108.3501

Општинска лига Шид: Контрама стигли до победе

08.11.2017. 10:42 10:43

Обилић - Ердевик 1:2 (1:0)

КУКУЈЕВЦИ: Стадион Обилића, гледалаца 50, судија Аврамовић (Моловин). Стрелци: Бертић у 35. за Обилић, а С. Шафарик у 75. и Петровић у 86. минуту за Ердевик. Жути картони: Бертић (Обилић), Петровић, Ненадовић (Ердевик).

ОБИЛИЋ: Панић, Рудић, Илибашић, Бертић, Ускоковић, Крамар, Војновић, Болић, А. Зец, М. Зец (Марић), Стамболија (Радичевић).

ЕРДЕВИК: Мркоњић, Герик, Цветковић, Масликоса, Петровић, Бабић, Штрбац, Пап, Ф. Ђурик (С. Шафарик), Матијевић, Ненадовић (Томан).

Гости из Ердевика су, играли доста добро.Али, и домаћини, су имали изванредне прилике. У наставку, гости, много сналажљивији, и из две контре дошли до победе.

М. Болић

Омладинац (Б) - Граничар (Ј) 4:0 (1:0)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, гледалаца 100, судија Ђуркић (Шид). Стрелац: Мијатовић у 40, Маливук у 67, Гачић у 76. и Бајрами у 85. минуту.

ОМЛАДИНАЦ: Павловић, Гачић, Фаркаш, Лазић, Смајић (Маливук), Стојаковић, Момчиловић (Дујаковић), Бајрами (Ж. Малешевић), Думитровић, Мијатовић, Сарић.

ГРАНИЧАР: Грозданћ, Ђурић, Д. Јовић, Векић, Стевић, Јанковић, Рикић (Мојић), Шибалић, Зарић, Миловановић, Н. Тимарац.

Домаћини, су, на почетку сусрета имали, неколико лепих прилика. Али, нису ни једну шансу, претворили у голове. Ипак, у финишу полувремена Мијатовић се уписао у лист стрелаца. У наставку домаћини су се растрчали и   из сва три, своја зицера, постигли голове.

Г. Павловић

ОФК Бингула - ОФК Бачинци 1:4 (0:1)

БИНГУЛА: Стадион ОФК Бингуле, гледалаца 50, судија Тадић (Сот). Стрелци. Пајић у 68. за ОФК Бингулу, а У. Радивојшић у 5. и 85. и Меничанин у 78. и 83. минуту за ОФК Бачинце. Жути картони: Меничанин, У. Радивојшић (ОФК Бачинци). Црвени картон: Зоран Лазаров тренер ОФК Бачинаца.

ОФК БИНГУЛА: Волић 6, Палић 6, Шућак 7, Ј. Рајић 7, Ћалић 8, Ситаревић 6 (Н. Поповић 8), Микић 7 (С. Поповић), Радосављевић 7, Фаркаш 6, Бојанић 6 (Пајић).

ОФК БАЧИНЦИ: Барјактаревић 7, Милинковић 6, Огњановић 7, Калинић 7, Илић 8, Блажановић 7, Марковић 6, У. Радивојшић 6, Меничанин 8, Тубић 7 (Перишић), Д. Радивојшић 7.

Играо се одличан фудбал. И, када су домаћини изједначили, после вођства гостију, очекивао се потпун преокрет. Онда, су гости додали гас и за само седам минута дошли до убедљиве победе.

С. Ћосић

КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Ердевик 1:2, БАТРОВЦИ: Омладинац - Граничар (Ј) 4:0, БИНГУЛА: ОФК Бингула - ОФК Бачинци 1:4.

1. Напредак         11     9      2      0      34:7  29

2. Обилић            11     8      1      2      36:12        25

3. Ердевик           11     8      1      2      21:11        25

4. Бачинци           11     6      4      1      29:15        22

5. Једин. (М)        11     6      1      4      19:16        19

6. Сремац            11     4      2      5      25:19        14

7. Једнота            11     4      2      5      20:19        14

8. Омлад. (Б)      11     4      0      7      19:26        12