Nina Stojanović bez polufinala u Šenženu

08.11.2019. 10:31 10:37
Izvor: Youtube Printscreen

Nina Stojanović nije uspela da se plasira u polufinale čelendžera u Šenženu pošto je bolja od nje bila Italijanka Jasmin Paolini sa 2:1 (6:7 (3:7), 6:4, 6:1) posle velike borbe i dva sata i 22 minuta igre.

Prvi set protekao je mirno samo do rezultata 2:2, a onda je usledila revija brejkova, čak osam uzastopnih, a Stojanovićeva je propustila i jednu set loptu, javlja portal Srbija danas. Ipak, otišlo se u taj-brejk gde je srpska teniserka uspela da osvoji prvi set. U drugom setu viđena su dva brejka u prva četiri gema, po jedan sa obe strane, da bi Paolini u petom gemu napravila drugi brejk što joj je bilo dovoljno da stigne do izjendačenja u setovima.

U trećem setu Stojanovićeva kao da je izgubila snagu posle dva veoma uzbudljiva seta. Paolini je već u prvom gemu napravila brejk, a zatim još dva i ubedljivo je dobila treći set i meč.