108.3501

Општинска лига Пећинци: Срећа прати шумаре

27.09.2017. 09:25 09:28

Ловац - Шумар 1:2 (1:0)

КАРЛОВЧИЋ: Игралиште Ловца, гледалаца 100, судија Јаглетић (Сремски Михаљевци).Стрелци: Вукашиновић у 43. за Ловац, а Г. Врачевић у 52. и Алфировић у 90. минуту за Шумар.Црвени картон: Р. Алексић (Шумар).

ЛОВАЦ: Јовичић 7, Павловић 7, З. Деврња 7, Ковачевић 7, Ђ. Деврња 7, М. Гарашанин 7, Будимировић 7, Борковац 7, Бошковић 7 (Јовановић 7), Живановић 7, Д. Гарашанин 7 (Вукашиновић 7).

ШУМАР: Н. Врачевић 7, Плавић 7, Штулић 7, М. Врачевић 7, Теодоровић 7, Д. Вукић 7, М. Вукић 7, Алфировић 7,  И. Врачевић 7, Р. Алексић 7, Ђокић 7.

Подела бодова, била би реалнија, у веома фер и коректној игри, оба ривала. Сви голови су плод израђених акција.

Домаћин је био много бољи у првом полувремену, а гост, у другом. У ствари гости из Ограра срећно су постигли гол у послед њим секундама утакмице.

А. Јовичић

Хајдук (Ш) - Камени 3:1 (1:0)

ШИМАНОВЦИ: Стадион Хајдука, гледалаца 50, судија Бербер (Пећинци). Стрелци: Келебуда у 10, 53. и 80. за Хајдук, а Филиповић у 83. минуту за Камени.

ХАЈДУК: Шљукић 6, Лемајић 6 (Вагић 6), Келебуда 9, Арачић 6 (Масикоса 6), Јовановић 6, Илић 7, Војкић 6, Бајловић 7, Михић 7 (Андрић), Игњатовић 8, П. Вукашиновић 6.

КАМЕНИ: Иванчук 6, Миљуш 6, Н. Вукић 6, Јефтић 7, Балабан 7, Драгаш 6, Добриковић 7, Јовановић 6,  Плавић 6, Филиповић 7, Поповић 7.

Играчи Хајдука, а посебно Келебуда играли су толико добро, и организовано, да и много бољи ривал, није могао проћи боље. Имали, су домаћини, бар још, пет, шест, зицера.

Д. Драгојевић

Младост (П) - Витез 4:1 (0:0)

ПРХОВО: Стадион Зђеларић арена, гледалаца 100, судија Лазић (Ашања). Стрелци: Будулица у 49, Клиска у 59. и 62. и Васић у 80. за Младост, а Масал у 81. минуту за Витез. Жути картони: Лучић, Масал, Илић (Витез).

МЛАДОСТ: Бантић 8, Ранковић 9 (Будимчић), Крњулац 9, Познановић 8, Будулица 8, Клиска 9, Марковић 8, Васић 9, Стојшић 9 (Јовановић), Радовановић 9, Савић 7 (Крстић).

ВИТЕЗ: Новаковић 7, Драгичевић 7, Милић 6, М. Радаковић 6, Белић 7 (Ивановић), Шимшић 8, Стојановић 7, Масал 9 (Радоњић), С. Илић 8 (Д. Матић), Лучић 7, Јаворац 7.

Домаћини су били бољи ривал, али тек у наставку су на једвите јаде постигли голове. Гости искористили, само један слободан ударац. И то Масал с 20 метара.

Н. Дрљић.

Словен - Сремац 3:3 (0:2)

СИБАЧ: Игралиште Словена, гледалаца 40, судија Михајловић (Шимановци). Стрелци: Бељин у 50. и 70. и Вучковић у 90. за Словен, а Илић у 15. и 30. и Јуришић 48. минуту за Сремац.

СЛОВЕН: Ж. Илић, Николић, Симић, Петровић, Станојевић (Бакић), Тојага (Стојаковић), Вучковић, Карадаш, М. Смиљанић (Д. Смиљанић), Бељин, Пејић.

СРЕМАЦ: М. Даниловић, Буквић, Г. Лудајић, Јуришић, С. Даниловић, Илић, Станојевић, Чуперић, Ђурковић, Јовановић, Панић (Цураковић).

Гости из Деча, боље се снашли у првом делу, док су домаћини били много бољи ривал у наставку, поготово у финишу утакмице, када су могли и славити.

Ђ. Смиљанић

КАРЛОВЧИЋ: Ловац - Шумар 1:2, СИБАЧ: Словен - Сремац 3:3, ШИМАНОВЦИ: Хајдук - Камени 3:1, ПРХОВО: Младост - Витез 4:1.

1. Младост (П)               4      4      0      0      14:2  12

2. Хајдук (Ш)                  4      3      0      1      13:6  9

3. Шумар                        4      3      0      1      11:5  9

4. Сремац                      4      2      1      1      9:7   7

5. Камени                       4      1      0      3      5:10  3

6. Витез                          4      1      0      3      9:15  3

7. Ловац                         4      1      0      3      6:14  3

8. Словен                      4      0      1      3      5:13  1