Opštinska liga Ruma–Irig: Sekulić udario sudiju u glavu

11.10.2017. 11:32 11:37

Sremac (D) - Sloga (V) 0:2 (0:1) (prekinuto u 78. minutu)

RUMA: Igralište Prvog maja, gledalaca 150, sudija Ljubinković (Ruma). Strelac: Nedić u 24. i 68. minutu.  Žuti kartoni: Z. Ašćerić, LJ. Vukmanović, R. Ašćerić (Sremac), Vukmanović (Sloga).Crveni karton: Sekulić (Sremac).

SREMAC: Sekulić 7, Bojanić 7 (M. Dupor), Milić 7, Paunković 7 (Đ. Čestić 7), Maričić 7, Vučković 7, Mađarac 7, S. Vukajlović 7, LJ. Vukmanović 7, Tomić 7, Z. Ašćerić 7 (R. Ašćerić 7).

SLOGA: Mačak 7, G. Petrović 7, M. Petrović 7, Bjelobrk 7, Milenko Krstić 7, Benežan 7, Morak 7, Vukmanović 7 (Milanović), Dragičević 7, Cvijanović 7, Nedić 7.

Sekulić je napao sudiju Ljubinkovića, udario ga u glavu, i utakmica je prekinuta.

S. Vukajlović

Polet - Jedinstvo (P) 1:1 (1:0)

NIKINCI: Stadion Poleta, gledalaca 200, sudija Nikolić (Ruma). Strelci: Lubaščik u 16. za Polet, a Vasić u 73.  minutu za Jedinstvo. Žuti kartoni: Gvoka, Lubaščik, Marić, Požarčević, Marković (Polet), Vasić, Škara (Jedinstvo).

POLET: Veljović, Gvoka, Jovanović, Stevanović, Petrović, Simić, Požarčević (Marković), Marić, Lubaščik (Rajačić), Jokić, Damjanović (Perić).

JEDINSTVO: V. Sabo, Vasić, Trumić, Škara, D. Klajn, Denić (Nastić), I. Klajn, Đurašević, Gavrilović, Lozić, Stojanović.

Domaćini su bili bolji u toku cele utakmice, ali čvrsta i neprobojna odbrana gostiju, nije dozvolila, domaćinima, da postignu više od jednog gola, u prvom delu. A, sve domaće nalete u drugom poluvremenu je zaustaviula.

Vasić je izjenačio rezultat iz šuta sa oko 20 metra. Lopta je završila u samim rašljama.

B. Tadić

Graničar (G) - Jedinstvo (K) 1:3 (0:1)

GRABOVCI: Stadion Graničara, gledalaca 50, sudija Miškulin (Ruma). Strelci: M. Samaryić u 70.(iz penala) za Graničar, a Tomić u 12, Lazarević u 64. i Čestić u 77.  minutu za Jedinstvo.Žuti karton: Milovanović (Jedinstvo). Crveni karton: Milovanović (Graničar).

GRANIČAR: Mijalčić 6, S. Jovanović 6, Milovanović 5, Petković 6, I. Jovanović 7, Gavrilović 6, Jović 7, M. Samardžić 7, Đorđić 6, Sekulić 7, Stević 7 (V. Samaryić 6).

JEDINSTVO: Košutić 7, Spasojević 7 (Nenadić), Bogdanović 7, Milovanović 7, Jović 6, Kordolup 7, S. Lazarević 7, Mihajlović 7, Čestić 7 (Banda), Rikanović 7, Tomić 7.

Domaćini, opet ostali bez bodova, a gosti, se snašli bolje, jer su igrači Jedinstva odigrali taktički, više nego dobro.

M. Stević

Fruškogorac - 27. oktobar 2:0 (1:0)

MALI RADINCI: Igralište Fruškogorca, gledalaca 100, sudija Bjelan (Hrtkovci). Strelci: Bakić u 10. i Ljubišić u 78. minutu.  Žuti kartoni: Bakić (Fruškogorac), V. Juhas (27. oktobar). Crveni karton: Antonić (Fruškogorac).

