clear sky
16°C
13.03.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

боцнуо

ТРАМП "БОЦНУО"  ТЕЈЛОР СВИФТ, ЗВИЖДАЛИ ЈОЈ НА ФИНАЛУ СУПЕРБОУЛА “Покрет МАГА не прашта“

10.02.2025. 14:03 14:15
Пише:
Извор:
Танјуг
s
Фото: youtube prinstcrin/ The Tonight Show Starring Jimmy Fallon Bloomberg Television

ЊУ ОРЛЕАНС: Певачица Тејлор Свифт појавила се на финалу Супербоула да би гледала и бодрила свог дечка Тревиса Келсија и његов тим Канзас Сити Чифс против Филаделфија Иглса, али је дочекана звиждуцима навијача Иглса, преносе данас амерички медији.

Овај дочек много се разликовао од њеног прошлогодишњег појављивања на финалу Супербоула у Лас Вегасу, када је поп звезда поздрављена аплаузима, преноси ЦБС Њуз.

Овог пута, када се њен лик појавио на видео екрану на стадиону, навијачи Иглса су јој упутили звиждуке негодовања. Тим поводом, председник САД Доналд Трамп написао је на својој друштвеној мрежи Трут сошл да је једина којој је те вечери било теже него тиму Канзас Сити Чифс била Тејлор Свифт. 

"Извиждали су је на стадиону. Покрет МАГА (Начините Америку поново великом) не прашта!", написао је Трамп.

Свифт је у предизборној кампањи 2020. подржала демократског кандидата Џозефа Бајдена, а 2024. Камалу Харис. У Њу Орлеансу је одржано 59. финале Супербоула, у којем је екипа Филаделфија Иглса убедљиво победила прошлогодишње шампионе, екипу Канзас Сити Чифса. Екипа Филаделфија Иглса нови је шампион америчке Националне фудбалске лиге (НФЛ), пошто је јутрос победила своје ривале резултатом 40:22. Камере су забележиле и да је председник САД Доналд Трамп био на финалној утакмци и приказан је на великим стадионским екранима накратко, током интонирања америчке химне.

Извор:
Танјуг
Пише:
Пошаљите коментар