Sačuvane vesti Pretraga Navigacija
Podešavanja sajta
Odaberi pismo
Odaberi grad
  • Novi Sad
  • Bačka Palanka
  • Bačka Topola
  • Bečej
  • Beograd
  • Inđija
  • Kragujevac
  • Leskovac
  • Niš
  • Pančevo
  • Ruma
  • Sombor
  • Stara Pazova
  • Subotica
  • Vršac
  • Zrenjanin

UŽAS, MEČKA GA NAPALA KOD BAJINE BAŠTE Počeo da beži, zver ga stigla...EVO ŠTA SE DO KRAJA DESILO

07.04.2025. 18:52 18:56
Piše:
Izvor:
(Telegraf.rs/Prvi portal)
s
Foto: Pixabay.com/ Ilustracija

Jutros, u selu Beserovina, tačnije u zaseoku Zaugline, dogodila se neobična i pomalo zastrašujuća situacija kada je meštanin Goran Živanović doživeo bliski susret sa medvedom dok je išao na posao.

Incident se odigrao oko 5:00 sati na putu koji vodi od njegove kuće, udaljene 1,5 km od glavnog puta.

Prema rečima Gorana, dok je hodao, čuo je šuštanje u grmlju i pomislio da je reč o srni ili divljoj svinji. 

Međutim, kako objašnjava ugledao je medvedicu koja je imala mečiće i koja je iznenada iskočila na put i pojurila ga. U trenutku panike, Goran je počeo da beži, ali se na trenutak zaustavio kako bi skinuo prsluk sa sebe, misleći da će mu to pomoći da se zaštiti od zveri. Nažalost, medvedica ga je stigla i ogrebala šapom, ostavljajući mu manju, ali bolnu povredu.

Po dolasku u Bajinu Baštu Goran se odmah javio lekaru. Zbog ozbiljnosti situacije, takođe je dao izjavu u policiji kako bi upozorio ostale stanovnike na mogućnost susreta sa divljim životinjama u ovom području.

 

Izvor:
(Telegraf.rs/Prvi portal)
Piše:
Pošaljite komentar