FRUŠKOGORAC: Cvetković, Obrenović, Radvanj (Knežević), A. Topić, Samaryija, Bajić, Antonić, Bakić, Ljubišić, Dakić, Ćirić (Stojaković).

27. OKTOBAR: Vasić (Sabo), Mihajlik, V. Radojčić, I. Birinji (Varga), Guzina, D. Radojčić, Fekete, Stanković, V. Juhas, S. Juhas, Greč.

U prvom poluvremenu viđen je dobar fudbal na obe strane. Posebno su igrali dobro domaćini. Bakić je iskoristio idealnu loptu ubačenu iz kornera. Skočio najviše je između dva štopera gostiju, i glavom je sproveo u mrežu. Ljubišić je postigao gol iz preciznog šuta. Ali, lopta je poskočila dva puta ispred gola gostiju, i tako prevarila golmana gostiju.

R. Mioković

Jedinstvo (R) - Mladost (P) 3:0 (1:0)

RUMA: Igralište Jedinstva, gledalaca 50, sudija Jokić (Nikinci). Strelci: Kadar u 26, M. Lazarević u 81. i Pavlović u 86.  minjutu. Žuti karton: Cvjetinović (Mladost).

JEDINSTVO: Mošić 7, Janković 7, L. Jović 8, Vidaković 7, Kulušić 7, Kadar 8, Zec 7, Basara 7 (Zorić), Božić 7, Panjak 7 (M. Lazarević 7), Alempić 7 (Pavlović 8).

MLADOST: Bognar 6, Anđić 7 (Smiljanić), M. Malešević 7, Cvjetinović 7, Ratković 7, Benežan 7, N. Pantelić- (Todorović 6), Milošević 6, Miškulin 7, Tešiović 6, Cikota 7 (N. Srećković).

Domaćini, nisu lako, slavili u duelu sa gostima iz Pavlovaca. Tek u finišu, su došli do ubedljive pobede.Ali, su zasluženo pobedili.

D. Vidaković

Vojvodina - Borac (S) 5:1 (3:1)

NERADIN: Igralište Vojvodine, gledalaca 50, sudija Ležakov (Vrdnik). Strelci: Bjelivuk u 1. i 25, Matić u 18. i 22. i Curković u 58. za Vojvodinu,  a Bežanović u 25.  minutu za Borac. Žuti karton: Kalušević (Vojvodina).

VOJVODINA: Jovičić-, Mandić 7, Ristić 7, Kolopić 6, J. Erkanović 7, Bjelivuk 8, Curković 7, Škorić 8, Matić 7, Kalušević 7, Šević 7 (Bizumić).

BORAC: Janković 5, Maksić 5, V. Nešković 5, Paroški 5, D. Đaković 5 (Ž. Nešković), Zeljajić 5, Tornjanski 5, Opačić 6, Bežanović 7, Bićanić 5, Đ. Radivojević 6 (Vukmirović).

Konačno, pobeda, Neradinaca, na starom neradinskom Đermu. Domaćini, su postigli svih pet golova iz izrađenih akcija.

N. Lazarević

MALI RADINCI: Fruškogorac - 27.oktobar 2:0, NIKINCI: Polet -Jedinstvo (P) 1:1, RUMA: Jedinstvo - Mladost (P) 3:0, RUMA: Sremac (D) - Sloga (V) 0:2 (prekinuto u 78.minutu), GRABOVCI: Graničar - Jedinstvo (K) 1:3, NERADIN: Vojvodina - Borac (S) 5:1.

1. Jedin. (R)             7      6      0      1      11:5  18

2. Sloga (V)              7      5      0      2      31:9  15

3. Polet                    6      4      2      0      14:3  14

4. Fruškogorac        7      4      2      1      16:11        14

5. Jedinstvo (P)       7      4      1      2      17:9  13

6. Sremac (D)           6      3      1      2      19:9  10

7. Jedinstvo (K)       6      3      0      3      11:7  9

8. Graničar (G)         7      2      0      5      11:20        6