Opštinska liga Šid: Kontrama stigli do pobede

08.11.2017. 10:42 10:43

Obilić - Erdevik 1:2 (1:0)

KUKUJEVCI: Stadion Obilića, gledalaca 50, sudija Avramović (Molovin). Strelci: Bertić u 35. za Obilić, a S. Šafarik u 75. i Petrović u 86. minutu za Erdevik. Žuti kartoni: Bertić (Obilić), Petrović, Nenadović (Erdevik).

OBILIĆ: Panić, Rudić, Ilibašić, Bertić, Uskoković, Kramar, Vojnović, Bolić, A. Zec, M. Zec (Marić), Stambolija (Radičević).

ERDEVIK: Mrkonjić, Gerik, Cvetković, Maslikosa, Petrović, Babić, Štrbac, Pap, F. Đurik (S. Šafarik), Matijević, Nenadović (Toman).

Gosti iz Erdevika su, igrali dosta dobro.Ali, i domaćini, su imali izvanredne prilike. U nastavku, gosti, mnogo snalažljiviji, i iz dve kontre došli do pobede.

M. Bolić

Omladinac (B) - Graničar (J) 4:0 (1:0)

BATROVCI: Igralište Omladinca, gledalaca 100, sudija Đurkić (Šid). Strelac: Mijatović u 40, Malivuk u 67, Gačić u 76. i Bajrami u 85. minutu.

OMLADINAC: Pavlović, Gačić, Farkaš, Lazić, Smajić (Malivuk), Stojaković, Momčilović (Dujaković), Bajrami (Ž. Malešević), Dumitrović, Mijatović, Sarić.

GRANIČAR: Grozdanć, Đurić, D. Jović, Vekić, Stević, Janković, Rikić (Mojić), Šibalić, Zarić, Milovanović, N. Timarac.

Domaćini, su, na početku susreta imali, nekoliko lepih prilika. Ali, nisu ni jednu šansu, pretvorili u golove. Ipak, u finišu poluvremena Mijatović se upisao u list strelaca. U nastavku domaćini su se rastrčali i   iz sva tri, svoja zicera, postigli golove.

G. Pavlović

OFK Bingula - OFK Bačinci 1:4 (0:1)

BINGULA: Stadion OFK Bingule, gledalaca 50, sudija Tadić (Sot). Strelci. Pajić u 68. za OFK Bingulu, a U. Radivojšić u 5. i 85. i Meničanin u 78. i 83. minutu za OFK Bačince. Žuti kartoni: Meničanin, U. Radivojšić (OFK Bačinci). Crveni karton: Zoran Lazarov trener OFK Bačinaca.

OFK BINGULA: Volić 6, Palić 6, Šućak 7, J. Rajić 7, Ćalić 8, Sitarević 6 (N. Popović 8), Mikić 7 (S. Popović), Radosavljević 7, Farkaš 6, Bojanić 6 (Pajić).

OFK BAČINCI: Barjaktarević 7, Milinković 6, Ognjanović 7, Kalinić 7, Ilić 8, Blažanović 7, Marković 6, U. Radivojšić 6, Meničanin 8, Tubić 7 (Perišić), D. Radivojšić 7.

Igrao se odličan fudbal. I, kada su domaćini izjednačili, posle vođstva gostiju, očekivao se potpun preokret. Onda, su gosti dodali gas i za samo sedam minuta došli do ubedljive pobede.

S. Ćosić

KUKUJEVCI: Obilić - Erdevik 1:2, BATROVCI: Omladinac - Graničar (J) 4:0, BINGULA: OFK Bingula - OFK Bačinci 1:4.

1. Napredak         11     9      2      0      34:7  29

2. Obilić            11     8      1      2      36:12        25

3. Erdevik           11     8      1      2      21:11        25

4. Bačinci           11     6      4      1      29:15        22

5. Jedin. (M)        11     6      1      4      19:16        19

6. Sremac            11     4      2      5      25:19        14

7. Jednota            11     4      2      5      20:19        14

8. Omlad. (B)      11     4      0      7      19:26        12