108.1434

Општинска лига Рума–Ириг: Секулић ударио судију у главу

11.10.2017. 11:32 11:37

Сремац (Д) - Слога (В) 0:2 (0:1) (прекинуто у 78. минуту)

РУМА: Игралиште Првог маја, гледалаца 150, судија Љубинковић (Рума). Стрелац: Недић у 24. и 68. минуту.  Жути картони: З. Ашћерић, Љ. Вукмановић, Р. Ашћерић (Сремац), Вукмановић (Слога).Црвени картон: Секулић (Сремац).

СРЕМАЦ: Секулић 7, Бојанић 7 (М. Дупор), Милић 7, Паунковић 7 (Ђ. Честић 7), Маричић 7, Вучковић 7, Мађарац 7, С. Вукајловић 7, Љ. Вукмановић 7, Томић 7, З. Ашћерић 7 (Р. Ашћерић 7).

СЛОГА: Мачак 7, Г. Петровић 7, М. Петровић 7, Бјелобрк 7, Миленко Крстић 7, Бенежан 7, Морак 7, Вукмановић 7 (Милановић), Драгичевић 7, Цвијановић 7, Недић 7.

Секулић је напао судију Љубинковића, ударио га у главу, и утакмица је прекинута.

С. Вукајловић

Полет - Јединство (П) 1:1 (1:0)

НИКИНЦИ: Стадион Полета, гледалаца 200, судија Николић (Рума). Стрелци: Лубашчик у 16. за Полет, а Васић у 73.  минуту за Јединство. Жути картони: Гвока, Лубашчик, Марић, Пожарчевић, Марковић (Полет), Васић, Шкара (Јединство).

ПОЛЕТ: Вељовић, Гвока, Јовановић, Стевановић, Петровић, Симић, Пожарчевић (Марковић), Марић, Лубашчик (Рајачић), Јокић, Дамјановић (Перић).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Васић, Трумић, Шкара, Д. Клајн, Денић (Настић), И. Клајн, Ђурашевић, Гавриловић, Лозић, Стојановић.

Домаћини су били бољи у току целе утакмице, али чврста и непробојна одбрана гостију, није дозволила, домаћинима, да постигну више од једног гола, у првом делу. А, све домаће налете у другом полувремену је зауставиула.

Васић је изјеначио резултат из шута са око 20 метра. Лопта је завршила у самим рашљама.

Б. Тадић

Граничар (Г) - Јединство (К) 1:3 (0:1)

ГРАБОВЦИ: Стадион Граничара, гледалаца 50, судија Мишкулин (Рума). Стрелци: М. Samaryić у 70.(из пенала) за Граничар, а Томић у 12, Лазаревић у 64. и Честић у 77.  минуту за Јединство.Жути картон: Миловановић (Јединство). Црвени картон: Миловановић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Мијалчић 6, С. Јовановић 6, Миловановић 5, Петковић 6, И. Јовановић 7, Гавриловић 6, Јовић 7, М. Самарџић 7, Ђорђић 6, Секулић 7, Стевић 7 (В. Samaryić 6).

ЈЕДИНСТВО: Кошутић 7, Спасојевић 7 (Ненадић), Богдановић 7, Миловановић 7, Јовић 6, Кордолуп 7, С. Лазаревић 7, Михајловић 7, Честић 7 (Банда), Рикановић 7, Томић 7.

Домаћини, опет остали без бодова, а гости, се снашли боље, јер су играчи Јединства одиграли тактички, више него добро.

М. Стевић

Фрушкогорац - 27. октобар 2:0 (1:0)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Бјелан (Хртковци). Стрелци: Бакић у 10. и Љубишић у 78. минуту.  Жути картони: Бакић (Фрушкогорац), В. Јухас (27. октобар). Црвени картон: Антонић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Цветковић, Обреновић, Радвањ (Кнежевић), А. Топић, Samaryija, Бајић, Антонић, Бакић, Љубишић, Дакић, Ћирић (Стојаковић).

27. ОКТОБАР: Васић (Сабо), Михајлик, В. Радојчић, И. Бирињи (Варга), Гузина, Д. Радојчић, Фекете, Станковић, В. Јухас, С. Јухас, Греч.

У првом полувремену виђен је добар фудбал на обе стране. Посебно су играли добро домаћини. Бакић је искористио идеалну лопту убачену из корнера. Скочио највише је између два штопера гостију, и главом је спровео у мрежу. Љубишић је постигао гол из прецизног шута. Али, лопта је поскочила два пута испред гола гостију, и тако преварила голмана гостију.

Р. Миоковић

Јединство (Р) - Младост (П) 3:0 (1:0)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 50, судија Јокић (Никинци). Стрелци: Кадар у 26, М. Лазаревић у 81. и Павловић у 86.  мињуту. Жути картон: Цвјетиновић (Младост).

ЈЕДИНСТВО: Мошић 7, Јанковић 7, Л. Јовић 8, Видаковић 7, Кулушић 7, Кадар 8, Зец 7, Басара 7 (Зорић), Божић 7, Пањак 7 (М. Лазаревић 7), Алемпић 7 (Павловић 8).

МЛАДОСТ: Богнар 6, Анђић 7 (Смиљанић), М. Малешевић 7, Цвјетиновић 7, Ратковић 7, Бенежан 7, Н. Пантелић- (Тодоровић 6), Милошевић 6, Мишкулин 7, Тешиовић 6, Цикота 7 (Н. Срећковић).

Домаћини, нису лако, славили у дуелу са гостима из Павловаца. Тек у финишу, су дошли до убедљиве победе.Али, су заслужено победили.

Д. Видаковић

Војводина - Борац (С) 5:1 (3:1)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 50, судија Лежаков (Врдник). Стрелци: Бјеливук у 1. и 25, Матић у 18. и 22. и Цурковић у 58. за Војводину,  а Бежановић у 25.  минуту за Борац. Жути картон: Калушевић (Војводина).

ВОЈВОДИНА: Јовичић-, Мандић 7, Ристић 7, Колопић 6, Ј. Еркановић 7, Бјеливук 8, Цурковић 7, Шкорић 8, Матић 7, Калушевић 7, Шевић 7 (Бизумић).

БОРАЦ: Јанковић 5, Максић 5, В. Нешковић 5, Парошки 5, Д. Ђаковић 5 (Ж. Нешковић), Зељајић 5, Торњански 5, Опачић 6, Бежановић 7, Бићанић 5, Ђ. Радивојевић 6 (Вукмировић).

Коначно, победа, Нерадинаца, на старом нерадинском Ђерму. Домаћини, су постигли свих пет голова из израђених акција.

Н. Лазаревић

МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - 27.октобар 2:0, НИКИНЦИ: Полет -Јединство (П) 1:1, РУМА: Јединство - Младост (П) 3:0, РУМА: Сремац (Д) - Слога (В) 0:2 (прекинуто у 78.минуту), ГРАБОВЦИ: Граничар - Јединство (К) 1:3, НЕРАДИН: Војводина - Борац (С) 5:1.

1. Једин. (Р)             7      6      0      1      11:5  18

2. Слога (В)              7      5      0      2      31:9  15

3. Полет                    6      4      2      0      14:3  14

4. Фрушкогорац        7      4      2      1      16:11        14

5. Јединство (П)       7      4      1      2      17:9  13

6. Сремац (Д)           6      3      1      2      19:9  10

7. Јединство (К)       6      3      0      3      11:7  9

8. Граничар (Г)         7      2      0      5      11:20        6