Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

(NE)BEZBEDNO U VAŠINGTONU?! U restoranu UKRADENA TAŠNA MINISTARKE za unutrašnju bezbednost SAD Tajna služba pokrenula istragu!

21.04.2025. 23:49 23:51
Piše:
Izvor:
Tanjug
Foto: pixabay.com

VAŠINGTON: Tašna američke ministarke za unutrašnju bezbednost Kristi Noem, u kojoj su bili 3.000 dolara, pasoš, ključevi i vladina značka, ukradena je tokom vikenda u restoranu u Vašingtonu, objavio je danas Ju-Es tudej, pozivajući se na Tajnu službu.

Pomoćnica Noem za javne poslove, Triša Meklaflin takođe je potvrdila da se krađa tašne dogodila 20. aprila.
 

Si-En-En je javio da su takođe ukradeni lekovi i torba za šminku koji su pripadali Noem.
 

Meklaflin je rekla da je cela porodica ministarke bila u gradu, uključujući njenu decu i unuke, i da ih je počastila večerom i uskršnjim poklonima. 
 

Tajna služba je pokrenula istragu, prenosi Si-En-En.
 

Izvor:
Tanjug
Piše:
Pošaljite komentar
OTKRIVENO: Izraelska obaveštajna služba stvorila fiktivnu kompaniju za pejdžere Hezbolaha (VIDEO, FOTO)
Хитна помоћ у Либану

OTKRIVENO: Izraelska obaveštajna služba stvorila fiktivnu kompaniju za pejdžere Hezbolaha (VIDEO, FOTO)

19.09.2024. 11:50 12:08