Slede tri testa u Sloveniji
Nakon tri radna dana u Sloveniji u oviru bazičnih pirprema za prolećni deo sezone u Superligi Srbije, prema utvrđenom programu, fudbaleri Crvene zvezde imali su
slobodan dan. Kraći predah je prijao svima, a već danas se rad nastavlja u uobičajenom ritmu, s dva treninga dnevno.U toku prve faze zimskih priprema koje fudbaleri beogradskih crveno-belih odrađuju u Termama Čatež, odigraće tri kontrolna susreta, umesto prvobitno planirane dve utakmice.
Prvi prijateljski duel, učenici trenra Miodraga Božovića odigraće u sredu, 18. januara, na stadionu Kopra protiv istoimene ekipe. Druga provera zakazana je za subotu, 21. januar, a protivnik će biti Ankaran. Obe utakmice počeće u 17 časova.Treći i poslednji test u Sloveniji naš šampion će imati 23. januara, a rival je nižerazredna ekipa Dekane. Minutaža igračima biće podeljena, a stručni štab na okupu ima 33 fudbalera kojima će se u ponedeljak priključiti i Abraham Frimpong, peto zimsko pojačanje.
Z. R.