Градска лига Новог Сада: Победили после 33 утакмице

12.09.2017. 11:46 11:48
Извор: Tiker

Хајдук (Г) - Тител 0:1 (0:0)

ШАЈКАШ: Игралиште Борца, гледалаца 150, судија: Ристић (Шајкаш), стрелац: Младеновић у 54. Жути картони: Илић, М. Јовановић (Хајдук), Фодор (Тител).

ХАЈДУК: Цвејић 7, Петковић 6, Ракић 6, Илић 7, Самару 6 (Аћимов), С. Kalajyić 7, Берак 6, М. Јовановић 6 (Клајић), Цветковић 6, Стојановић 6 (Б. Јовановић ).

ТИТЕЛ: Ђуричић 7, Кукрић 7 (Н. Каракашевски), Ј. Каракашевски 7, Тркуља 7, Фодор 7, Хуцки 7, Павловић 7, Илић 7, Бабић 6 (Берар), Павловић 6, Стојановић 6 (Младеновић 7).

Приказана је лепа игра у првом делу, али није било голова. У наставку сусрета гости су били успешнији. Резервиста Зоран Младеновић и тако свом тима после 33 одигране утакмице донео победу. Домаћи иако су имали прилике за гол до краја утакмице нису успели да изједначе стигну макар до бода.

Ж. Марковић

Фрушкогорац - Борац 0:0

СРЕМСКА КАМЕНИЦА: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 150, судија: Л. Лазаревић (Нови Сад). Жути картони: Фелећ, Караћ (Фрушкогорац), Матић (Борац).

ФРУШКОГОРАЦ: Боројевић 7, Младеновић 6 (Совиљ 6), Фелећ 7, Петровић 7, Кукурузовић 8, Поповић 7, Јефтић 6, Глишић 6 (Радомировић 6), Мијавец 7, Варничић 6 (Богосављевић 6), Караћ 7.

БОРАЦ: Сакан 8, Јурковић 7, Матић 7 (Шумар), Sapunyić 7, Рапић 8, Јовановић 7 (Томић 6), Миљковић 7, Бурсаћ 7, Тинтар 6, Идризи 6.

Што голова није било у комшијском дербију крај Дунава главни кривци су стрелци, поготово домаће екипе који се нису прославили против чврсте одбране Раковчана. Прво полувреме је било испитивачки без много прилика. У другом делу екипе су кренули агресивније али без успеха. Финиш утакмице је  припао Фрушкогорцу, међутим гости су одолевали нападима домаћинима.

Б. Старчевић

Динамо - Москва 0:4 (0:1)

БУДИСАВА: Игралиште Динама, гледалаца 100, судија: Чобанов (Руменка), стрелци: Кременовић у 30 и 53. Драгић у 62. и Ал. Томов у 78. минуту. Жути картон: Митрић (Динамо).

ДИНАМО: Шегрт 6, Сабо 6, Бикицки 6 (Панић 6), Милошевић 7, Н. Митрић 6, Илић 6, Вучић 6, Перић 6, Samaryija 6 (Миладиновић 6), В. Митрић 6, Поповић 6 (Миловац 6).

МОСКВА: Чамбор 7, Драгић 7, Лечић 7, Ђурић 8, Комазец 7, Гашић 7 (Ан. Томов 7), Кременовић 8 (Плавшић 7), Периновић 7, Драгић 7, Буљић 8, Рељић 8 (Ал. Томов 7).

Гости су од првог минута домаћину ставили до знања да их у  нападачкој игри интересује победа. Након две пропуштене шансе Кременовића и погођене стативе из слободног ударца Јована Буљића, Кременовић се голом искупио за промашај, довео је госте у вођство. У наставку боље припремљенија екипа из Новог Сада до краја меча постигла је још три гола.

М. По.

Бачка - Милетић 3:0, Обилић - Железничар 2:1, Хајдук - Тител 0:1, Динамо - Москва 0:4, Центар - Сусек 3:1, Фрушкогорац - Борац 0:0. Слободан је био Ченеј.

1. Обилић          3      3      0      0      7:2   9

2. Бачка             3      2      1      0      11:1  7

3. Москва           3      2      0      1      6:3   6

4. Центар           3      2      0      1      4:4   6

5. Фрушкогорац 2      1      1      0      3:0   4

6. Борац             3      1      1      1      1:1   4

7. Милетић         2      1      0      1      8:4   3

8. Динамо           3      1      0      2      4:5   3