104.8191

МО Срем: Преокрет у наставку

29.11.2017. 10:31 10:33
Извор: Екипа Напретка из Жарковца

У веома динамичној утакмици, обућари, су, остварили још једну победу, мада су Чалманци први део завршили вођством.

Фрушка гора - Слога (Ч) 2:1 (0:1)

РУМА: Стадион Фрушке горе, гледалаца 50, судија Ипач (Марадик).Стрелци: Мијајловић у 55. и Јањић у 81. за Фрушку гору, а Маричић у 26. минуту за Слогу. Жути картони: Грубјешић (Фрушка гора), Зељковић, Маричић, Бабић, Богосављевић (Слога).Црвени картон: В. Самарџија (Фрушка гора).

ФРУШКА ГОРА: Гојковић 7, Кнежевић 7, Матић 7 (Ћук), Дејановић 7, В. Самарџија 7, Мушицки 6 (Н. Samaryija), Тешић 7, Боровић 7, Грубјешић 7, Мијајловић 7, Јањић 8.

СЛОГА: Зељковић 8, Плавшић 7, Панић 7, Антонић 7, Драгановић (Миљеновић), Ђурђевић 7, Богосављевић 7, Бабић 7, Арамбашић 7, Р. Маричић 7, М. Цвјетић 7.

У наставку, головима, Мијајловића и Јањића, домаћини, су дошли до планиране победе.Оба пута, и Мијајловић и Јањић, су дочекивали лопту на другој стативи, сами, тако да је голман Зељковић није могао ништа да уради.

Д. Чучин

Слобода - Напредак (Ж) 0:8 (0:4)

ШАШИНЦИ: Стадион Слободе, гледалаца 30, судија Бањанин (Моровић). Стрелци: Тица у 10, Вујевић у 25, Пазарски у 28, М. Божић у 40, Топић у 75, С. Миљковић у 78, Катић у 82. и Секулић у 87. минуту. Жути картон: Савић (Напредак).

СЛОБОДА: Ивановић, Дамјановић, Алинчић, Миловановић, Ристановић, Богдановић, Шулаја, Милановић, Жегарац.

НАПРЕДАК: Крнић, Секулић (Катић), Мадацки, Савић, Пазарски, М. Божић (С. Миљковић), Љубинковић, Стојић, Тица (Топић), Деврња, Вујевић.

После гола Тице у 10.минуту, одбрана, домаћина, као да није постојала.Уз, то, Шашинчани, су целу утакмицу играли са девет играча. А, искусни, гостујући нападачи, више су промашили правих шансе, него што су постигли голова. Голијада, јесте, била, али, могла је бити и већа. Тако је јесењи првак, Напредак из Жарковца, трујумфовао, само са осам голова, са убедљивом игром у пољу.

С. Недељковић

Полет - Бикић До 3:3 (2:2)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Стадион Полета, гледалаца 60, судија Мишкулин (Рума).Стрелци: Тодоровић у 14, Кесић у 30. и Пољак у 89. за Полет, а Утвић у 19, Кљајић у 20. и Кладушић у 83. минуту (из пенала) за Бикић Дол. Жути картони: Пољак, Кесић (Полет), Утвић, Јовичилић, Кладушић ( Бикић Дол).Црвени картон: Ружичић (Полет).

ПОЛЕТ: Ђалић 6, Бакић 6, Пољак 6, Драганић 6, Делибос 5, Ружичић 7, Пејовић 6 (Старац 6), Р. Кесић 6, Јовић 6, Тодоровић 7 (Милић 5), Калезић 6.

БИКИЋ ДО: Витман 7, Кладушић 6, Недић 6, Басрак 6, Субић 6, Кљајић 7, Вранов 7, Утвић 7, Јовичилић 7 (Солаковић), Добрић 7 (Симић), Тепшић 7.

Домаћани су били бољи ривал, али нису искористили повољне прилике.Зато су гости два пута водили и играли добро у пољу. Потпуно су пореметили све планове домаћина, који су већ убележили три бода и нову победу. И да се Пољак, није најбоље снашао пред голом гостију, после велике гужве, када је лопта ишла од ноге до ноге, он  ју је на крају једва угрурао, у мрежу гостију.

Б. Рађеновић

ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Фрушкогорац 3:0, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Митрос 0:0, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем - Граничар (К) 7:0, РУМА: Фрушка гора -Слога (Ч) 2:1, ШАШИНЦИ: Слобода - Напредак (Ж) 0:8, БУЂАНОВЦИ: Младост - Доњи Петровци 1:1, БРЕСТАЧ: Брестач - Граничар (О) 2:2, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Бикић Дол 3:3.