Градска лига Новог Сада: Каменичанима јесење почасти

21.11.2017. 11:59 12:09
Извор: Бркљача (Фрушкогорац) постиже четврти гол, фото: Д. Иванић

Фрушкогорац - Динамо 6:1 (4:0)

СРЕМСКА КАМЕНИЦА: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија: Радашиновић (Нови Сад), стрелци: Бркљача у 1. 18. 22. и 58. Јефтић у 10. и 48. за Фрушкогорац, а Слокар у 38. минуту за Динамо.

ФРУШКОГОРАЦ: Боројевић, Фелећ (Керавица), Д. Васојевић, Перовић, Кукурузовић, Поповић (М. Васојевић), Јефтић (Јокић), Караћ, Бркљача, Варничић, Глишић.

ДИНАМО: Шегрт, Миловац (Мишкић), Ковачевић, Самарџија, Илић, Перић, Слокар, Кузмановић, Милошевић, Лојаница (Јокић), Пинтек.

Екипа из Сремске Каменице прва је пресекла јесењу врпцу. Предвођени најбољим стрелцем лиге(15 голова) расположеним Немањом Бркљачем стигли су до убедљиве победе. Бркљача је готово из првог напада донео предност Каменичанима, а потом је још два пута савладао Шегрта. Све што су гости урадили био је почасни гол Слокара. До краја меча још једном је Бркљача био неумољив као и Јефтић који је постигао два лепа гола.

М. По.

Тител - Ченеј 2:2 (0:1)

ТИТЕЛ: Спортски центар, гледалаца 50, судија: И. Бу (Нови Сад), стрелци: Младеновић у 47. и Милојковић у 77. за Тител, Вилотијевић у 3. и Милошев у 93. минуту за Ченеј. Жути картони: Берар, Павловић (Тител), Малетић (Ченеј).

ТИТЕЛ: Зарић 6, Ћирко 6, Каракашевски 6, Илић 6, Берар 5, Милојковић 5, Кукрић 6, Павловић 6, Младеновић 6, Бабић 6, Ђорђевић 5.

ЧЕНЕЈ: Костић 5, Ћурчић 6, Малетић 6, Драгин 6, Лукић 6, Милошевић 6, Стојковић 6, Вилотијевић 6, Мојсиловић 6, Брзак 5 (Спасојевић), Ковачевић 6.

Ослабљена екипа Титела на крају јесењег дела првенства није успела да оствари победу иако су у других 45. минута била убедљивија и успешнија екипа. Гости су у 3. минуту дошли до вођства поготком Вилотијевића.

У наставку су Титељани преко Младеновића изједначили, а у 47. минуту дошли до вођства поготком Милојковића. Грешком домаће одбране гости су у надокнади времена изједначили резултат. То је и по приказаној игри реалан резултат.

Ж. Марковић

Москва - Бачка 2:2 (1:2)

НОВИ САД: Игралиште Црвене звзеде, гледалаца 100, судија: Тепић (Шајкаш), стрелци: Ракичевић у 18. и 93. за Москву, а Леђанац у 20. и Пашћан у 35. минуту за Бачку. Жути картони: Релић, Периновић, Пећанац, Чамбор (Москва), Павлов, Јаношев, Лињачки (Бачка). Црвени картон: Комазец (Москва).

МОСКВА: Чамбор, Драгић (Томов), Комазец, Ђурић, Пећанац, Периновић, Салиху (Николић), Драгић, Ракичевић, Плавшић (Кременовић), Релић.

БАЧКА: Јаношев, Мајсторовић, Глишић, Гавранић, Танцик, Инђић, Пашћан, Лињачки, Леђанац (Нинков), Латиновић, Павлов.

По игри коју су момци тренера Гојка Перишића приказали, они су већ на зимској паузи. Одлична екипа из Бегеча је у првом полувремену головима Леђанца и Пашћана на одмор отишла са голом предности, јер је Ракичевић успео да смањи резултат. Када се чинило да ће цео плен припасти гостима, Иван Ракичевић је у 3. минуту судијске надокнаде успео да савлада Јаношева. Неспортски се понео према судији Марко Комазец, па је након изједначњеа морао због црвеног картона да напусти терен.

М. По.

Железничар - Милетић 0:2 (0:1)

НОВИ САД: Игралиште Железничара, гледалац 50, судија: Каплијев (Нови Сад), стрелци: Тривуновић у 20. и Пругић у 61. минуту. Жути картони: Лаловић, Ћетковић (Железничар), Пругић, Лишић (Милетић).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Кампић, Плавшић (Поповић), Берић, Кнежевић, Лаловић, Ћетковић, Ковачевић, Бајинца (Максимовић), Милутиновић, Сладић (Ђорђијевски), Максимовић.

МИЛЕТИЋ: Славнић, Багић, Рогић, Калаковић, Пругић, Бањац, Тривуновић, Павков, Лишић, Вучић, Ђурић (Пожарев).

Екипа из Мошорина однела је головима Тривуновића и Пругића цео плен из Новог Сада. Покушавали су домаћи неповезаним акцијама да стигну до гола Славнића који је одбранама спречио да се мрежа затреса, а на другој страни ефикасни су били Тривуновић и Пругић за друго место екипе из Мошорина на крају јесење трке.      М. По.

Фрушкогорац - Динамо 6:1, Борац - Хајдук 3:0, Сусек - Обилић 0:5, Москва - Бачка 2:2, Тител - Ченеј 2:2, Железничар - Милетић 0:2. Слободан је био Центар.

1. Фрушког.           12     9      2      1      44:9  29

2. Милетић           12     8      3      1      39:9  27

3. Бачка                12     7      3      2      35:14        24

4. Борац               12     7      2      3      24:10        23

5. Обилић             11     7      1      3      21:8  22

6. Центар              11     6      3      2      25:12        21

7. Москва             12     6      2      4      19:15        20

8. Ченеј                12     5      3      4      22:26        18