и Радовановић у 90. за Хајдук, а М. Илић у 7.и Ћопић у 70. минуту за Доњи Срем. Жути картони: Ћопић, Новић, С.Илић, Ненадовић (Доњи Срем).

ХАЈДУК: Митровић, Ђорђевић (Д. Драгић), Петровић (Арбић), Антуновић (Ђ. Хрчек), В. Гавриловић, Болић, Перић, Марјановић, Њежић, Вејновић, Радовановић.

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, С. Илић (Радовановић), Љубојевић, Стојиљковић, Бабић, М. Илић, Чавић, Новић, Весић (Најић), Ћопић (Ненадовић), Радивојевић.

Гости из Пећинаца, предстаили су се као добар и уигран тим. И поред тога, домаћини, су, могли, славити.Вејновић је погодио лоптом пречку директно из корнера, а Арбић са неколико метара. Али, и гости могу да жале водили су све до 90. минута. Онда су кикснули почетнички у одбрани и Радовановић је изблизине поравнао резултат.

Р. Вејновић

Граничар (О) - Бикић Дол 0:0

ОБРЕЖ: Стадион Граничара, гледалаца 100, судија Инђић (Инђија).Жути картони: Живановић, М. Д. Николић, Деврња (Граничар), Јовичилић, Солаковић, Братић (Бикић Дол).

ГРАНИЧАР: Самарџић 6, Живић 6, Миличевић 6, М. Д. Николић 6, Живановић 6, Наумов 6 (Мијајловић), М. Р. Мниколић 6 (Петковић), Петровић 6, Лисулов 7, Деврња 6, Лазић 7.

БИКИЋ ДОЛ: Братић 6, Утвић 6, Солаковић 6 (Косановић), Басрак 6, Павић 6, Бајрами 6, Кљајић 6, Јо вичилић 7 (Кртинић), Субић 6 (Курбалија), Т. Милетић 6, Добрић 6.

Ривали, нису искористили повољне шансе.А, и није их било много, па, коначан, резултат ове утакмице је и најправеднији.

З. Јурић

Граничар (К) - Слобода 2:1 (1:1)

КУЗМИН: Стадион Граничара, гледалаца 50, судија С. Петровић (Сремска Митровица).Стрелци: Печеница у 18. (из пенала) и Дрмановић у 78. за Граничар, а Д. Ристановић у 30. минуту за Слободу. Жути картони: Барић, Коњевић (Граничар), Жилић, Д. Ристановић (Слобода).

ГРАНИЧАР: Васиљевић 7, Грбић 7, Коњевић 8, Печеница 8, А. Симић 7, Белић 6, Владисављевић 7, Дрмановић 8, М. Симић 7, Барић 8, Зечевић 7 (Недић).

СЛОБОДА: М. Гвока 8, Алимановић  7, Соларевић 8, Стрниша 8, А. Томић 8, Милутиновић 8, Д. Ристановић 8, Змијанац 7, Стојнић 7, Ерић 7 (Милановић), Б. Ристановић 8.

У веома динамичној утакмици, Кузминци, су, остварили  минималну, али сигурну победу.У првом делу имали су и неколико правих шанси, али, у вођство су дошли из престрого досуђеног пенала. И, то је по свему одлучио даљи ток игре, јер гости из Шашинаца, нису пружили очекивану партију.

В. Василић-Д. Змијанац

Напредак (Ж) - Брестач 0:0

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 120, судија Радић (Ириг).Жути картони: Секулић (Напредак), Бантић (Брестач).

НАПРЕДАК: Крнић -, Поповић 7, Г. Миљковић 7, Секулић 7 (С. Миљковић), Јакшић 7, Савић 7, М. Божић 7 (Тица), Катић 6, Топић 6 (Н. Божић), Стојић 6, Деврња 6.

БРЕСТАЧ: Бантић 8, Сандић 7, Ј. Јовичић 7, В. Ковачевић 7, Петаковић 7 (Марко Јовичић), Цветковић 7, Љутић 7, Свилар 8 (Милорад Јовичић), Новаковић 7, М. Ковачевић 8, Вучковић 7.

Чак 20 пута, домаћи нападачи, су били у шансама.И увек су лоптом погодили голмана Бантића. Уствари, голман гостију Бантић, није ни морао да брани. Он је стајао, и „чекао“ да га домаћи нападачи погоде у груди, ноге, руке. Лопта није хтела у мрежу гостију.

Н. Миљковић

Митрос - Фрушка гора 4:2 (2:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Митроса, гледалаца 70, судија Мијановић (Адашевци).Стрелци: Церовац у 24, Аћимовић у 35, Макитановић у 54.и Вукотић у 62.за Митрос, а Боровић у 43. и 73. минуту за Фрушку гору. Жути картони: Владисављевић, Симјановски (Митрос), Самарџија, Јањић (Фрушка гора).

МИТРОС: Мршић 7, Матаруга 7, Владисављевић 7, Панић 8, Аћимовић 8, Вукотић 7, Малиновић 7, Церовац 7 (Макитановић 7), Билић 7 (Шуман 7), Симјановски 8, Бабић 7 (Каролић 7).

ФРУШКА ГОРА: Васовић 6, Кнежевић 6, Божић 6 (Матић 6), Самарџија 6 (Јањић 6), Трнић 6, Дејановић 6, Мушицки 6, Ристивојевић 6, Анђелић 6, Тешић 7, Боровић 7.

Повели су месари преко Церовца.Он је као леви бек кренуо ка голу гостију, онда, је изненада шутирао лопту с 25 метара, која је ко тане улетела у мрежу. Други гол за домаће постигао је Аћимовић, из прецизног шута с 16 метара. У финишу полувремена Боровић је смањо резултат.

У наставку Макитановић је погодио мрежу са 20 метара. И Вукотић је постигао изврстан гол главом после центаршута. А, гости су ублажили свој пораз преко Боровића.

Р. Петковић

РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Фрушкогорац 1:0, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук -Доњи Срем 2:2, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - Фрушка гора 4:2, КУЗМИН: Граничар - Слобода 2:1, ЧАЛМА: Слога - Младост (Б) 2:3, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Брестач 0:0, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Полет 0:1, ОБРЕЖ: Граничар - Бикић Дол 0:0.