Opštinska liga Pećinci: Sreća prati šumare

27.09.2017. 09:25 09:28

Lovac - Šumar 1:2 (1:0)

KARLOVČIĆ: Igralište Lovca, gledalaca 100, sudija Jagletić (Sremski Mihaljevci).Strelci: Vukašinović u 43. za Lovac, a G. Vračević u 52. i Alfirović u 90. minutu za Šumar.Crveni karton: R. Aleksić (Šumar).

LOVAC: Jovičić 7, Pavlović 7, Z. Devrnja 7, Kovačević 7, Đ. Devrnja 7, M. Garašanin 7, Budimirović 7, Borkovac 7, Bošković 7 (Jovanović 7), Živanović 7, D. Garašanin 7 (Vukašinović 7).

ŠUMAR: N. Vračević 7, Plavić 7, Štulić 7, M. Vračević 7, Teodorović 7, D. Vukić 7, M. Vukić 7, Alfirović 7,  I. Vračević 7, R. Aleksić 7, Đokić 7.

Podela bodova, bila bi realnija, u veoma fer i korektnoj igri, oba rivala. Svi golovi su plod izrađenih akcija.

Domaćin je bio mnogo bolji u prvom poluvremenu, a gost, u drugom. U stvari gosti iz Ograra srećno su postigli gol u posled njim sekundama utakmice.

A. Jovičić

Hajduk (Š) - Kameni 3:1 (1:0)

ŠIMANOVCI: Stadion Hajduka, gledalaca 50, sudija Berber (Pećinci). Strelci: Kelebuda u 10, 53. i 80. za Hajduk, a Filipović u 83. minutu za Kameni.

HAJDUK: Šljukić 6, Lemajić 6 (Vagić 6), Kelebuda 9, Aračić 6 (Masikosa 6), Jovanović 6, Ilić 7, Vojkić 6, Bajlović 7, Mihić 7 (Andrić), Ignjatović 8, P. Vukašinović 6.

KAMENI: Ivančuk 6, Miljuš 6, N. Vukić 6, Jeftić 7, Balaban 7, Dragaš 6, Dobriković 7, Jovanović 6,  Plavić 6, Filipović 7, Popović 7.

Igrači Hajduka, a posebno Kelebuda igrali su toliko dobro, i organizovano, da i mnogo bolji rival, nije mogao proći bolje. Imali, su domaćini, bar još, pet, šest, zicera.

D. Dragojević

Mladost (P) - Vitez 4:1 (0:0)

PRHOVO: Stadion Zđelarić arena, gledalaca 100, sudija Lazić (Ašanja). Strelci: Budulica u 49, Kliska u 59. i 62. i Vasić u 80. za Mladost, a Masal u 81. minutu za Vitez. Žuti kartoni: Lučić, Masal, Ilić (Vitez).

MLADOST: Bantić 8, Ranković 9 (Budimčić), Krnjulac 9, Poznanović 8, Budulica 8, Kliska 9, Marković 8, Vasić 9, Stojšić 9 (Jovanović), Radovanović 9, Savić 7 (Krstić).

VITEZ: Novaković 7, Dragičević 7, Milić 6, M. Radaković 6, Belić 7 (Ivanović), Šimšić 8, Stojanović 7, Masal 9 (Radonjić), S. Ilić 8 (D. Matić), Lučić 7, Javorac 7.

Domaćini su bili bolji rival, ali tek u nastavku su na jedvite jade postigli golove. Gosti iskoristili, samo jedan slobodan udarac. I to Masal s 20 metara.

N. Drljić.

Sloven - Sremac 3:3 (0:2)

SIBAČ: Igralište Slovena, gledalaca 40, sudija Mihajlović (Šimanovci). Strelci: Beljin u 50. i 70. i Vučković u 90. za Sloven, a Ilić u 15. i 30. i Jurišić 48. minutu za Sremac.

SLOVEN: Ž. Ilić, Nikolić, Simić, Petrović, Stanojević (Bakić), Tojaga (Stojaković), Vučković, Karadaš, M. Smiljanić (D. Smiljanić), Beljin, Pejić.

SREMAC: M. Danilović, Bukvić, G. Ludajić, Jurišić, S. Danilović, Ilić, Stanojević, Čuperić, Đurković, Jovanović, Panić (Curaković).

Gosti iz Deča, bolje se snašli u prvom delu, dok su domaćini bili mnogo bolji rival u nastavku, pogotovo u finišu utakmice, kada su mogli i slaviti.

Đ. Smiljanić

KARLOVČIĆ: Lovac - Šumar 1:2, SIBAČ: Sloven - Sremac 3:3, ŠIMANOVCI: Hajduk - Kameni 3:1, PRHOVO: Mladost - Vitez 4:1.

1. Mladost (P)               4      4      0      0      14:2  12

2. Hajduk (Š)                  4      3      0      1      13:6  9

3. Šumar                        4      3      0      1      11:5  9

4. Sremac                      4      2      1      1      9:7   7

5. Kameni                       4      1      0      3      5:10  3

6. Vitez                          4      1      0      3      9:15  3

7. Lovac                         4      1      0      3      6:14  3

8. Sloven                      4      0      1      3      5:13  1