Gradska liga Novog Sada: Pobedili posle 33 utakmice

12.09.2017. 11:46 11:48
Izvor: Tiker

Hajduk (G) - Titel 0:1 (0:0)

ŠAJKAŠ: Igralište Borca, gledalaca 150, sudija: Ristić (Šajkaš), strelac: Mladenović u 54. Žuti kartoni: Ilić, M. Jovanović (Hajduk), Fodor (Titel).

HAJDUK: Cvejić 7, Petković 6, Rakić 6, Ilić 7, Samaru 6 (Aćimov), S. Kalajyić 7, Berak 6, M. Jovanović 6 (Klajić), Cvetković 6, Stojanović 6 (B. Jovanović ).

TITEL: Đuričić 7, Kukrić 7 (N. Karakaševski), J. Karakaševski 7, Trkulja 7, Fodor 7, Hucki 7, Pavlović 7, Ilić 7, Babić 6 (Berar), Pavlović 6, Stojanović 6 (Mladenović 7).

Prikazana je lepa igra u prvom delu, ali nije bilo golova. U nastavku susreta gosti su bili uspešniji. Rezervista Zoran Mladenović i tako svom tima posle 33 odigrane utakmice doneo pobedu. Domaći iako su imali prilike za gol do kraja utakmice nisu uspeli da izjednače stignu makar do boda.

Ž. Marković

Fruškogorac - Borac 0:0

SREMSKA KAMENICA: Igralište Fruškogorca, gledalaca 150, sudija: L. Lazarević (Novi Sad). Žuti kartoni: Feleć, Karać (Fruškogorac), Matić (Borac).

FRUŠKOGORAC: Borojević 7, Mladenović 6 (Sovilj 6), Feleć 7, Petrović 7, Kukuruzović 8, Popović 7, Jeftić 6, Glišić 6 (Radomirović 6), Mijavec 7, Varničić 6 (Bogosavljević 6), Karać 7.

BORAC: Sakan 8, Jurković 7, Matić 7 (Šumar), Sapunyić 7, Rapić 8, Jovanović 7 (Tomić 6), Miljković 7, Bursać 7, Tintar 6, Idrizi 6.

Što golova nije bilo u komšijskom derbiju kraj Dunava glavni krivci su strelci, pogotovo domaće ekipe koji se nisu proslavili protiv čvrste odbrane Rakovčana. Prvo poluvreme je bilo ispitivački bez mnogo prilika. U drugom delu ekipe su krenuli agresivnije ali bez uspeha. Finiš utakmice je  pripao Fruškogorcu, međutim gosti su odolevali napadima domaćinima.

B. Starčević

Dinamo - Moskva 0:4 (0:1)

BUDISAVA: Igralište Dinama, gledalaca 100, sudija: Čobanov (Rumenka), strelci: Kremenović u 30 i 53. Dragić u 62. i Al. Tomov u 78. minutu. Žuti karton: Mitrić (Dinamo).

DINAMO: Šegrt 6, Sabo 6, Bikicki 6 (Panić 6), Milošević 7, N. Mitrić 6, Ilić 6, Vučić 6, Perić 6, Samaryija 6 (Miladinović 6), V. Mitrić 6, Popović 6 (Milovac 6).

MOSKVA: Čambor 7, Dragić 7, Lečić 7, Đurić 8, Komazec 7, Gašić 7 (An. Tomov 7), Kremenović 8 (Plavšić 7), Perinović 7, Dragić 7, Buljić 8, Reljić 8 (Al. Tomov 7).

Gosti su od prvog minuta domaćinu stavili do znanja da ih u  napadačkoj igri interesuje pobeda. Nakon dve propuštene šanse Kremenovića i pogođene stative iz slobodnog udarca Jovana Buljića, Kremenović se golom iskupio za promašaj, doveo je goste u vođstvo. U nastavku bolje pripremljenija ekipa iz Novog Sada do kraja meča postigla je još tri gola.

M. Po.

Bačka - Miletić 3:0, Obilić - Železničar 2:1, Hajduk - Titel 0:1, Dinamo - Moskva 0:4, Centar - Susek 3:1, Fruškogorac - Borac 0:0. Slobodan je bio Čenej.

1. Obilić          3      3      0      0      7:2   9

2. Bačka             3      2      1      0      11:1  7

3. Moskva           3      2      0      1      6:3   6

4. Centar           3      2      0      1      4:4   6

5. Fruškogorac 2      1      1      0      3:0   4

6. Borac             3      1      1      1      1:1   4

7. Miletić         2      1      0      1      8:4   3

8. Dinamo           3      1      0      2      4:5   3