108.4794

Бачка Паланка први разред: Неухватљиви Станишић

12.09.2017. 12:08 12:10

Борац - Нештин 3:1 (2:0)

ОБРОВАЦ: Стадион Борца, гледалаца 250, судија: Дудок (Гложан), стрелци: Станишић у 8. и 60. Гајић у 26. за Борац, а Бакош у 68. минуту за Нештин. Жути картони: М. Николић, Рамић (Борац).

БОРАЦ: Петковић 7, Росић 7, Попадић 7 (Бошњак), Лакатош 7, Рамић 7 (Дробњак), Војиновић 7, М. Николић 7 (Кнежевић), Драшко 7, Гајић 8 (Н. Николић), Јовановић 8, Станишић 9.

НЕШТИН: Ђиукић 6, Радомировић 6, Савић 6, Томић 7, Сич 6 (Ћулибрк 6), Свит 6, Моравац 6 (Јајчевић 6), Прља 6, Вујасиновић 6 (Њивица 6), Поповић 7, Бакош 7.

Први гол је постигао Станишић пошто је са седам-осам метара погодио мрежу. Гајић је повисио резултат, пошто је одбијену лопту главом сместио у гол гостујућег голмана. Друго полувреме почело је надметањем домаћих и плод такве игре је добра асистенција Јовановића према Станишићу који је повисио резултат. Гости су смањили преко Бакоша.

Б. Гајић

Кулпин - Маглић 2:1, Борац - Нештин 3:1, Тврђава - Бачка 1:2, Наша звезда - Слога 2:1, Борац - Кривањ 3:1.

1. Борац             2      2      0      0      6:2   6

2. Кулпин            2      2      0      0      5:1   6

3. Кривањ           2      1      0      1      3:3   3

4. Борац              2      1      0      1      3:4   3

5. Бачка              2      1      0      1      3:4   3

6. Н. звезда        2      1      0      1      2:3   3

7. Тврђава          2      0      1      1      1:2   1

8. Слога              2      0      1      1      1:2   1