Bačka Palanka prvi razred: Neuhvatljivi Stanišić

12.09.2017. 12:08 12:10

Borac - Neštin 3:1 (2:0)

OBROVAC: Stadion Borca, gledalaca 250, sudija: Dudok (Gložan), strelci: Stanišić u 8. i 60. Gajić u 26. za Borac, a Bakoš u 68. minutu za Neštin. Žuti kartoni: M. Nikolić, Ramić (Borac).

BORAC: Petković 7, Rosić 7, Popadić 7 (Bošnjak), Lakatoš 7, Ramić 7 (Drobnjak), Vojinović 7, M. Nikolić 7 (Knežević), Draško 7, Gajić 8 (N. Nikolić), Jovanović 8, Stanišić 9.

NEŠTIN: Điukić 6, Radomirović 6, Savić 6, Tomić 7, Sič 6 (Ćulibrk 6), Svit 6, Moravac 6 (Jajčević 6), Prlja 6, Vujasinović 6 (Njivica 6), Popović 7, Bakoš 7.

Prvi gol je postigao Stanišić pošto je sa sedam-osam metara pogodio mrežu. Gajić je povisio rezultat, pošto je odbijenu loptu glavom smestio u gol gostujućeg golmana. Drugo poluvreme počelo je nadmetanjem domaćih i plod takve igre je dobra asistencija Jovanovića prema Stanišiću koji je povisio rezultat. Gosti su smanjili preko Bakoša.

B. Gajić

Kulpin - Maglić 2:1, Borac - Neštin 3:1, Tvrđava - Bačka 1:2, Naša zvezda - Sloga 2:1, Borac - Krivanj 3:1.

1. Borac             2      2      0      0      6:2   6

2. Kulpin            2      2      0      0      5:1   6

3. Krivanj           2      1      0      1      3:3   3

4. Borac              2      1      0      1      3:4   3

5. Bačka              2      1      0      1      3:4   3

6. N. zvezda        2      1      0      1      2:3   3

7. Tvrđava          2      0      1      1      1:2   1

8. Sloga              2      0      1      1      1:2   1