(FOTO) „Njihov hobi je prerastao u ozbiljan biznis“ MINISTARKA MESAROVIĆ S PREDSEDNIKOM SRBIJE U POSETI DESTILERIJI „BRAĆA KARIĆ“: Lepo je videti da se čuva tradicija predaka
07.02.2025.
17:52
17:56
Komentari (0)
Predsednik Srbije Aleksandar je danas, u okviru posete Severnobantaskom okrugu, zajedno s ministarkom privrede Adrijanom Mesorović posetio destileriju „Braća Kravić“ u selu Velebit.
Bila je to jedinstvena prilika da nam naši divni domaćini, braća Miloš i Danilo Kravić, pokažu kako proizvode vrhunske rakije koje su osvojile preko 300 međunarodnih nagrada, poručila je ministarka Mesarović na Instagram profilu.
Kako je dodala, braća Kravić čuvaju tradiciju svojih predaka i način proizvodnje rakije vrhunskog kvaliteta.
Njihov hobi prerastao je u ozbiljan biznis, i pored destilerije imaju i Etno kuću, navela je Mesarićeva.
Otvaraju se nove velike šanse za braću Kravić, ali i sve naše proizvođače rakija i vina, kazao je.